Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Samo da se pohvalim, kupio sam Astru H 2010 1.4 benzinac. Lepo ide, lepo vuce, nema nikakvih problema, osim cesanja na bg parkinzima. Sve u svemu zadovoljan sam

Edited by Milosh76
Link to comment

ja isto pazarila malega švabicu - polo dizel, trendline, 75 ponija, peper grej. drži džadu ko blesav. u džep možeš da ga parkiraš.   :wub:

pretičemo po autoputu ko veliki i nikakve zvukove ne proizvodimo. okej, ja cvilnem ponekad ako je kamion baš mašala... :blush:

možda ovih meseci sednem pa pročitam šta sve može da se blututuje na onaj glavni displej. smorio nas prodavac onolko, a mene za to baš boli uvo... i nemam onih andrmolja za pritiskanje na volanu. u inat. :D

Link to comment

5500evra, prenos oko 13000 din, posle 250km sam zadovoljan. Uradio sam mali servis i zamenio prednje j zadnje plocice.

Fin autic, mozda malo slabije vuce pri startu na semaforu, ali to je zanemarivo. Videcu kako ce sa klimom da se ponasa.

Saveti su uglavnom da se izbegava 1.4, ali ja nisam nasao 1.6 za pare koje sam imao na oglasu, a nisam hteo da kupujem iz uvoza.

 

Za plin ne znam kako se ponasa, prekopaj po netu,imas opelove forume, iscimaj nekog majstora sta ti je bolje dizel ili plin.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...