Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

kod koena mi u stvari, sad kapiram, najsuperije to sto uvek zamisljam sema eliota da kaze sta ce da bude sa nekim posle. pa ja to onda zamislim kako mi se svidi. na primer, mali dude sad ima neki nirvana-tip bend, gik je i ima giketu za curu. i idu na koncert qotse.

Link to comment

hm, on ostaje gde jeste, ide opet u novi krug, dok se sve oko njega menja i prolazi.

izgubljen slucaj, suvisni lik, pravi autsajder.

da, umire od tuberkuloze negde na pločnicima njujorka, par godina kasnije, bez kaputa i gitare.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Код Коена ми супер филм који је завршио на насловној уџбеника Биологије у нашој Србијици, филм у коме су глумили запоседнуте жене, филм по коме су назвали један свој филм, филм по коме су направили римејк и књига коју су покушали да екранизују... Мање-више, радо бих се дружио са њима ако то не значи да морам и да гледам њихове филмове.

Link to comment

meni malo smeta što ih zovu koeni, jer mislim da je to sve samo joel, bar što se tiče režije. u prvih 7-8 filmova samo on je i potpisivan kao reditelj.

Link to comment

Код Коена ми супер филм који је завршио на насловној уџбеника Биологије у нашој Србијици, филм у коме су глумили запоседнуте жене, филм по коме су назвали један свој филм, филм по коме су направили римејк и књига коју су покушали да екранизују... Мање-више, радо бих се дружио са њима ако то не значи да морам и да гледам њихове филмове.

 

ja bi i i jedno i drugo. nema filma da mi nije drag, umrla sam od srece kad sam u nekoj sekondhendari nasla knjigu etanovu, nekako su mi ko mama i tata ili neki najbolji ortaci oduvek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...