Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

17 minutes ago, giuseppe said:

Ništa što je Ana Lalić rekla nije neistina.

 

Evo malo kolaža sa Limana, moje su fotke, sve u potezu od 500m, a ima toga još zilion. Ovo se sve farba noću, policija ne reaguje na uništavanje javne imovine. Vlasnik zgrade čije su stubove unakazili je pokušao da vrati fasadu u normalno stanje, došli su do njega i drugarski mu skrenuli pažnju da i ne pomišlja da to opet uradi.

 

Jel ima ovoga negde ovako dole preko Dunava? Idem okolo po Srbiji, sporadično vidim tu i tamo ponešto navijačko, ali ovo je farbanje mozga.

 

Kad se na to doda silovanje sa limanskom crkvom, situacija je blizu ključanja.

 

ima i u sred BG ovoga, ni tu nisu sigurni u srpstvo.  a kod vas pogotovo, mora da se pojača

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, levi said:

 

ima i u sred BG ovoga, ni tu nisu sigurni u srpstvo.  a kod vas pogotovo, mora da se pojača

 

Matori, u BG sam svako malo, u centru sigurno nema baš ovoliko, bude tu i tamo. Ovo je najbukvalnije na svakom koraku.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Nego koja partija se zaista bori za multikulti Vojvodinu tamo gore?

 

Mile Isakov..Veselinov i Paroski

Link to comment
10 hours ago, morgana said:

ovo je do sada radio vulin (a javnost kolutala ocima u znacenju pusti staru budalu ispred dragstora)

 

zašto misliš da to i dalje ne radi vulin

 

ne bi rekao da je on na nekom drugom mestu od onog na kome je bio do nedavno

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Eleniko said:

 

zašto misliš da to i dalje ne radi vulin

 

ne bi rekao da je on na nekom drugom mestu od onog na kome je bio do nedavno

 

ne mislim da vise ne radi vulin nego da je sada vucic izgovorio ono sto je ranije uglavnom prepustao vulinu

Link to comment
4 hours ago, giuseppe said:

Ništa što je Ana Lalić rekla nije neistina.

 

Evo malo kolaža sa Limana, moje su fotke, sve u potezu od 500m, a ima toga još zilion. Ovo se sve farba noću, policija ne reaguje na uništavanje javne imovine. Vlasnik zgrade čije su stubove unakazili je pokušao da vrati fasadu u normalno stanje, došli su do njega i drugarski mu skrenuli pažnju da i ne pomišlja da to opet uradi.

 

Jel ima ovoga negde ovako dole preko Dunava? Idem okolo po Srbiji, sporadično vidim tu i tamo ponešto navijačko, ali ovo je farbanje mozga.

 

Kad se na to doda silovanje sa limanskom crkvom, situacija je blizu ključanja.

 

PXL_20240322_170034922_copy_800x602.jpg

PXL_20240322_165353534_copy_800x602.jpg

PXL_20240322_164959625_copy_800x602.jpg

PXL_20240322_164545878_copy_800x602.jpg

PXL_20240401_104917317_copy_800x602.jpg

PXL_20240322_175056436_copy_453x602.jpg

PXL_20240322_172105765_copy_800x602.jpg

PXL_20240322_171846141_copy_800x602.jpg

PXL_20240322_171646172_copy_800x602.jpg

 

Ima ovoga i u BG, ja sam video u Jerkoviću zgrade sa celim fasadama po širini ofarbanim u bojama srpske  zastave. Posle mi je neki komšija objašnjavao kako SNSovci tako obeležavaju teritoriju il' šta (u pitanju je bio period neposredno nakon izbora).

 

Link to comment

južni bulevar je ozastavljen skroz, od autokomande do maksima gorkog, i ceo taj kraj u svim sporednim uličicama

Link to comment

Ja koliko vidjam po BGu, uglavnom su to ode ratnim zlocincima i poruke o Kosovu. Nazalost, trenutna politicka atmosfera je takva da onom ko bi se pobunio protiv toga bi verovatno srbska omladina koliko odma zakucala na vrata, sa sve podrskom drzave. 

  • +1 1
Link to comment

Ta 'politička atmosfera' ima svoje ime. Evo zbog 'atmosfere' ispisasmo poslednjih xy stranica. 

 

Bunio se Vlajsa i 'Krokodil', pa su zakucali i njima na vrata. Ljudi su najtačnije moguće rekli zašto je važno da ta sva agresija i frustracija ne vrišti na ljude sa zidova. Ali džaba, ni da pipne bilo koju stranku.

 

Kad prošlog maja posle svog onog streljanja nismo svi zajedno izašli i sve to okrečili, ostaće zauvek. Nikom više i ne smeta. Važno da su onoliki govori držani i onoliko se natabanasmo, pa je ostalo na tome 'šta nam se ovo desilo' i 'kako je moguće'. I na kraju 'ponestalo ideja'. 

 

A što je najgore, to su sve džiberi i jajare, ne bi smeli da zucnu da smo tada uzeli četke.

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, giuseppe said:

A što je najgore, to su sve džiberi i jajare, ne bi smeli da zucnu da smo tada uzeli četke.

 

Njihova snaga nije u tome shto nisu dziberi i jajare, nego u tome shto imaju brojeve i drzavne sisteme/ mehanizme sile na svojoj strani. Prilichna je zabluda da eto mozemo svi da se slozimo, izadjemo u broju, upadnemo u RTS, upadnemo u skupshtinu i onda puf - ovi ridaju i nestaju.

Zao mi je zbog svih nas, ali ovo nece otici tako shto cemo se probuditi i reci e danas svi krechimo. Nije ni onaj prethodni otishao, dok zapad nije preuzeo/nagodio se sa Miloshevicevim iznutra. Plus naravno veliki brojevi, ali SR je ionako uvek pola pola i pola miliona ljudi na ulici u BGu da se u maltene svakom trenutku brzo mobilisati.

Link to comment
9 minutes ago, morgana said:

vanjska podrska ce doci kad opozicija dodatno ojaca a ne obratno

 

Kojim god redom, ali ovo je uporedivo sa 90ima jedan na jedan. Zabluda je misliti da mozesh da upadnesh u Pink ili RTS i samim tim kao neshto se desi. Ili ti chetkash a niko te ne dira. Pobuna protiv ovih moze biti bez krvi samo dok nije prevelika pretnja, onog sekunda kad pobuna postane jacha bice krvi i prebijanja, a za tim u SR postoji jako malo volje i potrebe.

Edited by Mel
  • +1 2
Link to comment

Ja se ne bih slozio da ih ima vise, jednostavno imaju podrsku drzave. Oni jesu jajare u smislu da ako se drzava okrene protiv takvog ponasanja da ce se razbezati ko bubasvabe kad upalis svetlo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...