Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

aman, ja rekoh vec - pricam o onima koji se drze pravila. koja sigurno ne dozvoljavaju odsecanje kljova poluzivim slonovima niti lov na zirafe. to o cemu vi pricate su kriminalci, ne lovci.

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

aman, ja rekoh vec - pricam o onima koji se drze pravila. koja sigurno ne dozvoljavaju odsecanje kljova poluzivim slonovima niti lov na zirafe. to o cemu vi pricate su kriminalci, ne lovci.

 

ovo nema veze sa onim sto sam ja rekla. Rekla sam da je ljudima nelagodno kada neko uziva u ubijanju. da li ubija slonove i zirafe ili zeceve nisam spominjala. 

Link to comment

pa to sto se neko drzi pravila, znaci samo da se drzi pravila, i nista vise. upravo su valjda razlozi zbog kojih lovi ono sto govori nesto o toj osobi.

Link to comment

ako ide u lov iz zadovoljstva, sto se mene tice, svakako je veca mogucnost da u odredjenim okolnostima ubije i coveka, da.

Link to comment

Nisu psihopate, bar nisi svi. Prelakim lepljenjem etiketa se nista ne dobija I teze se identifikuju prave psihopate

 

Svakako nisu normalni, ako su u stanju da oduzmu život, da bi sebe zabavili jedno pre podne. Šta je to, koji je to poremećaj u proceni važnosti sebe i svoje dokolice i tuđih života. Ok, ima i većih i još opasnijih  ludaka, nije to neko opravdanje

Link to comment

@toni

 

ovaj, ne znam kako to pazljivije da ti kazem - to je budalastina.

 

jednog jedinog lovca sam zaista dobro poznavao u zivotu, svog pokojnog ujaka. redovno je isao u lov, a za tih dvadesetak godina znam da je ubio jednu lisicu, u tetkinom dvoristu, desetak zeceva i fazana i jednu divlju svinju. nikad nije ubio srnu ni jelena, ali je zato bar 5-6 puta u toku zime, kad se sve zaledi pa ne mogu da dodju do hrane, isao u sumu da ih hrani.

Link to comment

moj je idol, sta da ti kazem.

 

jedina budalastina je to sto ti one koji lov iz zadovoljstva osudjuju nazivas licemerima. 

licemerje bi bilo da neko sere po radnicima u klanicama, na primer.

Link to comment

ako ide u lov iz zadovoljstva, sto se mene tice, svakako je veca mogucnost da u odredjenim okolnostima ubije i coveka, da.

 

 

Svakako nisu normalni, ako su u stanju da oduzmu život, da bi sebe zabavili jedno pre podne. Šta je to, koji je to poremećaj u proceni važnosti sebe i svoje dokolice i tuđih života. Ok, ima i većih i još opasnijih  ludaka, nije to neko opravdanje

 

 

Jako je vazno da se naglasi da se misli na ubijanje iz zabave (sporta) kao primarnog motiva. Mislim da se tu ne razumete sasvim sa aramom. Dakle, odrzavanje ravnoteze i otklanjanje opasnosti tu ne spadaju.

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...