Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Inside-Llewyn-Davis-poster.jpg

 

Inside Llewyn Davis

 

Odličan, tužan, među najboljim Koenima u ovom veku.

 

Odgledao ga sa uzivanjem. Nastavljam sa filmovima u kojima dominira muzika (od Cafe de Flore, preko poslednjeg Dzarmusa).

 

 

Sve je tu kad su braca Koen u pitanju, sjajni dijalozi (onaj s pocetka kad traze "folder" Sinsinati), debeli Gudmen (u ovoj ulozi zaduzen i za dozu bizarnosti), iscekivanje da li ce Levin uspeti i uzeti lovu, da li ce krenuti u blistavu karijeru ili ce biti svorc, da li ce naci macora Dzojsovog imena, da li ce skrenuti kod bivse da vidi svoje dete...Zivot pun izazova, izbora, puteva, sazet u samo par dana glavnog lika. Na nama je da nagadjamo sta ce biti. Toliko mi se svidela gluma da mi cak ni Timberlejk nije smetao, cak Kenedi je sjajna numera.

 

Link to comment

iscekivanje da li ce Levin uspeti i uzeti lovu, da li ce krenuti u blistavu karijeru ili ce biti svorc, da li ce naci macora Dzojsovog imena, da li ce skrenuti kod bivse da vidi svoje dete...Zivot pun izazova, izbora, puteva, sazet u samo par dana glavnog lika. Na nama je da nagadjamo sta ce biti. Toliko mi se svidela gluma da mi cak ni Timberlejk nije smetao, cak Kenedi je sjajna numera

nema nikakvog isčekivanja, sve se zna od početka, toliko je jasno da ostaje samo da se nacrta. nama je dato da vidimo kako će da trsne. kao cela umorna umorna umorna generacija.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Draft Day (2014)

 

Kevin Costner, film o sportu, Jennifer Garner, Denis Leary, Frank Langella, režija Ivan Reitman... U startu se da pretpostaviti da je ovo gledljiviji film od čitavog niza drugih koje ću pogledati ove godine, i tako je i bilo...

 

Mana ima mnogo, ali najveća je što će se jednom naći budala koje će raditi sociološke studije na temu: filmovi Kevina Costnera o sportu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...