Jump to content
IGNORED

Digitalizacija TV emitovanja u Srbiji na kritičnoj tački


dvb-t manijak

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    88

  • dvb-t manijak

    65

  • Frank Pembleton

    31

  • Haralampije

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa, onda bi tako i napisali. Ovo što su oni napisali nema veze sa tom tvojom hipotetičkom situacijom, kao što me ni ona baš toliko ne zeza koliko ide u odbranu ovakvog RTS-a...

Edited by Ajant23
Link to comment

Imao je cikluse filmova raznih zemalja. Imao je i ciklus filmova Ingmara Bergmana. Možda će imati i ciklus filmova Tarkovskog: u kome imaš ruske, italijanski i švedski film.To nije bitno. Realno, otužno je to što mi repliciraš.

Edited by Ajant23
Link to comment

Nije to moje ubeđenje, već je naprosto Rusija deo Evrope i geografski i na svaki drugi način...

Edited by Ajant23
Link to comment
  • 1 month later...

Help helphelp! da li je neko namestao digitalnu dranguliju u ruralnim krajevima . Da li je moguce da nema digitalnog signala ni od korova. Sve lepo povezano i pretraga kaze nema nijednog programa. U selu na Tari je i analogni signal bio nikakav a sad mrak. sta mi je ciniti. meni ne treba al hocu da nastelujem kevi .

Link to comment

Help helphelp! da li je neko namestao digitalnu dranguliju u ruralnim krajevima . Da li je moguce da nema digitalnog signala ni od korova. Sve lepo povezano i pretraga kaze nema nijednog programa. U selu na Tari je i analogni signal bio nikakav a sad mrak. sta mi je ciniti. meni ne treba al hocu da nastelujem kevi .

 

Sa kakvom antenom si probala?

Link to comment

Probala sa raznim, od sobne najprostije pa slozenije sa pojacavacem do jedne koja je na postolju od 5 metara decenijama setana po sljivama oko kuce u potrazi za signalom. Na kraju je ona odradila posao kad sam joj skinula pojacavac na predlog jednog kolege. Sto je smetao pojma nemam a mrzi me da kopam i proucim ozbiljno kako sve to funkcionise. Nego nastelovah metodom seciusikrpidupe

Link to comment

Sto je smetao pojma nemam a mrzi me da kopam i proucim ozbiljno kako sve to funkcionise.

Apsolutna vrednost nivoa signala nije presudna za prijem kao kod analogije. Dovoljan je signal iznad praga prijema.

 

Naravno da se i za digitaliju koriste pojačala, ali je to duga priča.

Čitajući forume i na osnovu mog skromnog iskustva, posao rade loge 4 bez pojačala i one mrežaste sa buvljaka.

 

Sobne mogu po gradovima i u ravnicama. Probao neku telespopsku od starog portabl tv-a i neku novu Philips sa ugrađeim pojačivačem i blokadom LTE fekvencija.

Link to comment

Sa kablom od antene (nemam antenu, bacila sam je u nekom napadu bacanja svega) i onim

uređajem imam 7 kanala. 

rts1

rts2

rts3

b92

prva

pink

happy

Mislila sam da je to to, ali sam shvatila da mi fali bar Studio B.

Vračar je u pitanju.

Da li ću kopovinom bilo kakve antene dobiti još neki program?

(ne znam odakle hvatam signal) Koliko kanala ide sa Avale?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...