Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dobar je dzejmi, takodje sam prijatno iznenadjen. Steta za mestimicno zbrzan i "odradjen" scenario, mogao je da bude bas bas dobar film.

+1

 

Zaista jeste zbrzano,ali vredi pogledati.

 

Dzejmi je sabio,jos od Mekonahija me neko ovako nije iznenadio glumom.

 

Edit-Koliko Džejmijeva žena u filmu liči na Anu Dabović :D

Edited by Milošica
Link to comment

huemaj,

prilično fin nemački film sa relativno inovativnim rešenjima kojima su za potrebe velikog ekrana vizuelizovane konverzacije u virtuelnom svetu. 

iako nisu zanemarljive mestimične scenarističke rupe (sumnjivo jednostavni -u fizičkom smislu - upadi u sedišta top-institucija, na primer), ovaj film ima vrlo lep ritam popraćen adekvatnim muzičkim podlogama.

 

7.13/10

 

 

Link to comment

Bio sam sinoć u biskišu da gledam war for the planet of the apes. Kvalitetno, u skladu sa prethodna dva. Meni je ta trilogija jedna od ako ne i najbolja od svih sci fi franžiza koje nam je Holivud ponudio dok je Cezar kao lik daleko autentičniji od svih marvelovih i ostalih zajedno kojima nas besomučno zasipaju poslednjih godina.

 

Inače, bilo je dve grupe dece u bioskopu jedna muška bliže nama i jedna ženska u ćošku koja je mlela kao da su u dnevnoj sobi, ne pamtim kada sam tako odlepio u bioskopu. Pošto sam ukorio malo ove bliže nama, smirila se situacija i na drugom kraju sale. 

 

Na moru odgledao par komada uglavnom one što su tavorili na watch listi mesecima, jedino gledljivo je Light Between the oceans, ostalo je poprilično slabo. Carol - besmisleno, Victoria - razvučena i dosadnjikava prva polovina. Crtani Rise of the guardians simpatičan da prekratite vreme sa djecom ili pak sami. 

Link to comment

Zajebah se pa odgledah ovog novog Alijena. Jedan od retkih filmova koje sam od polovine zbindžovao.

Toliko je glupo. Podsetio me na poslednjeg Terminatora pošto su i ovde čitave scene kradene iz ostalih delova franšize. /Budjenje i ceo koncept putovanja iz prvog, ona završna šorka iz drugog itd itd...../

Fasbender me odavno žestoko živcira a ostatak kastinga je blago rečeno imbecilan /pobedlia je ona herona koja i fizički liči na Sigurni Viver/.

Najbolje su mi glupave smrti članova - od eksplozije svemirskog broda na početku, preko ubjanja od strane malih alijena u onom polju / jurasic park style/ do legendarne scene pod tušem. Prosto su ubacili milion likova samo da bi bilo što više krvi u filmu.

Konačno su me pobedile budalaste sitnice tipa putuju po svemiru uzduž i popreko a nose i dalje M4 automate i glokove, urlanje žrtvi kojima je prethodno pregrižen grkljan, zatvaranje one ribe na početku u karantin sobu sa onim pojedenim bez ikakvog razloga /osim da ista bude surovo likvidirana/.

 

Sve u svemu retko loš film.

Link to comment

jedna od preporuka ovde bila je "stuart: a life backwards" sa tomom hardijem. 

http://www.imdb.com/title/tt0853153/?ref_=fn_al_tt_1

 

mislio sam da sam završio sa mučnim filmovima posle lijevog "naked" i finskog "8 pallo". no, nisam. sve je stvarno da stvarnije ne može biti. jasno, nikom od meni bližnjih ga neću preporučiti. trebalo bi i zbog priče i zbog toma hardija. vama ga preporučujem.

 

eto.

Link to comment

plus milijun

Najlepši deo gledanja filmova je kad natrčiš na nešto ovako.

 

Džejmi Lanister sabija :Hail:

 

 

Dobar je dzejmi, takodje sam prijatno iznenadjen. Steta za mestimicno zbrzan i "odradjen" scenario, mogao je da bude bas bas dobar film.

 

 

+1

 

Zaista jeste zbrzano,ali vredi pogledati.

 

Dzejmi je sabio,jos od Mekonahija me neko ovako nije iznenadio glumom.

 

Edit-Koliko Džejmijeva žena u filmu liči na Anu Dabović :D

 

:D

 

fala Djordje  :) dobar film.

 

Nema na čemu. :)

 

Ako bude još nešto solidnog kvaliteta baciću link ovde. 

 

Nažalost mnogo je više treša u tom nekom žanru (drama/triler/crime) pa je teže i naći nešto što iole valja.

Link to comment

:D

 

 

Nema na čemu. :)

 

Ako bude još nešto solidnog kvaliteta baciću link ovde.

 

Nažalost mnogo je više treša u tom nekom žanru (drama/triler/crime) pa je teže i naći nešto što iole valja.

Ovo za drama/triler/crime je tačno.

Ali kako me nervira ova poplava tih nekih kvazi-horora ili kako ih već nazvati...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...