Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

neke stvari kad dobijes na kolima vise nema sanse da se vratis na voznju bez toga

 

tempomat

 

sesta brzina

 

parking senzori

 

stakleni siber ili panorama krov

 

grejanje sedista to jos i nekako, mada....

Link to comment

Uzeo Mazdu 3 i konacno mi je jasno lozenje koje mazdasi imaju na svoje aute. Sve je dobro na njemu jebote + kad ga vidis na ulici srecan si sto je tvoj.

Link to comment

Ma nije za svaleraciju nego volim da mi je lep ako vec mogu da biram. Odjebo sam sve price o rezervnim delovima, padu vrednosti nakon 4 godine i slicno. Gledao samo sta za te pare moze da valja i da bude sexy.

Benzin 2.0, 120 konja a uzeo bih mozda malo jaceg, ali u sedan verziji nije bilo jace na nasem trzistu, a hecbek ne mogu da vozim (opet estetski problem). Sad kad sam ga gario mi se cini da bi mu valjao jos koji konjic, ali sad nisam siguran da li je bas tako. Videcu sad 1. maja, preci ce 2000 km pa cu moci da ga ocenim.

Edited by Prokleto Djubre
Link to comment

Jedan drug ima novu sesticu, staru par meseci. Svaka cast svim vlasnicima namunjenih Bembara, Audija, Mercedesa i ostalih, ali ova sestica je najlepsi auto koji sam video uzivo. Trojka je manje vise ista, samo kraca, ako sam dobro skontao.

Link to comment

Jedan drug ima novu sesticu, staru par meseci. Svaka cast svim vlasnicima namunjenih Bembara, Audija, Mercedesa i ostalih, ali ova sestica je najlepsi auto koji sam video uzivo. Trojka je manje vise ista, samo kraca, ako sam dobro skontao.

Pa ja sam se jedva odlucio kad sam seo u jedan pa u drugi. Ima malo bolji enterijer 6, a spolja je trojka malo kraca. Bas to sto je kraci mu po mom misljenju daje neki nadrkani izgled koji mi se bas svideo i tako sam nekako i doneo odluku. A ima malo i toga sto kad sam krenuo da vagam, shvatim da je jedan skuplji nekih 5 soma evra i ako mi je vec toliko tesko da odlucim, znaci da je bolje da ih ustedim :D

Link to comment

Trojka i sestica su dupe i oko.

 

Nisu na prvi pogled, imam u naselju i jednu i drugu, obe kupljene nove, i cini mi se da su jako slicne ali dobro, nisam tu trojku bas zagledao kao ovu sto vozi drug. Inace bih i ja pre uzeo trojku jer ne volim bas dugacka kola ali ova sestica je premocna, neka boja trula visnja, ma strasan auto. 2.0 benzinac automatik, valjda 165 konja, bas dobra masina.

Link to comment

Pa dobro, moguce da moze i tako da se gleda. Ja nesto nisam imao osecaj strasne razlike na test voznji, za redom sam probao 3 pa 6. Jeste malo udobnija 6, a ja sam velik pa mi te stvari znace, ali nije bas bas drasticno. Jedino sto se 160 konja osetilo u odnosu na 120, to je nesto sto mogu zamisliti kako mi znaci kad krenem u preticanje i oko toga sam se najvise premisljao.

Nemam pojma, mozda me ponelo to sto mi je ovaj malisa delovao onako nadrkano, a sestica vise kao ozbiljna limuzina, sto ti kazes, pa sam samom sebi kenjao kako su previse slicni da bih platio razliku. Kao - ono je varijanta za ljude s decom, koga briga koliko ima mesta na zadnjem sedistu, ja sam vise mlad i lud nego ozbiljan, za onaj auto ti treba kravata, ma ionako su isti itd. Hoce covek sam sebi da proda pricu kad mu treba opravdanje :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...