Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

  • 1 month later...
Posted (edited)

Ima li neko preporuku za radnu stolicu, da je udobna, lepa, cena nebitna?

Makar ime proizvodjaca koji valjaju

Edited by Sandradjer
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Sandradjer said:

Ima li neko preporuku za radnu stolicu, da je udobna, lepa, cena nebitna?

Makar ime proizvodjaca koji valjaju

Ikea Markus nekako zlatni standard. Dosta ljudi je koristi, koliko znam većina zadovoljna.

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Ras said:

Ikea Markus nekako zlatni standard. Dosta ljudi je koristi, koliko znam većina zadovoljna.

Hvala.

Bas sam gledala na sajtu. Sta li imaju one gejmerske stolice sto obicne nemaju?

Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Ima li neko preporuku za radnu stolicu, da je udobna, lepa, cena nebitna?

 

Ja sam imao Vitra Medapal i bila je dobra 10ak godina sa mojim ogromnim brojem sati u njoj.

Medjutim naslon za ruke se pohabao i poceo mrviti. Tu su me izgubili kad sam video da nema rezervnih delova za stare modele.

 

Bagsica je u home office prezadovoljna sa spomenutim Markusom ali meni nedostaje dosta podesavanja. Jedan dan sam sedeo i uhvatilo me u ledjima.

 

Nasao sam i polovnu u odlicnom stanju Herman Miller Aeron Chair. Probao sam i nije mi bila vredna tih para cak ni u pola cene.

 

Na kraju da premostim uzeo ovu kinesku Durrafy ( https://www.amazon.de/gp/product/B0C6JMQWJC)  i posle nekoliko meseci sam prezadovoljan. Od mana je zavrsna obrada konstrukcije iznad tockica (mozes se ogrebati) i da je samo jos 1 cm max visina. Ako izdrzi par godina bie defitivno najbolja kupovina.

 

 

U svakom slucaju isprobaj ako je ikako moguce.

 

  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Sandradjer said:

Sta li imaju one gejmerske stolice sto obicne nemaju?

 

Zauzimaju dosta prostora. :fantom:

 

Navodno su udobne za bas duuuga sedenja i znojenja.

Link to comment

Vitra stolice ima moj prijatelj i kupovao ih je na KP. Maločas sam ga kontaktirao, on je vrlo zadovoljan.

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Ras said:

Vitra stolice ima moj prijatelj i kupovao ih je na KP. Maločas sam ga kontaktirao, on je vrlo zadovoljan.

On kupio bez probanja?

Ima neka Nitea, ne znam da li je prodavnica. Imaju na sajtu te Vitra stolice u spisku. 

@bags

Jel ta tvoja bivsa stolica Vitra imala naslon za glavu? To mi je vazno. 

Gledam dimenzije, sve su duboke minimum 68cm 

Link to comment
4 minutes ago, Sandradjer said:

Jel ta tvoja bivsa stolica Vitra imala naslon za glavu? To mi je vazno. 

 

Nije.

 

Ova trenutna ima ali u mom polozaju sedenja ne znam kako da postavim glavu da bih se tu naslonio.

Jedino nekako zamisljam kao Mr. Bean kad je bio kod zubara.

 

  • Haha 1
Link to comment

Radna stolica je definitivno od onih stvari koje moraju da se probaju. Btw, ubedljivo najudobnija stolica, u kojoj sam mogao dve smene da odradim iz cuga bez da me ijednog trenutka zabole leđa ili utrnu noge, kolega je doneo sa tavana kompanijske direkcije, tamo ostavljene 80 i neke - obična radna (skoro pa) fotelja, presvučena plišem, bez točkića, bez naslona za ruke, bez podešavanja naslona za leđa. Otišao na odmor, firma se otvorila za nove stolice svima, ovu su ili bacili ili je neko uzeo, dan-danas ne mogu da je prežalim.

 

Meni se iz Ikee jako svidela Alefjal, probao sam i udobna mi je.

 

alefjaell-kancelarijska-stolica-grann-zl

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Alefjel je odlicna. Imam je par godina i meni bolje odgovara nego stolice na poslu. U kombinaciji sa ergodeskom. Izrazito visoki muskarci ipak treba da probaju.
 

Jedino joj je cena jaca, ali isplati se onom ko ima dosta da radi.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...