Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, MLB 4/4, PSG je dosao 5+, a prosao je ponovo i kombo tiket. Fudbal sam dobro sortirao. PSG, Napoli, Barsa, Real, dodjose bez problema; Norvezani ponovo zatajise. Konacno malo srece i u MLB delu, ponovo je proslo sve. Boston raspucan, uz over, Baltimore je na kraju strepeo, no nekako dodje 1; Dodgersi i Kershaw manje-vise lagano dobise; srecan prolaz na Seattle-Texas, Marinersi su dali 7 poena, u 7. iningu. Nije bilo nekih goleada na fudbalu, sto mi se nije dopalo, no jaca grupa i kombo tiket, donese fin plus.

 

 

Fudbal

 

Milan-Roma 3+

 

Real Potosi-Bolivar 3+

 

New York City-Atlanta 3+

 

Huachipato-U. Catolica 3+

 

Ajax-G. A. Eagles 3+
Groningen-PSV 2+

Everton-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.44, 1.53, 1.50, 1.43, 1.61.

Probrah nekoliko zanimljivih meceva za golove. Mec u Milanu lici na efikasan. Bolivar je cesto raspucan na ovom gostovanju. New York City igra protiv ekipe koja prima dosta golova. Catolica nije tako efikasna na strani ove sezone, te ih ispratih opreznije. Tu je i jedna "dnevna" kombinacija; dva para iz Holandije, te Colo Colo kome fali par igraca i nije za siru igru.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiketi, Brentford 3+, Birmingham 3+, Burton 2+, Huddersfield 2+, Newcastle 3+, Norwich 3+, Nottm Forest 2+, Fulham 2+ i Sporting P/K1, Stuttgart P/K1, Basel 3+, Liverpool 2+, Feyenoord P/K2, Inter 2+, Lazio 2+, Fiorentina 2+, Goteborg w1, Hammrby 3+, Forest Green w1, Arsenal 2+, Sparta Prague w1, Schalke 2+, Anderlecht P/K1, Zenit P/K1, Stjarnan 2+, Iquique 2+, Rosenborg w1. Kvote, 10.11, 36.33.

 

 

MLB

 

Minnesota-Boston <7.5 (Santana-Sale)

 

Kvota 1.85.

Santana je 4-3, 4.89 ERA, na 14 startova protiv Red Soxa. U sezoni, 5-0, 0.66 ERA, 0.71 WHIP. Sale, 8-6, 4.28 ERA, na 24 nastupa protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 2-2, 1.38 ERA, 0.74 WHIP. Poslednja 3 starta, Santana, 2-0, 0.95 ERA, 1.00 WHIP; Sale, 1-1, 1.50 ERA, 0.75 WHIP. Santana na Target Fieldu, 3-0, 0.64 ERA, 0.68 WHIP; Sale na strani, 0-1, 1.15 ERA, 0.70 WHIP. Dnevni mecevi, Santana, 3-0, 0.64 ERA, 0.61 WHIP; Sale, 1-1, 1.19 ERA, 0.75 WHIP. U seriji smo imali minus i plus. Trend overa i undera, Minnesota 7-3, Boston 4-6. Sale je do sada imao veoma slabu podrsku udaraca, plus je sa druge strane starter koji je u odlicnoj formi.

Jaca grupa.

 

Teska ponuda u MLB sektoru danas (matchup startera), pa odabrah samo jedan mec za singl.

 

Propratni tiket, NY Mets 1, Baltimore <8.5, Washington 2, Arizona <11.5, Houston <8.5, San Francisco 2, LA Dodgers >6.5. Kvota 55.78.

Edited by Miljenko
Link to comment

šefe, samo jedan :ziga: za pikove zadnjih par dana, bejzbol pogotovo jer sam te skoro sve pratio, pa ti ga ne griješiš. vazda ti fala!

Link to comment

šefe, samo jedan :ziga: za pikove zadnjih par dana, bejzbol pogotovo jer sam te skoro sve pratio, pa ti ga ne griješiš. vazda ti fala!

April je doneo neocekivano lose MLB rezultate, 49/97, u singlu. Maj je nakon loseg otvaranja (0/4, 1. maja), krenuo bolje i trenutno je na 18/24. Volim kada ulete ovakve dobre serije, jer spojeni tiketi donose lep bonus. Jos da uleti neki od ovih pratecih, sa 8-10 parova. Cudna sezona do sada; ne ide nam u prilog par povredjenih vrhunskih startera (Bumgarner se povredio vozeci bicikl). Pisacu i dalje najave za pojedine MLB meceve; nadam se da ce rezultati biti makar priblizno dobri, kao sto je to bilo ove nedelje.

