Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

t8hxhvmc.jpg?v=1493391097

 

 

iskreno, ja sam razočaran.

toliko dobrih rezencija, pohvala... trailer koji baš privlači.

film čak i dobro vozi prvu trećinu, ideja je skroz uvrnuta, dobro se postavlja priča, ima i par vrhunskih scena.

ali onda film potpuno odluta i nikako da se pokupi, samo dodatne besmislene momente ubacuje u priču.

Link to comment

t8hxhvmc.jpg?v=1493391097

 

 

iskreno, ja sam razočaran.

toliko dobrih rezencija, pohvala... trailer koji baš privlači.

film čak i dobro vozi prvu trećinu, ideja je skroz uvrnuta, dobro se postavlja priča, ima i par vrhunskih scena.

ali onda film potpuno odluta i nikako da se pokupi, samo dodatne besmislene momente ubacuje u priču.

To je najbesmisleniji film koji sam gledao u zivotu.

Link to comment

Bio da gledam Valerijan, još kao 4DX proekcija...

 

I interesantno, film nije 3D... Ili samo ova projekcija nije bila, to mi je nejasno...

 

No ostalo je OK, film lepo vozi svojih 2+ sata...

 

A sam početak je :Hail:... Sjano, da sjajnije ne može biti, na tragu onog da se svi gle i ljube™, s Bowiem i Major Tomom u pozdaini...

Link to comment

jel ima borenja i jel ona klinka punoletna?

Ima borenja, klinka je punoletna, ali za klinca nisam baš siguran :D

 

 

jedva cekam da pogledam, kritika kaze da je golemo smece

Kritika može da kaže šta hoće, meni je film skroz OK... NIje vrhunsko ostvarenje, nema neku poruku, razvoj radnje, manje više, znaš posle 15-20 minuta, ali stvarno je interesantno i vizuelno odlično... Ima gluposti koje veze sa fizikom nemaju, ali, jbg, otišao sam da gledam SF i da me vozi, i to je odradio kako treba...

 

A i ovo je bio prvi pravi™ (nije crtani, nije mjuzikl) film da sam vodio ćeru u bioskop, mora da bude dobar... :D

Link to comment

sjajno :)

ma ko jebe kritiku. samo kazem da sam, eto, nestrpljiv otisao da vidim kako prolazi film i naisao na njegovo kamenovanje

Edited by maheem
Link to comment

Zar nije 4dx ono kad ti se tresu i naginju sedišta, prska te voda kad je kiša, duva vetar i tako te fore?

Jeste, ali obično ide uz to i naočare... Ovog puta, jok...

 

Inače drmalo je, duvalo je, treslo je, bilo je baš dobro što se efekata tiče...

Link to comment

ma ko jebe kritiku

 

Novokomponovani evropski film i pomoidi su je davno sahranili. Ovo što se danas izdaje za kritiku mahom upravo izdaje kritiku, obične mase školaraca, činovnika koji napreduju u službi...

 

edit: Inače, komično je koliko se u svetlu sveopšte pljuvačine i afirmacije svega što nije američko zapravo pljuje ovakav film koji je redak primer neameričkog produkta, koji talentom i tradicijom produkcije zapravo može da nadmaši holivudsko...

 

A, naravno da nije Breson ili Tarkovski, to je barem jasno i bez gledanja...

Edited by Ajant23
Link to comment

jedva cekam da pogledam, kritika kaze da je golemo smece

Филму је главна мана потпуни недостатак хемије између два главна лика. Ту ништа не функционише.

Ја се зезнух и одгледах Ричијевог Артура. После тога ми се урадци трговаца мушким полним органом чине као потпуно ремек дело.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...