Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Middle ne vidi ti se slika ali se kroz link moze doci do nje i otkriti da je u pitanju jedan od najgorih filmova svih vremena.

Ljudi ne linkujte fotke sa IMDB-a vise.

Ja odgledao dva jako dobra:

kinopoisk.ru-Legenda-_B917-2085002.jpg

about_time.jpg?itok=aXxNNzx_

Link to comment

Moćo, jel bilo sve u redu sa prevodom (legend no.17)?

Onaj prevod sa titlovi.com je pravljen za onu prvu verziju koju si mi greskom poslao tako da je ispalo odlicno :)

 

Slazem se Moco. Nije mi jasno ko mu dade onoliku ocjenu. Nije da je imdb ocjena relevantna, ali su zestoko omasili.

Cuti ja kad sam ga gledao pre par godina imao ocenu preko 8 i ja se spremio za kvalitetan film kad ono :puke: A nisam prekinuo gledanje na pola jer to ne radim nikad.

Link to comment

Eh, cvrc, albanski film američkog reditelja. :fantom:

 

 

Vrlo težak zadatak, ne sećam se da sam ikada gledao neki albanski film, a sigurno da ima bar koji dobar.

Link to comment

@utvara

Utisci?

Samo tvitujem -_-

O Topu ne bih, posraće mi se komunci na glavu.

 

Ovaj drugi je totalno sranje, neka porodična grčka drama. Ne znam šta bih rekao, osim toga da je sranje, možda se nađe neko "filmski potkovan" i "filmski obrazovan" da ga spasi ali čisto sumnjam.

 

Br. #1 ja nisam publika za taj film, male teške intimne porodične drame, običnih ljudi srednje klase, apsolutno ne podnosim. Gde je tu film? Gledaš i totalno te boli kurac šta će da se desi! Ko i šta je kriv zbog toga, ne mogu da kažem.

Mada smatram da su glumci i režiser kao njihov šef trećerazredni. Lik umire, rastaje se sa dušom, Mirjana Karanović plače, ne znam šta dalje da kažem, na mene je emotivni impakt 0%.

Link to comment

Dallas Buyers Club - zasluženi Oskari za Metjua i Džereda, sporedna uloga čak i više (nisam ni znao do posle filma da je Leto dobio sporednu, iskren da budem - nisam ga ni prepoznao do odjavne špice  :blush: )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...