Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

vozis punta, a? talijanskog?

to je zato sto imas mali i mlitav kurac. al dobro, zamisli tek da vozis nesto vece...

 

ne ne ne arame, ne ide to tako, sto vazi za dugu celicnu puscanu cev isto vazi i za duzinu haube i jacinu motora, dakle cim vozi puntica nema covek potrebe da to kompenzuje jakom kubikazom i markom automobila :P

 

napomena: moje poredjenje je bilo zasnovano gledanjem fotografije breznjeva i broza i pripadajucih im dvorjana

Edited by Pontijak
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

vozis punta, a? talijanskog?

to je zato sto imas mali i mlitav kurac. al dobro, zamisli tek da vozis nesto vece...

 

Samo bih se pokopao kad bih rekao da je jedini izbor auta bila slabost na Moniku Beluči, ali bolje da ćutim i brzo editujem, jel da?

 

Malko me uhvatiste spuštenih gaća i pišem ostrašćeno, ono sa automobilma bi bila paralela sa zabranom oružija, invertna teza(da ne kažem sranjopisanije) bi bilo tačnije da sam pisao o impotentnim vlasnicima i vozačima četvorotočkašnih mašina za ubijanje

Link to comment

ne ne ne arame, ne ide to tako, sto vazi za dugu celicnu puscanu cev isto vazi i za duzinu haube i jacinu motora, dakle cim vozi puntica nema covek potrebe da to kompenzuje jakom kubikazom i markom automobila :P

 

napomena: moje poredjenje je bilo zasnovano gledanjem fotografije breznjeva i broza i pripadajucih im dvorjana

 

 

 

 

 ono sa automobilma bi bila paralela sa zabranom oružija, invertna teza(da ne kažem sranjopisanije) bi bilo tačnije da sam pisao o impotentnim vlasnicima i vozačima četvorotočkašnih mašina za ubijanje

 

moram ponovo: moje poredjenje je bilo inspirisano pomenutim lovcima na fotografiji :) koji su pritom ludovali za kadilacima, rolsevima, pulman mercedesima itd. sto lepo pokriva i celicne cevi marke holand i holand a i jake automobile dugackih hauba :D

Edited by Pontijak
Link to comment

^

nema ljutiš, evo priznajem, na zecove pucam iz krateža isključivo

 

i punta na gas vozim

Edited by desboj
Link to comment

a sto se ti brecas toliko? ima li te na fotografiji pored breznjeva i tita? pretpostavljam da te nema pa ne znam sto si se nasao forumski pogodjen :)

Link to comment

sto stavljas research koji je bio pre ovog koji ja referisem? valjda treba da stavis neki sto se pojavio posle ovog, kao demanti  :fantom: .

ma bzvz, polusala.

Link to comment

duvajte ga, licimuri.

zasto?

 

evo ja recimo neko vreme ne jedem meso. jel sad ok da mi budu oni koji love zbog sporta i trofeja ogavni?

Edited by ToniAdams
Link to comment

nije :)

 

ok, editovao si, ali i dalje je odgovor isti. potpuno je nebitno iz kog razloga neko lovi (a slozicemo se valjda da niko danas ne mora da lovi da bi prehranio porodicu) sve dok postuje pravila.

Edited by aram
Link to comment

nije :)

 

ok, editovao si, ali i dalje je odgovor isti. potpuno je nebitno iz kog razloga neko lovi (a slozicemo se valjda da niko danas ne mora da lovi da bi prehranio porodicu) sve dok postuje pravila.

boldovano je glupost. zato ti i ja nismo isti :)

Link to comment

indijanci se lepo izvine životinji koju su namerili da odstreletm

a posle održe i neku vrstu opela za istutm

 

izuzetno je bitno iz kog razloga se lovi

Link to comment

sto je i u redu, svet ne bi podneo teret dva coveka sa prelepim stopalima :D

ali i dalje nije ok sve lovce nazivati zlotvorima i ubicama i pretpostavljati da bi, valjda da samo smeju, ubijali i ljude.

Link to comment

izuzetno je bitno iz kog razloga se lovi

 

Apsolutno se slažem. Raspamećivanje slonova i belih nosoroga nikako nije isto kao i jamarenje ili lov u strogo kontrolisanim uslovima

Link to comment

ajde molim te. zivotinja je zivotinja, a metak je metak, sigurno da nema razlike.

ne mozes nazvati losim ljudima te sto prodaju kinezima slonovske koske kao afrodizijak, jos manje reci da vole da ubijaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...