Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Edit: expendables - odustao posle prvog, tu baš ne očekujem ali NIŠTA. 

 

 

Sad ga ugasih u recycle bin.

Leptejebo... Toliko je loše da je skoro simpa... :lol:

 

trebali ste pogledati jer film je ostvarenje decenije. ja sam pogledao uz lagano premotavanje, ali sam pogleado.

 

los nije. kic nije. sranje nije. tesko mi je opisati sta sam pogledao ali vjerujem da su izmislili novi filmski zanr. tolika je to propast, da nema teorije da se sve samo poklopilo. glumci, prica, dijalozi, kamera...ali apsolutno sve je katastrofalno. pomalo ocajno, pomalo genijalno. film je zapravo tuzan. mozda nije tuzan ali je tragican. sta znam. mozda je smjesan ali zapravo zagonetan. moze biti da je tragikomican ali sa spionovanom komedijom. kao neko ko se razbolio od raka, pa u nekom opustenom trenutku pokusava da se nasali, a ti se smijes sa njim :( sta znam...preporuka...mozda...

Link to comment

47 Ronin  :isuse:

 

2/10,glupe scene borbe,glavni samuraj zle ekipe gine totalno bezveze,uzasna gluma...

Jedina pozitivna stvar: Shang Tsung bucko shogun  :lol:

Poslednji Samuraj je filmcina za ovo

Edited by Zavrzan
Link to comment

Hahah, da ne gledam Hardija.

 

Šalim se, od sredine sam i ja nastavila samo da slušam. Sasvim dobar!

 

Da je na njegovom mestu, recimo, 1 od doajena holivuda william h macy, da li bi odgledala film ili bi samo odslušala? :)

 

I ja se slažem da je dobar film - 5/10, ocena kao u školi ekvivalent - dobar 3.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

47 Ronin  :isuse:

 

2/10,glupe scene borbe,glavni samuraj zle ekipe gine totalno bezveze,uzasna gluma...

Jedina pozitivna stvar: Shang Tsung bucko shogun  :lol:

Poslednji Samuraj je filmcina za ovo

 

+1000

 

Prestao sam da gledam malo posle pocetka borbi u onom selu, gde od strategije, taktike, pa ni zdravog razuma nije bilo ni traga.

Edited by Agni
Link to comment

Sharknado 2... ња, превише труда уложено да би филм толико лош да је добар, просто лош

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...