May 7May 7 On 1. 5. 2026. at 13:11, Lancia said:moze i na novo/dobro. kul album skroz.ne vidim sliku, koji je album?
May 7May 7 4 minutes ago, Papovac said:ne vidim sliku, koji je album?hiss golden messenger - i'm people
May 14May 14 baš najs---video sam pre neki dan nekog sa majicom gruma, slatko Edited May 14May 14 by palfoot
May 21May 21 nikad se ranije nisam primao na rihterove interpretacije, osim nekih debisija sa ravelima iz budimpešte, s kraja šezdesetih.međutim, eo celo popodne sa malim pauzama navijam drugu knjigu dobro naštimanog klaviera JSB i bez obzira na ponešto prašnjavo-arhivski kvalitet snimka (salzburg 1970-73, RCA) i rekao bih, lahko promukli glasovier (steinway D-274) - nekako je učinio jasnom celu tu megamakinu i arhitektoniku kontrapunkta. Edited May 21May 21 by makaronee datumi
Create an account or sign in to comment