Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/5, MLB 2/3, tenis 0/1, Inter je dosao 5+ i 7+, Torino, 5+ i 7+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal je dosao skoro idealno. AZ prima 3 komada. Cagliari dobija sa 2-1, ali je Oriente Petrolero zakazao. Roma i Benfica uredno. Inter i Torino nikada lakse. New York City je porazen protiv Atlante, 3-1. MLB korektno. Detroit over, taman preko granice. Kershaw ume i bolje, no napad ga je ispratio, u 9-4 pobedi. Boston glatko porazen. Od tenisa nisam puno ocekivao, takav je i rezultat. Kombo tiket i par bonus stvari, donese lep plus; taman da se sanira subota i ostane nesto. Jos jedna odlicna nedelja u celini.

 

 

MLB

 

Minnesota-Houston <8.5 (Ervin Santana-Peacock)

 

Cleveland-Oakland 1 (Carrasco-Mengden)

 

San Diego-Chicago Cubs 2 (Cosart-Hendricks)

 

Toronto-Cincinnati 1 (Stroman-Bonilla)

 

NY Mets-Milwaukee >8.5 (Gsellman-Garza)

 

Kvote, 2.03, 1.40, 1.47, 1.50, 1.95.

Na Minnesota-Houston, imamo sudar startera, koji se nalaze u dobroj formi. Santana, 2-1, 1.96 ERA, 0.91 WHIP; Peacock, 2-0, 0.87 ERA, 0/97 WHIP (na nivou sezone). Santana je 3-0, 2.20 ERA, na 4 starta protiv Astrosa. Over/under ucinak, Minnesota 4-6, Houston 4-6.

Carrasco je 2-0, 1.61 ERA, na 4 nastupa protiv Oaklanda. Imao je 6 od 9 kvalitetnih startova ove sezone. Mengden ce imati ovosezonski debi veceras. Bio je dobar u pripremnom periodu, ali je zbog povrede zavrsio u AAA ekipi. Ova serija se cini kao dobra prilika da Indiansi udju u seriju pobeda. Timski bilans, Cleveland 5-5, Oakland 5-5.

Cosart je nalupan na jedinom prethodnom startu protiv Cubsa. U sezoni, 0-1, 4.50 ERA. Hendricks je 3-0, 1.56 ERA, na 5 startova protiv Padresa. Na 9 nastupa u ovoj godini, samo 2 puta je primio vise od 3 poena. Odnos pobeda i poraza, San Diego 4-6, Chicago Cubs 5-5.

Stroman nije nastupao protiv Metsa, no u mecevima Interlige je 7-1, 2.33 ERA na 13 nastupa. Dobar start sezone, 5-2, 3.30 ERA, 1.39 WHIP. Bonilla je u tekucoj sezoni, ubelezio 3 starta, prvi put od 2014. godine. i dalje je bez pobede, 0-2, 6.17 ERA, 1.46 WHIP. Toronto je nasao formu, a sada su tu i Tulowitzki i Donaldson. Trend forme, Toronto 6-4, Cincinnati 5-5.

Gsellman je 13. maja primio 6 poena protiv Brewersa. Nije u posebno dobroj formi, 1-1, 6.60 ERA, 1.80 WHIP. Garza je malo bolji, 1-1, 4.67 ERA, 1.10 WHIP. Protiv Metsa je 2-1, 4.60 ERA, na 5 startova. Plus/minus odnos, NY Mets 6-4, Milwaukee 4-6.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Boston >9.5, LA Dodgers <8.5, Colorado 1, Pittsburgh >8.5, Texas 1. Kvota 16.96.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Nashville w1

 

Kvota 1.57.

Predatorsi imaju dobar tim, no Pingvini imaju dosta iskustva igranja Stanley Cup meceva, te probah 1.

Slabija grupa.

 

Fudbalski tiket, Honka 3+, Viking 3+, Galatasaray 3+, AIK 2+, Hacken 3+, Flora 3+, Helsingborg 2+. Kvota 13.92.

 

Teniski tiket, Davis >20.5, Dzumhur 4+ setova, Safarova fix, A. Zverev <36.5, Fognini fix, Gasquet 3-0, Vandeweghe fix. Kvota 16.00.

Edited by Miljenko
Link to comment

Verdasko uzima set Zverevu po 1.9. Zao mi sto nemam vise na racunu na Meridianu, bas bih ovo zategao... Ako se prolongira pocetak mozda i stignem jos da stavim, sad samo na manje. Al mi ovo bas poklon kvota. U mocatru je ta igra 1.65.

Link to comment

Primamljive kvote za sutra:

 

Vavrinka - Kovalik  3:0 (1.6)

Barti - Kiz  2 (1.85)

Kveri - Čung  1 (1.7)

Ajzner - Tompson  3:0 (2.3)

Link to comment

Vavrinka. Ne bih ga nikad igrao u prvim kolima 3:0. Pogotovu sto ti je to najmanja kvota. Jeste protivnik nikakav, al caskom doguraju jednom do TB i ode set. Sad gledam cak je 150+ na listi, ali je prosao kvalifikacije protiv dosta bolje plasiranih protivniika. Znaci da je u formi, a i ta 3 odigrana meca dosta znace. Moje misljenje, nemoj ga mnogo uzimati u obzir. Pogotovu sto generalno imam los procenat pogadjanja na tenisu.

Link to comment

Ne znam, meni ti njegovi prethodni rivali ne deluju impresivno da bi bili pokazatelj forme, vidim da je uglavnom igrao slabije turnire, a čim se pojavio na nekom jačem, Šardi ga je počistio bez po muke. A i ne verujem da Vavrinka želi sebi da komplikuje život i troši previše energije u prvom kolu. Mislim da je Slovak zadovoljan ulaskom u glavni žreb i novčanom nagradom.

Meni su lično sumnjiviji Kveri (prvenstveno zbog neobično velike kvote) i Kiz (u seriji poraza), ali prosto moram da pokušam sa ponuđenim kvotama. :)

Link to comment

Ja odigrah da Kuynjecov uzima set Mareju, 1.9 kvota. A nocas me bas lepo ispostovase Paragvajci. Hvala i sudiji na penalu i crvenom, pa je sve uslo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...