Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Poceo da gledam The Whistleblower (2010) i moracu da batalim jer ne mogu da podnesem "bosanski" koji se prica u filmu. (Neko kreveljenje koje vise lici na ruski/poljski.. ili unificirani slovenski jezik iz daleke buducnosti).

Link to comment

American Hustle.

 

Прекинуо после једно 20-25 минута. Или сати? Ово је најбесмисленија гомила гована које сам видео у својих 59 година живота, при чему немам 59 година већ се на мој биолошки часовник додало једно 15-20 година муке само од буљења у ове дебиле који нешто брбљају и брбљају и брбљају. Једино што сам закључио из овог језивог искуства је да се новим генерацијама мора забранити кокаин пошто је то ионако ђубре од гудре, обичан спид који би требало да се уместо топлог оброка дели грађевинским радницима, али који у њоњарама испразних дебила попут овог скота који је режирао... еј, режирао... ово говно од телевизијске рекламе за рекламе претвара у нуклеарни реактор за генерисање шупљине и кдп духовитости попут лепљења перике преко ћеле на рипит једно 20 пута у секунди. Мислим, спојлер алерт, јеботе.

 

Сигурно се овај "филм" свиђа некоме ко се трља о офингере у бутицима у Ушћу. 

 

Много сам се изнервирао.

Link to comment

bas sam hteo da pogledam i sad si me ohrabrio posto se ja trljam o ofingere u uscu i o lutke u delta sitiju (imaju bolje gradjene lutke)

Link to comment

Немој сада да ме увлачиш у дискусију, морам да идем да му дам 1/10 на оном сајту где се то ради.

Link to comment

Нисам још. Његова два омиљена дела су ми Лајф акватик и реклама за Икеу, остало ми делује незавршено а Мунрајз Кингдом завршено али мало самоимитаторски.

 

Андерсон ми је у ствари драг као неки сестрић који је риђ и превише дува па уме да гњави али чудесно свира даире па се надам да ћу се ипак забавити.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...