Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Zar kod ovih mejdžera u Holivudu nemaju običaj da neku "probnu" verziju prikažu pre puštanja u distribuciju random prikupljenom uzorku gledalaca, pa onda na osnovu toga vrše prepravke? Ili su shvatili da kada bi vršili ispravke morali bi da spale film, set, glumce i sve ostale uključene u zločin?

  • Haha 1
Link to comment

Into the Wild, nekako sam uspeo da ga ne zakačim sve ovo vreme otkad je izašao.
 

Auh, kakva filmičina. Baš me drmnuo, naročito zbog načina života u poslednjih godinu dana. 

  • +1 2
Link to comment

Ma Rainey's Black Bottom (2020)

 

August Wilson, naravno vrhunski dijalozi, uzbudljivi izlivi prožeti obrtima i nadahnuti prepoznavanjima van svih očekivanja, upečatljive scene, rasni dramski pisac.

 

Glumačka ekipa je na nivou, kao i režija dijaloga. Sama adaptacija, čini mi se obzirom da nisam čitao dramu, ima svojih problema, ali ko voli bluz ili klasičnu dramaturgiju, ovo je obaveznih sat i po ovosezonskih takmaca za nagrade...

 

 

 

Edited by Ajant23
  • +1 3
Link to comment
18 hours ago, Ajant23 said:

Ma Rainey's Black Bottom (2020)

 

August Wilson, naravno vrhunski dijalozi, uzbudljivi izlivi prožeti obrtima i nadahnuti prepoznavanjima van svih očekivanja, upečatljive scene, rasni dramski pisac.

 

Glumačka ekipa je na nivou, kao i režija dijaloga. Sama adaptacija, čini mi se obzirom da nisam čitao dramu, ima svojih problema, ali ko voli bluz ili klasičnu dramaturgiju, ovo je obaveznih sat i po ovosezonskih takmaca za nagrade...

 

 

 

Hvala za ovo, prosao mi ispod radara, veceras gledam  :D

Edited by Haralampije
Link to comment

samo istinita priča o seljaku, austrijancu, strogo moralnom koji je na regrutaciji odbio da se zakune na vernost hitleru. i to svoje ubeđenje u nepravednost rata platio glavom.

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

pa, nema pucanja, ubijanja, prebijanja, ludovanja vozilima, jebanja, psovanja...........to

ali ode mladost kod ga odgledas i to uludo

 

2 hours ago, Filozof manijak said:

dakle, dosadan film :D

probaj da odgledas,nema tu niceg za ocenu 7 na IMDB

Link to comment

King of Staten Island

 

Davno se nisam ovako prijatno iznenadio nekim filmom. Očekivao kliše dramu, a dobio sam jako originalan film. Inače govori o stvarnom životu glavnog glumca(Pete Davidson je car), kako on kaže 75% je podudarno.

 

Tu je i Steve Buscemi.

 

8/10

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...