Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

hitler je bio vegetarijanac i nije lovio. sta se iz toga da zakljuciti... 

 

sta?

 

 

• Biographers who wrote about Hitler (and who knew him quite well on a personal basis) openly describe his love for Bavarian sausages and game pie ("game" meaning wild meat from birds and other creatures).

 

• Hitler's own chef openly talked about Hitler's love for stuffed pigeon.

 

• In none of Hitler's speeches or writing did Hitler state he was a vegetarian or speak in favor of vegetarianism.

 

• Hitler was regularly given injections of a protein serum made from the testicles of a bull -- not exactly a treatment that would be tolerated by vegetarians.

 

• None of Hitler's lieutenants were vegetarians, nor was vegetarianism promoted in any way in the Nazi party.

 

 

 http://www.naturalnews.com/025163_Hitler_vegetarian_vegetarianism.html#ixzz3acG2xXPz

 

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

hitler je bio vegetarijanac i nije lovio. sta se iz toga da zakljuciti... 

 

iz mog ugla lov je nehuman ali ja sam odrastao u gradu, nisam nikad ubio zivotinju niti bih, uvek imao kucnog ljubimca, gledam programe o zivotinjama, nekako su mi zivotinje, kad je u pitanju pravo na zivot, ravne ljudima. ne razumem ni lov ni lovce i lov mi je jako odbojna aktivnost. 

 

s druge strane, imam deo familije koji zivi na selu i svi su lovci. odmalena krenu i tako nastave. ali zive drugacije od mene, nemaju ljubimce, zivotinje gaje za hranu, poneku prodaju, retko ko nije zaklao pile, svinjce, ovcu... svakako drugacije dozivljavaju zivotinje, ne vrednuju ih isto kao ja. lov im je jedna od redovnih zivotnih aktivnosti i to rade jer vole. naravno, niko od njih niti je niti bi ubio coveka, tu itekako postoji granica. 

 

sve je to u glavi... 

 

naprimer - doneo sam nevidjeno dobre susene konjske kobaje u london i ne smem ni da pomislim da ponudim nekog od britanskih prijatelja. to je njima kao da jedem psa ili macku. nije lov ali demostrira razlicitost u odnosu prema zivotinjama. 

 

U pravu si, to je stvar odgoja i kulture u kojoj se zivi. Setimo se samo koride u hispano zemljama, gde se smatra da je bik predodredjen da umre "herojskom smrcu" i niko ne shvata u cemu je stvar sa placljivim gringosima koji ih prozivaju zbog toga. 

 

Ali treba ipak reci da je humaniji odnos prema zivotinjama 1 civilizacijsko dostignuce i svakako ga svuda treba podrzati. Zanimljiva je to tema.

Link to comment

Ali treba ipak reci da je humaniji odnos prema zivotinjama 1 civilizacijsko dostignuce

hm, ne bih se kladila u ovo

Edited by dùda
Link to comment

sta?

 

 

• Biographers who wrote about Hitler (and who knew him quite well on a personal basis) openly describe his love for Bavarian sausages and game pie ("game" meaning wild meat from birds and other creatures).

 

• Hitler's own chef openly talked about Hitler's love for stuffed pigeon.

 

• In none of Hitler's speeches or writing did Hitler state he was a vegetarian or speak in favor of vegetarianism.

 

• Hitler was regularly given injections of a protein serum made from the testicles of a bull -- not exactly a treatment that would be tolerated by vegetarians.

 

• None of Hitler's lieutenants were vegetarians, nor was vegetarianism promoted in any way in the Nazi party.

 

 

 http://www.naturalnews.com/025163_Hitler_vegetarian_vegetarianism.html#ixzz3acG2xXPz

 

mene ucilo da je bio. kome sad verovati... 

 

nije ni bitno, zajebavao sam se.

Link to comment

али бих сигурно имао један комад (АБ2, са преклопним кундаком) у кући да је легално. И један розе за жену. И три мала за децу.

 

 

+1

 

Ajnfort kapiju da držiš zatvorenom samo zbog piladi. Koja baraba bi se usudila da krade po imanju kad zna da vlasnici imaju bar 50 metaka u šaržerima?

Link to comment

a ti probaj sa stavom da su svi lovci i ribolovci smradovi. 

 

Kako to neki jesu neki nisu, a rade iste stvari kao ovi koji jesu?

 

Po čemu onda neki jesu, jel moramo lično da ih poznajemo da bi znali?

Link to comment

Sa druge strane, ici u sumu i iz zabave prekracivati zivote nekim slobodnim stvorenjima svakako podrazumeva neki bag u glavi, narocito u ovo osvesceno doba sa friziderima punim mesa po supermarketima.

 

hunters-who-kill-animals-for-food.jpeg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...