Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, morgana said:

poslovi se mogu zavrsavati sa svakim

 

Koji poslovi? Podrška opoziciji iz 90ih, unutrašnja i strana, bila je uslovljena videli smo čime. Šta je ostalo za prodaju u Srbiji, a da pičkousti stvor nije spreman da ide ispod bilo koje/čije cene?

Osim ukoliko u prelepoj naivnosti i dalje ne mislite da se podrška daje za obećanja o demokratiji?

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, morgana said:

 

nema srbije usvijet pa se ipak mijenjaju sto rezimi sto vlade

milo je imao punu podrsku dok god je bio na vlasti. jesu ga malo pritiskali iz dea-e ali nista narocito bed. sjebali su ga gradjanski protesti i litije odnosno voljnost ljudi da glasaju protiv ne msileci koliko ga zapad voli.

da je bio nepobjediv i apsolutno sticen i da su ga skinule samo litije - dva propagandna narativa koja guraju dps i df, a nijedan nije tacan niti je vise bitan.

 

 

 

Da je Milo bio potreban lako bi se kupio poneki poslanik, koliko treba. Džaba bi bio narod i litije. Mislim da je još 2016 narod većinski bio protiv njega pa je tada fingiran državni udar ne bi li mu se pomoglo.

Link to comment

Kuća Mirjane Marković u Nemanjinoj ulici u Požarevcu u Katastru nepokretnosti označena je kao kulturno dobro. Reč je o objektu u čijem su dvorištu sahranjeni ona i njen suprug Slobodan Miloševića. Zanimljivo je da je zabeležba o kulturnom dobru uneta samo dan nakon što je Mira Marković preminula. Ipak, taj status zadobila je spletom čudnih okolnosti mnogo ranije

Link to comment

Zapišavanje, zastrašivanje Limana je počelo posle onih izbora za mz gde je SNS izgubio, posle ovih izbora se samo pojačano nastavilo, pošto je SPN tu pobedio. Kriminogene strukture povezane sa SNS-om iz Novog Sada, su često sa Limana, kao i neki ideolozi ovog nacional-šoviništičkog bućkuriša kojim nas siluju naprednjaci. Njima su Limanci nedovoljno pravoverni degenerisani Jugosloveni i Vojvođani, pa ih se ima milom ili silom privoleti srpstvu, naprednjaštini i crkvi. 

  • +1 4
  • Tužno 2
Link to comment

Kad pricamo o maltretiranju opozicionih mesta, dok je NBG bio pod Sapicem a on se jos nije prodao, znao je da napada sneg do kolena i da se pocisti po celom ostalom BGu al eto nikako da se to stigne na NBG :D 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, LaLinea said:

Ne znam da li je neko kačio da još od nedelje gori Crni vrh, i to, nekim čudom, požar izbio baš tamo gde je Oskarov kum planirao izgradnju vetroparka. Pa koje su to štetočine…

 

https://n1info.rs/vesti/vatrogasci-i-dalje-na-crnom-vrhu-da-li-je-pozar-podmetnut-pokazace-istraga/

 

Kad je trebalo da naidje Toma, anticipirala sam porast nasilja i progon manjinskih grupa svih vrsta, ali to da ce da nas popale i potruju nisam.

Edited by Mel
  • +1 2
Link to comment

I ja sam tad mogla da se kladim da sledi urusavanje institucija i porast nasilja svih vrsta, ali je paljenje i trovanje sopstvene zemlje, voda i vazduha toliko van pameti da mi nije palo na pamet uopste. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, LaLinea said:

I ja sam tad mogla da se kladim da sledi urusavanje institucija i porast nasilja svih vrsta, ali je paljenje i trovanje sopstvene zemlje, voda i vazduha toliko van pameti da mi nije palo na pamet uopste. 

 

Ne, a to mi je i poraznije od ovog krvljenja medju ljudima. I samo ti govori koliko su ovi kao neki paraziti najgore vrste, bukvalno ni olosh sa dna kace vishe nije dovoljno da ih opishe.

Link to comment

a realno nije bilo razloga da se i to ne ochekuje, sve poharane drzave i narodi su imale svoje visoke duznosnike, koji su bili aktivan deo organizacije i izvodjenja haranja i paljenja. nego se mi lozimo da smo evropa, pa da ce africhki mehanizmi da nas zaobidju.

Edited by gospa buba
  • +1 8
Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

a realno nije bilo razloga da se i to ne ochekuje, sve poharane drzave i narodi su imale svoje visoke duznosnike, koji su bili aktivan deo organizacije i izvodjenja haranja i paljenja. nego se mi lozimo da smo evropa, pa da ce africhki mehanizmi da nas zaobidju.

 

Bukvalno sam na pre edita htela da napishem - pa kao 21je vek pa nece... ono neke standarde smo dostigli :dry:

  • +1 1
Link to comment

ne postoji standard za nemoj da srushish svoje i otrujesh sebi vodu. nekako je bespredmetan, jer se podrazumeva, ochekuje se da je ugradjen u logiku, ali nije.

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

ne postoji standard za nemoj da srushish svoje i otrujesh sebi vodu. nekako je bespredmetan, jer se podrazumeva, ochekuje se da je ugradjen u logiku, ali nije.

 

Ali pogledaj ti njih, to su sociopatski odroni, bukvalno najnizi od najnizih. Oni ne pale samo zato jer im treba za neki poslovni interes, oni pale i zagadjuju i kad ne mora jer vole to prosto, i zagadjenje su i sami pa im je to prirodno. Mislim kakva logika, logika je za ljude, ovo su amorfne mase poremecenih lichnosti.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

ne postoji standard za nemoj da srushish svoje i otrujesh sebi vodu. nekako je bespredmetan, jer se podrazumeva, ochekuje se da je ugradjen u logiku, ali nije.

 

Pa kad nije njihovo. Njihov je racun u banci a to mogu da ponesu digod kad ovde sve poharaju k'o skakavci. Onaj ko nema racun i ne moze odavde ko ga jebe sto se i on nije ugradio na vreme. To je otprilike njihova logika.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...