Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

THE MOST WANTED MAN

 

dosadno i suvo. tesko je napraviti ista uzbudljivo od prilicno nemastovitog LeCarre-ovog romancica i tankog, bledunjavog scenarija bez ikakve peripetije.

ni PSH nije tu mogao mnogo da pomogne.

Link to comment

Koja si zena Glase

 

 

Ja gledao Planetu majmuna. Napet politicki triler sa elementima akcije, a sa porukom mira.

Salim se. Pederi pravili film da mogu da osinu jos koji nastavak. Osim toga nije katastrofalan, al ne znam odakle mu 8+ na imdb.u

Edited by Ravanelli
Link to comment

Koja si zena Glase

 

Evo odgledao sam Filth sa Mekavojem da se na velika vrata vrnem u svet muškaraca. 8-)

 

Bolji nego što sam očekivao, kratak tj neopterećujuć dužinom, konkretan, dinamičan, duhovit i ozbiljan  isto vreme, McAvoy postaje dosta zajeban igrač, performans mu je vrhunski ovde. 

Link to comment

Evo odgledao sam Filth sa Mekavojem da se na velika vrata vrnem u svet muškaraca. 8-)

 

Bolji nego što sam očekivao, kratak tj neopterećujuć dužinom, konkretan, dinamičan, duhovit i ozbiljan  isto vreme, McAvoy postaje dosta zajeban igrač, performans mu je vrhunski ovde. 

 

Ja rekao da u narednih 5 god uzima Oskara.

Link to comment

In Your Eyes (2014)

 

 

Anyone else notice the 'In Your Eyes' reference on Buffy?

 

In 3x21 Graduation Part 1 when Faith shoots Angel with an arrow from behind the Sunnydale Cinema, the movie that plays at the Sun Cinema is called 'In Your Eyes'.

 

Apparently Joss wrote 'In Your Eyes' in the 90s too

Inače, solidno, ali se moglo više...

Link to comment

Koji novi, Los amantes pasajeros?

 

Gledo ja. Zajebancija u stilu njegovih ranih radova gde su svi homoseksualni i zajebavaju se do koske, lepo vidiš da je njima lepo...a za gledanje mi je bio malko dosadan.

Link to comment

Arthur Newman (2012)

 

Klasična drama data u svom najjačem nasleđu, iz komedije naravno, sa čistim tajmingom, lepim ritmom, lišena kičerajskih filozofskih™ i inih metaprimesa, nije nimalo naivna i verovatno je proglašena za slabu samo zato što nije odurno kitnjasta i što nije offbeat siva kao sovjetski udžbenik ili nagrađivani učesnik Sandensa.

 

Još jedan road movie. Iako je u mercedesu, iako je pod maskama Amerikom, stalno pokraj istih bazena raznih motela, i nasleđeno očvrslih simbolika impresija i moderne, uprkos svih odnosa i uslova, njegovi junaci na kraju mogu biti goli kao kad su rođeni i biti rođeni kao ljudi.

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...