Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ja napravih mali Stiv Džobs maraton.

 

Ustvari, prvo sam odgledao Bojlov film, pa pročitao biografiju, pa odgledao ponovo Bojlov film pa onda onaj sa Eštonom.

 

Bojlov Džobs je bulja. Možda je vizuelno upečatljiviji ali sa gledišta pričanja priče o životu Stiva Džobsa je potpuno promašio fuzbal. Sad, kapiram ja da je Bojl hteo da bude u svom stilu, ali jbga drugačije je kad radiš na zadatu temu. Majkl "iskačem iz frižidera" Fasbender je potpuno promašio lik i u odnosu na Eštona verovali ili ne, podbacio.

Jedina mana Eštonovog Stiva Džobsa je očajna režija - ja ne znam kako su mogli takav projekat da povere režiseru koji ima iza sebe samo 2 filma - od toga jedno baš govno /Swing Vote/. Šteta.

Link to comment

Можда је већ неко качио, нисам сигуран. Морао сам га још једном погледати, заиста вансеријска глума Глоговца.

Link to comment

^^

U predstavi je jos mocniji, mislim da po zavrsetku ide u instituciju, gde ga strucno spustaju u normalu™

+1000

 

 

 

 

lm. odgledao t2

šta ti ga znam vozi na istu priču i dramaturški i vizuelno, ali ni prineti originalu u smislu energije

 

može da se gleda, ako se ne pogleda ništa strašno nije propušteno

Link to comment

Baš sam mislio ko će prvi ovde da počne da truje sa Nolanovim filmom. Očekivao sam Sludgea, ali je i ovo logično. Na neviđeno, obzirom da je Nolan logični naslednik Powella, odlično je režiran i dostojan je naslednik klasičnog britanskog ratnog filma... Takođe, na neviđeno, verovatno je prilično prazan... I, da, obzirom da je sam sebi pisao scenario, taj aspekt je prilično loš... Glumci su najverovatnije sjajni...

 

Iris (2016)

 

Najobičnije sranje koje se prtvara da je kvalitetan francuski triler. Andrew Bovell je radio na samo jednom filmu pristojnog scenarija i to mu je uspelo verovatno samo zato što je odmah ubio lik koji je glumila njegova sunarodnjakinja sa tetovažom Tamo daleko...

Edited by Ajant23
Link to comment

Pretpostavljam da bih sada ja tebi trebalo da izvinim zato što nisam zauzeo nijednu od ekstremnih pozicija, odnosno nisam se uklopio u jednu jedinu ideju po kojoj očekuješ da se piše o filmu: ideju od sjajnom ili ishajpovanom delu...

 

Nažalost, ne pada mi napamet da se i ja tebi izvinjavam, toliko sam nekulturan ili necivilizovan...

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...