 

Fudbal igram skroz ziheraski, na golove, sto i kada rezultati nisu sjajni, ne donosi previse stete.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 5/5, MLB 0/1, Roma je dosla 5+. Fudbal tesko da je mogao bolje (bar ovi moji parovi), mada je bilo i dosta srece. Roma je dugo drzala 2-0, primila gol i odlucila da resi mec; Bolivar prima gol u 93. minutu, za prolaz; Catolica takodje dozvoljava gol u zavrsnici, u 2-1 porazu. New York City nije doneo nerviranje; a i kombinacija 3 para, je prosla relativno lako. U MLB delu su na Minnesota-Boston, zakazala oba startera, te under nije bio blizu. Bez kombo tiketa, no jedan promasaj je znak, da je plus sigurno bio korektan.

 

 

Fudbal

 

Norrkoping-Sundsvall 3+

 

Ajaccio-Gazelec FC Ajaccio 2+

Hafnarfjordur-KA Akureyri 2+

Chelsea-Middlesbrough 2+

 

Kvote, 1.49, 1.66.

Dosta slabija ponuda ponedeljkom, te probah par naizgled zanimljivih stvari.

 

Prateci tiket, LASK 2+, Lillestrom 2+, Elfsborg 3+, Atvidabergs 2+, Zurich 2+, Betis 2+, Akranes 3+, Libertad 2+, Zamora 2+, Olimpia 2+. Kvota 9.65.

 

 

MLB

 

Baltimore-Washington >8.5 (Gausman-Gio Gonzalez)

 

Kvota 1.85.

Gausman, 2-1, 3.63 ERA, na 3 starta protiv Nationalsa. Do sada, 1-3, 7.55 ERA, 1.94 WHIP. Gonzalez je 1-5, 3.88 ERA, na 9 startova, uz cak 25 walks, na ovim mecevima. Dosadasnji deo sezone, 3-0, 1.64 ERA, 1.25 WHIP. Trend od 3 starta, Gausman, 0-2, 8.03 ERA, 1.78 WHIP; Gio, 2-0, 2.00 ERA, 1.39 WHIP. Gausman na Camden Yards, 0-1, 6.46 ERA, 2.02 WHIP; Gonzalez kao gost, 2-0, 2.08 ERA, 1.15 WHIP. Vecernji mecevi, Gausman, 1-2, 8.62 ERA, 1.85 WHIP; Gonzalez, 1-0, 1.50 ERA, 1.33 WHIP. Over/under trend, Baltimore 5-5, Washington 5-5. Prvi mec serije. Gonzalez je znao da ima "napade" lose kontrole, protiv vecerasnjeg protivnika, sto uz nepouzdanog domaceg startera, navodi na plus.

 

Propratni tiket, Cleveland H2(+1.5), NY Yankees 2, Chicago Cubs 2. Kvota 3.87.

Yankees ili Cubs, ili oba para, bi zavrsila u singlu, da nije bilo nocasnjeg meca, koji je trajao 18 ininga. Ovako je sigurnije da stavim iste na sitan tiket; bonus sto Arrieta nije tako ubedljiv do sada.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Washington 5+

 

Kvota 1.50.

Sesti mec serije; Pingvini vode sa 3-2 u pobedama. Do sada smo imai samo jedan 5- mec, te probah golove danas, u nedostatku boljih resenja.

 

Skresah uplatu dosta, u odnosu na vikend (4-5 puta slabije odigrano).

 

Link to comment

Braca Bolivijska oba nocasnja meca GG GG :) Ja igrao poslednji. I bas ih oplevio. Izbacio sam bio GG3+ a pojacao ostale vece igre.. 

Link to comment

Meni prodje fudbalski:

 

ymGMyWi.png

 

Na drugom Toluca vodila 2:0, imala igraca vise, al dzaba, zavrsi se 2:2. Kvota bila 33.21. Dobro, previse bi mi bilo da puste dva tikreta  :D, a prosla veca kvota.  :)

 

Link to comment

Izglupirah se danas na fudbalu, cim sam odigrao stvari koje ne gledam, Svedska 1 i Francuska 2. Bolje da sam odigrao Cubse i Yankeese, pa makar pao, tja. Utesno je sto je uplata bila sitna, no svejedno ne treba "pomagati" kladionice.

Link to comment

Necete me navuci na fix. :D  Svuda mogu da ga igram, ali na fudbalu nema sanse (ne racunam ove skroz sitne tikete).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...