Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ma meni se dopao juno, dopao mi se i ovaj film.samo mislim da ovaj nije dovršen - njeni roditelji, bivši dečko, bubnjarka. sve je to moglo mnogo mnogo bolje.

Link to comment
ma meni se dopao juno, dopao mi se i ovaj film.samo mislim da ovaj nije dovršen - njeni roditelji, bivši dečko, bubnjarka. sve je to moglo mnogo mnogo bolje.
Imao sam i ja taj utisak posle prvog gledanja. Ali veruj mi, sve je na mestu, samo je understated. Posle drugog gledanja sve se sklopi.Već sam kačio ovaj tekst, ali evo još jednom.
Link to comment
Prvo, ne govorimo o Juno, nego o Young Adult, koji očigledno nisi ni gledao.Drugo, Juno je predivan film, a ti povraćaj kol'ko hoćeš.Up in the Air je onako, pih. Uklješten između ova dva stvarno i nije nešto.Edit: Čekaj, sad ponovo čitam - pa ti zapravo nisi gledao ni Juno, jel tako? Stvarno ne znam šta tražiš u ovoj raspravi.
Tražim da dobijem odgovor na osnovu koga ću oceniti da li je tvoj komentar na liniji stotine drugih koji hvale filmove Jasona Reitmana zato što su predivni sa korisnim naravoučenijem. Internet je pun komentara bez utiska i bez ukusa i činilo mi se da si dugačiji i verovatno i jesi. Hteo sam da dobijem više od tebe o Reitmanu da vidim da li, ipak, da probam da pogledam još neki njegov film.Iskreno, nemoj se ljutiti, ali sve mi je jasno. Što bi se reklo, biće da je to ipak film za neke druge vojnike u nekom drugom uzrastu od mog :)
Link to comment

Večeras gledao na TV 1000:FarewellSasvim solidan špijunski triler/drama.Biće vjerovatno više puta repriziran na istom kanalu. Prvi put već sutra od 16:00.

Edited by colonelo
Link to comment
Tražim da dobijem odgovor na osnovu koga ću oceniti da li je tvoj komentar na liniji stotine drugih koji hvale filmove Jasona Reitmana zato što su predivni sa korisnim naravoučenijem.Internet je pun komentara bez utiska i bez ukusa i činilo mi se da si dugačiji i verovatno i jesi. Hteo sam da dobijem više od tebe o Reitmanu da vidim da li, ipak, da probam da pogledam još neki njegov film.Iskreno, nemoj se ljutiti, ali sve mi je jasno. Što bi se reklo, biće da je to ipak film za neke druge vojnike u nekom drugom uzrastu od mog :)
Zaista nije izgledalo da te išta interesuje, nego da želiš da izneseš svoj vrlo radikalan stav o filmovima koje nisi gledao. Ništa u tvom prvom postu nije moglo da se protumači kao iskrena radoznalost. Baš kao što ne može ni ovo sad. "Sve ti je jasno" iako nisi pokušao da pogledaš filmove niti da utvrdiš šta mi se kod njih dopada ili ne.To nije pokušaj razgovora, nego dissing. Edited by Syme
Link to comment
Zaista nije izgledalo da te išta interesuje, nego da želiš da izneseš svoj vrlo radikalan stav o filmovima koje nisi gledao. Ništa u tvom prvom postu nije moglo da se protumači kao iskrena radoznalost. Baš kao što ne može ni ovo sad. "Sve ti je jasno" iako nisi pokušao da pogledaš filmove niti da utvrdiš šta mi se kod njih dopada ili ne. To nije pokušaj razgovora, nego dissing.
Vidi, obzirom da me jeste intresovalo, pročitaj ipak ponovo moje postove zato što si stekao loš utisak na osnovu koga onda stvarno šta da ti kažem?Takođe, nisam iznosio radikalan stav o filmovima koje nisam gledao, ali što bih ovo uopšte i morao da pišem forumašu koji svoju moralnu instancu zasniva na lakom prepoznavanju ispravnog razgovora?Najzad, ovo kako produžavaš razgovor, koji sam stvarno i iskreno samo iz opisane radoznalosti pokreno, sve više i više liči na uobičajeno internet uzdizanje Reitmana zbog koga sam i pogledao samo jedan njegov kenjkav film. Ala sam ja tebe loše procenio, izvini, molim te!
Link to comment

Nema potreba za pasivnom agresivnošću. Misli šta hoćeš, ko sam ja da se vređam. Ali ako te zaista zanima moje mišljenje, a ne samo potvrda unapred donesenih zaključaka tipa "Sve mi je jasno", ili "ovo sve više i više liči na internet uzdizanje Rajtmana" (šta ovo?), itd, onda stvarno ne bi bilo loše da razgovoru prilaziš malo drugačije.Ja nisam Rajtmanov PR pa da te ubeđujem da pogledaš ove filmove. Ako me pitaš da li su dobri - jesu, i to mnogo bolji od Up in the Air. Ako hoćeš, pogledaj ih, pa da pričamo. Ako nećeš - nemoj. Ajde zdravo.

Link to comment
Assault-on-Wall-Street-Poster-SD.jpguh...sinoc sam ga pogledao i ostavio je bas tezak ukusu u ustima. sve ide u sunovrat. + iznenadio sam se kada sam video edward-a furlong-a kao sada odraslog coveka. boze sto je poruzneo, a bio je klinac sa harizmom i lepuskast...
Link to comment

hm.. "dobar..." nema elemenata dobrog reziserstva, stavise, gluma je ocajna, ali je prica zanimljiva. uspeo je ono sto je zamislio da ostvari kako tako + meni se dopada jedan vrlo vazan detalj u filmu, ali ga necu otkrivati cak ni u spoileru. ko ga vidi, vidi, a ko previdi, nije bitno. zato mislim da je ceo film jedan sunovrat. malo sam ga sada nacrnio sa elementima dobrog reziserstva ocajne glume, ali barem ja tako vidim, ali to mi nije smetalo.edit:morao sam ovo prvo "dobar" da ubacim u navodnike, jer bez istih izgledalo je kao da sam napisao da je stvarno dobar.

Edited by bob mould hair style
Link to comment
. + iznenadio sam se kada sam video edward-a furlong-a kao sada odraslog coveka. boze sto je poruzneo, a bio je klinac sa harizmom i lepuskast...
ma i kao klinac je bio raspušten do jaja, sad je samo opušten (sudim po slikama, pogledaću film)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...