Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne kapiram čuđenje, imali smo onomad vest da su neki likovi bacili psa sa petog sprata nezavršene građevine, pola NBG-a čulo jadno stvorenje kako skamiče i nikom ništa. Ovo je ludara, uskoro će i ljude početi tako da bacaju.

Link to comment

Meni je macka prosle godine komsija pogodio vazdušnom puskom u glavu, sa posebnom probojnom municije, tako ga je veterinar jedva spasio i morao da mu odstrani oko. Policajac u stanici mi je najotvorenije rekao da ga boli kurac za to i da ce samo da nacini sluzbenu zabelesku jer mora. Dotični psihopata i njegov mladji brat su poznati u naselju po ubijanju i mucenju sitnih zivotinja(macaka i hrcaka) i nikom nista. I jedini razlog zasto jos nista nisam uradio na svoju ruku je taj sto nisam siguran da bih stao kada bih krenuo da bijem bolesnika izopacenog. Nije cudo sto se u takvim okolnostima razni levijatani uzdizu u nebesa

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni su se dotični ljubitelji zivotinja i javili kada se sve to desilo, i toliko je malo falilo da podlegnem iskusenju da im odgovorim i budem u fazonu, bilo sta, samo da mu slomim i ruke i noge. Ali najgora stvar nije u tome, vec ti sto se ja svaki dan kajem sto nisam odgovorio na poziv, posto jbg trocki je osakacen, troškove od 400 evra nikad ne bih platio da nemam najbolje prijatelje na svetu , macici nestaju po kraju, a kako cujem od klinaca debilcina bolesna se posle nekog vremena okurazila pa se hvali, kako upucavanjem trockog, tako i novim streljackim podvizima. Kad se ta situacija bezvlasca moze preslikati na sve nivoe društva, i kako je jasno da je postenje(ili kako vec da ga definišemo) =glupost, ostaje samo bezanje napolje ili prihvatanje pravila divljeg zapada

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

 Kad se ta situacija bezvlasca moze preslikati na sve nivoe društva, i kako je jasno da je postenje(ili kako vec da ga definišemo) =glupost, ostaje samo bezanje napolje ili prihvatanje pravila divljeg zapada

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

 

Nije glupost, neko je prosto pošten, neko govno, a neko i psihopata povrh toga.

Link to comment

Koliko ja znam posedovanje vazdušnog oružja je strože uređeno nego vatrenog. Dovoljno je da ih neko uslika na javnoj površini ili prozoru sa uperenom cevi pa da opate doobro.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Link to comment

Meni su se dotični ljubitelji zivotinja i javili kada se sve to desilo, i toliko je malo falilo da podlegnem iskusenju da im odgovorim i budem u fazonu, bilo sta, samo da mu slomim i ruke i noge. Ali najgora stvar nije u tome, vec ti sto se ja svaki dan kajem sto nisam odgovorio na poziv, posto jbg trocki je osakacen, troškove od 400 evra nikad ne bih platio da nemam najbolje prijatelje na svetu , macici nestaju po kraju, a kako cujem od klinaca debilcina bolesna se posle nekog vremena okurazila pa se hvali, kako upucavanjem trockog, tako i novim streljackim podvizima. Kad se ta situacija bezvlasca moze preslikati na sve nivoe društva, i kako je jasno da je postenje(ili kako vec da ga definišemo) =glupost, ostaje samo bezanje napolje ili prihvatanje pravila divljeg zapada

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

 

Dobro je što nisi prihvatio, lomljenjem ruku i nogu ne bi postigao ništa sem trenutnog doživljaja poravnanja računa, poenta je u tome da pokušaš da nađeš način da ga sprečiš da nastavi da povređuje životinje. Organizuj se s klincima i navucite smrada da se pohvali vazdušnom puškom, pa snimi i prijavi, ako u policiji nisu hteli da reaguju na prijavu za povređivanje životinja (da sam na tvom mestu, prijavila bih i policajca koji je odbio da postupi u skladu sa zakonom, a možda bi završio i na društvenim mrežama i u novinama, u zavisnosti od razvoja situacije), na prijavu vazdušne puške se neće praviti blesavi (zmanic je objasnio zašto). Biti pošten ne podrazumeva biti pasivan i bespomoćan, nemoj da dozvoliš da te ubede u to. 

Link to comment

Dobro je što nisi prihvatio, lomljenjem ruku i nogu ne bi postigao ništa sem trenutnog doživljaja poravnanja računa, poenta je u tome da pokušaš da nađeš način da ga sprečiš da nastavi da povređuje životinje.

 

Kontradikcija - kako misliš da bi nastavio da povređuje životinje izlomljenih ruku i nogu? Koliko drugih zlostavljača bi porazmislilo sledeći put ako čuju šta se tom desilo?

 

OK je da kažeš da si iz principa protiv svakog nasilja (ili samo vigilantizma), OK je i to što kurjak kaže da se ne bi u to upuštao jer nije siguran gde bi bila granica, OK je i da neko kaže da ne želi sam da deli pravdu jer to povlači zakonske posledice... ali nemojmo se zajebavati pričom o neefikasnošću nasilja. Kao, da je efikasnije onda bi moglo, ali pošto se "ništa ne postiže" onda nema smisla. Postiže se svašta, samo što sve ima svoju cenu.

Link to comment

 

Kontradikcija - kako misliš da bi nastavio da povređuje životinje izlomljenih ruku i nogu? Koliko drugih zlostavljača bi porazmislilo sledeći put ako čuju šta se tom desilo?

 

OK je da kažeš da si iz principa protiv svakog nasilja (ili samo vigilantizma), OK je i to što kurjak kaže da se ne bi u to upuštao jer nije siguran gde bi bila granica, OK je i da neko kaže da ne želi sam da deli pravdu jer to povlači zakonske posledice... ali nemojmo se zajebavati pričom o neefikasnošću nasilja. Kao, da je efikasnije onda bi moglo, ali pošto se "ništa ne postiže" onda nema smisla. Postiže se svašta, samo što sve ima svoju cenu.

 

Oporavio bi se i postao još gori, ispunjen osvetničkim besom? Ostali bi samo postali oprezniji?  

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...