Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

pa na pinterestu imas sve od diy do teske burzoazije, to su albumi sa slikama sa drugih sajtova ili uploadima.

 

mozes da ga pretrazis npr po kriterijumu 'small space' ili sta god

Edited by morgana
Link to comment

Morala sam da sredim sebi radnu stanicu malo, pa sam kupila trpezarijski sto umesto radnog. :D

 

2l8avc9.jpg

 

Nisam mogla da odolim ovom govancetu. 292p444.jpg

 

A stolicu sam poručila preko Union Drvo firme sa Pančevačkog puta i doći će mi tek u septembru mesecu. :-/

 

O_PERA_K_White_Green.gif

Link to comment
  • 2 months later...

Moja omiljena radnja za sisanje ovaca. Uz svaki racun bi trebalo da izdaju uput za ludnicu.

 

stocic1.jpg

 

stocic2.jpg

Cijena prava sitnica - 66.384.00

 

Godinama je u izlogu stojao neki napukli panj od preko hiljadu evra koji nekim cudom nije nasao svog kupca.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 months later...

pukao mi kais od stolice, posle 45 godina upotrebe.

da neko ne zna gde da trazim tako nesto? sustinski, to je obican kais, kao za pantalone, sa identicnom kopcom, ali siri i od deblje koze.

neki tasner, obucar?

Link to comment
  • 4 weeks later...

proizvodi li ko nove sekretar stolove u srbiji

znate ono sto je kao komoda ali moze da se izvuce (daska) i imas sto

 

nalazim samo polovno sto nije problem ako je ok kvalitet

cak mozda i preferiram to ali ako cene nisu pesto osamsto prosecnih plata (nadjoh jedan al kosta 1300 jura)

u tom smislu kako vam se cini euroarbor

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba nešto da se mlatim oko jednog ruiniranog stana ovih dana, pa me zanima zna li ko kako se najefikasnije i najbrže skida itison zalepljen za betonsku podlogu? Ono, koji su potrebni alati za tu rabotu ili neka hemijska sredstva pogodna za isto....Hvala unapred

 

 

 

 

 

 

Ne znam da li sam uboo pravi topik za ovakvo pitanje, ovaj mi se učinio prikladnim.

Link to comment

proizvodi li ko nove sekretar stolove u srbiji

znate ono sto je kao komoda ali moze da se izvuce (daska) i imas sto

 

nalazim samo polovno sto nije problem ako je ok kvalitet

cak mozda i preferiram to ali ako cene nisu pesto osamsto prosecnih plata (nadjoh jedan al kosta 1300 jura)

u tom smislu kako vam se cini euroarbor

 Ja nisam videla  ništa slično  novo, samo razne polovne koji se i meni svidjaju ali su nenormalno skupi. Bila sam kod ovih sa linka, nameštaj je očuvan i ima lepih komada ali su cene  nenormalne tim pre što sam ja tražila  nešto što sam htela dodatno da farbam i skroz promenim po boji.  Slična prodavnica postoji i u Borči, isto veliki izbor, uglavnom je sve iz Holandije , bar tako kažu. Pratim nekoliko   blogova i FB stranica o renoviranju  starog nameštaja po Americi i to je tamo  bagatelno , bukvalno max do 100 dolara. Cenim da i ovo  u zemlji porekla ne košta više narod to izbacuje otkuplivač uzima i ovde prodaje ko antiku.  Ako znaš kakav model hoćeš može to da ti napravi neki dobar stolar. Meni je jednostavnu varijantu napravio teča vrlo davno, nema delove kao za komodu na gornjoj ploči ali ima ploču koja se izvlači i sada hoću da nadogradim nedostajući deo pa kako nisam našla jeftino  staro isto ću se na kraju odlučiti za stolara 

Link to comment

 Ja nisam videla  ništa slično  novo, samo razne polovne koji se i meni svidjaju ali su nenormalno skupi. Bila sam kod ovih sa linka, nameštaj je očuvan i ima lepih komada ali su cene  nenormalne tim pre što sam ja tražila  nešto što sam htela dodatno da farbam i skroz promenim po boji.  Slična prodavnica postoji i u Borči, isto veliki izbor, uglavnom je sve iz Holandije , bar tako kažu. Pratim nekoliko   blogova i FB stranica o renoviranju  starog nameštaja po Americi i to je tamo  bagatelno , bukvalno max do 100 dolara. Cenim da i ovo  u zemlji porekla ne košta više narod to izbacuje otkuplivač uzima i ovde prodaje ko antiku.  Ako znaš kakav model hoćeš može to da ti napravi neki dobar stolar. Meni je jednostavnu varijantu napravio teča vrlo davno, nema delove kao za komodu na gornjoj ploči ali ima ploču koja se izvlači i sada hoću da nadogradim nedostajući deo pa kako nisam našla jeftino  staro isto ću se na kraju odlučiti za stolara 

hmm pa moze li nesto na ebayu da se nadje

ja nadjoh nesto tamo ali su cene par hiljada dolara (za apsolutno genijalne komade od mahagonija)

ajde mi posalji te linkove za americke sekretar stolove mozda neko shipuje u srbistan

izgleda da je DOBAR stolar jedina opcija ali kako ga naci jbga

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...