Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

uhh, jos pitas :P

 

meni je drago sto sam sa mocom mogao da razmenim misljenje u vezi ovog filma. ja sam ga gledao pre jedno dve nedelje, i ostalo je na tome. nisam imao nista da napisem na temu, ali eto, prodje dve nedelje, i razvije se diskusija :D. cak su se i meni kockice slozile sada.

Link to comment

mislio sam, da li znas ko je taj mali: jamie bell - billy elliot [2000]

 

 

edit:

 

on je dobio unapredjenje, i izgovra prvi: "svakome po svojim zaslugama"

 

 

edit2:

 

ali sada ces ti da kazes: "ne znam stvarno, nisam gledao billy elliot." :P

Edited by bob mould hair style
Link to comment

ne, znam glumca, mada nisam gledao billy elliotta, sasvim slučajno. mislio sam da ti misliš da njegov lik ima neko posebno značenje u filmu koje je meni promaklo.

Link to comment

ne, nisam mislio za posebno znacenje. samo utisak to sto je sada klipan. steta sto nisi gledao billy elliot. zaista dragulj od filma.

 

edit:

 

nisam se izgleda bio dobro izrazio kada nisi razumeo o cemu pricam. zapravo, mislio sam da ces iz topa da kazes isto sto i ja.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

 steta sto nisi gledao billy elliot. zaista dragulj od filma.

.

gledao sam ga jedno 5-6 puta po 10 minuta, i to sve nešto rascepkano, znam o čemu se radi, samo mi nije uleteo ni jednom lepo od početka, a baš ne volim da gledam filmove od sredine.

Link to comment

jes ti gledala film?

da nisam ne bih ti odgovarao. ako odgledas film sigurno neces moci da napises da je sranje. sustina je spojlerima moce i boba, zato ih ne citaj ako hoces da gledas. film mozda pocinje malo haoticno, pa ti se ucini da je sranje, ali kako radnja odmice, a ti povezujes pricu, sve je bolji, sa kulminacijom na kraju. da se izrazim forumskim recnikom - film ide jako i do samog kraja.

Link to comment

da nisam ne bih ti odgovarao. ako odgledas film sigurno neces moci da napises da je sranje. sustina je spojlerima moce i boba, zato ih ne citaj ako hoces da gledas. film mozda pocinje malo haoticno, pa ti se ucini da je sranje, ali kako radnja odmice, a ti povezujes pricu, sve je bolji, sa kulminacijom na kraju. da se izrazim forumskim recnikom - film ide jako i do samog kraja.

 

Potpis. Imao isti utisak. 

Link to comment

plus jedan na vase utiske, jedino se nemojte zeznuti ko ja sto sam, ponukana fenomenalnim mekavojem koji mi je simpatija jos od state of play, uzela da gledam trance. cak ni ffn rozmari doson ne moze da nadoknadi taj gubitak vremena.

Link to comment

plus jedan na vase utiske, jedino se nemojte zeznuti ko ja sto sam, ponukana fenomenalnim mekavojem koji mi je simpatija jos od state of play, uzela da gledam trance. cak ni ffn rozmari doson ne moze da nadoknadi taj gubitak vremena.

 

ladno sam zaboravio da je igrao u state of play. neverovatan glumac. 

Link to comment

Pre neko vece odgledao Dallas buyers club, a pre mozda pola sata American hustle.

 

Utisci su podeljeni.

 

Metju MekKonahi je odlicno odradio svoj deo posla i zasluzuje da dobije oskara u odnosu na DiKaprija i Bejla (ostale kandidate nisam gledao).

 

American hustle mi je nekako mlak i predvidiv, dobra gluma i rezija, odlicna muzika, ali nekako sam ocekivao vise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...