Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

21 minutes ago, precog said:

Ma to sa indeksima je da odgovore na optuzbe da nisu studenti okupirali fakultet, sad ce kao da masu istima i sve pet na snimku.

da sam u prilici radikalka, ja bih upisala neki ispit :s_w:

 

mogli su si izdati potvrde o redovnim studijama kad su vec tamo.

Link to comment
  • Replies 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    809

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, gospa buba said:

da sam u prilici radikalka, ja bih upisala neki ispit :s_w:

 

mogli su si izdati potvrde o redovnim studijama kad su vec tamo.

Zanima me da li su prazni indeksi za mahanje ili su se potrudili i stvarno ih popunili. Mozda stvarno overe i neku godinu.

Link to comment
39 minutes ago, precog said:

Zanima me da li su prazni indeksi za mahanje ili su se potrudili i stvarno ih popunili. Mozda stvarno overe i neku godinu.

pa jel bilo nekad da radikali nisu uzeli neshto shto nije njihovo :rolleyes:

 

 

Link to comment

evo sapic i intelektualci™ optuzuju gruhonjica za fasizam

 

intelektualci kusturica, janjic iz ex nestorovica i sl

 

tviter sns-ovi nasi kazu pak nisu za to da ga se dira ali ipak je fasista koji je pisao da je vojvodina srbizovana

 

 

Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

evo sapic i intelektualci™ optuzuju gruhonjica za fasizam

 

intelektualci kusturica, janjic iz ex nestorovica i sl

 

tviter sns-ovi nasi kazu pak nisu za to da ga se dira ali ipak je fasista koji je pisao da je vojvodina srbizovana

 

 

Ti sto su potpisali je sve putinofilska ekipa sa Balkan info i slicnih YouTube kanala. Nemojte slucajno da idete tamo... To je strasno, ja danima ne mogu da se oporavim. I svi se predstavljaju kao Dr. iliti "intelektualci".

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gsb said:

Ti sto su potpisali je sve putinofilska ekipa sa Balkan info i slicnih YouTube kanala. Nemojte slucajno da idete tamo... To je strasno, ja danima ne mogu da se oporavim. I svi se predstavljaju kao Dr. iliti "intelektualci".

 

da, da, intelektualci i doktori

 

samo nije samo balkan info, ta se bagra uvalila u drzavne institute i odande truje

 

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

da, da, intelektualci i doktori

 

samo nije samo balkan info, ta se bagra uvalila u drzavne institute i odande truje

 

Da, citala sam im biografije. Imam neodoljiv utisak da su svi iz Antonicevog sinjela izasli....

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, gsb said:

Da, citala sam im biografije. Imam neodoljiv utisak da su svi iz Antonicevog sinjela izasli....

 

problem srbije nisu samo mediji nego i drzavne institucije koje se bave drustvenim naukama i u kojima su zaposleni sns-ovi ekstremno desnicarski krojaci diskursa. rano ih je vucic  ubacio tamo i znao je sta radi. 

 

dositej obradovic se prevrce u grobu, a uskoro se ionako nece znati ni ko je dositej ni gdje mu je grob, zahvaljujuci njima.

 

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment

Ne vidi se sa fotke, ali ima više ljudi, mahom studenti. Nakon uvoda ispred Rektorata idemo u kino-salu FF

PXL_20240401_110007430.jpg

  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 4
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

 

problem srbije nisu samo mediji nego i drzavne institucije u kojima su zaposleni sns-ovi ekstremno desnicarski krojaci diskursa. rano ih je vucic  ubacio tamo i znao je sta radi. 

 

dositej obradovic se prevrce u grobu, a uskoro se ionako nece znati ni ko je dositej ni gdje mu je grob, zahvaljujuci njima.

 

Mislim da trenutno imamo vece probleme, jos uvek je nejasno da li je Dinko duhovit ili nije.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

realno odmah otkaz po tom osnovu

pa da, radikali uvode sarkazam kao red flag pri zaposljavanju

  • +1 2
Link to comment

Značajno, baš značajno više studenata, konačno 🥰

 

Ne možemo stati u salu na FF, ipak će javni čas biti ispred Fakulteta.

  • +1 4
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...