Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, SNARC said:

 

Meni na ovo smrdi od pocetka..crkvu ovde ne smes da diras. Meni je bilo malo frka za moje kad je keva napickarala popa na Detelinari..Posle su joj iz opstine rekli da crkvi ne mogu nista, da se u nju ne dira i sve im je dozvoljeno.

Vrlo moguće, na kraju najgadnije je zameriti se ljudima u crnim suv-ovima. Ili su biznismeni™ ili popovi.

Čast izuzecima™ 

Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

inače zanimljivo da isti ti koji ne vide razlog da postoji bilo kakva administrativna autonomija severne Srbije jer ni po čemu nije specifična i nema razloga da se delimo i da se plaća skupa administracija u Novom sadu itd, sad bi Kosovu dali najširu moguću autonomiju koja još nije izmišljena samo da na papiru ostane u okviru Srbije

 

to je sve što treba da znate o salonskim desničrima nacionalistima. silni nad slabijima, pizde pred jačim

  • +1 6
  • Haha 2
Link to comment

Ne znam da su se oko te crkve javno izdvojili njih dvoje nešto posebno. Mnogo je više angažovan Savet MZ Limana 1 i lokalni pokret Bravo (Brković i Pogačar su svakako već pokazani). Može da bude perfect shitstorm radikala i crkvenjaka. Uostalom, to je sve isto.

 

Naravno da smo u najmanju ruku nervozni oko svega što se događa u NS: atmosfera je ovde ko u Berlinu 1933, osećaj potpune nemoći i besa, a onda dođete i pričate o sukobima na levici il da li je Čanku mesto na protestu. Every man counts.

  • +1 3
Link to comment

ovo sve o dinku gruhonjicu?

evo vidimo da je bio kolaborant vucicevog rezima a ako vidimo autonomiju to je platforma za zastitu dpsovskih narko/ duvanskih kartela.

za gruhonjica sam cuo kao lika koji nogama i rukama brani djukanovica i crnogorske fasove.

on ne kritikuje konstruktivno on siri mrznju bar ovuda.

pa pogledajmo sta je samo govorio na nekakvom cetinjskom forumu pre par meseci u drustvu balse bozovica i ostalih vucicevsko djukanovicevskih spodoba.

govor mrznje iz keca u kec.

uostalom vucic je posalo direktive svojim hordama da ga ne diraju ali da bi njega bilo sramota.

zadalovoljni i jedan i drugi.

 

 

  • Hvala 1
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

ok. jel da mu bijemo decu i isteramo ga sa posla.

 

da ili ne?

ne zanima me niko ko se lize sa milom djukanovicem i njegovim narko/ duvanskim kartelima.

 

Link to comment
43 minutes ago, levi said:

inače zanimljivo da isti ti koji ne vide razlog da postoji bilo kakva administrativna autonomija severne Srbije jer ni po čemu nije specifična i nema razloga da se delimo i da se plaća skupa administracija u Novom sadu itd, sad bi Kosovu dali najširu moguću autonomiju koja još nije izmišljena samo da na papiru ostane u okviru Srbije

 

to je sve što treba da znate o salonskim desničrima nacionalistima. silni nad slabijima, pizde pred jačim

oj srbijo iz tri dela, ponovo ces biti cela.

Link to comment

Mensečini da je Gruhonjićev glavni greh to što često i otvoreno priča o našem uticaju na dogadjanja u Crnoj Gori, a da se sad koristi svaki povod da račun stigne na naplatu.

  • Haha 1
Link to comment

Nekad se znalo ko je ko i ko je na kojoj strani.

 

A danas... komande iz vrhovnog štaba:

- čanak, drašković: da brane gruhonjića 

- navijači: da brane žene od nasilja

- obradović i vacić: na čelo povorke povodom oslobođenja od fašizma

- huligani: ispred fakulteta, mašite indeksima


i hajde građanine budi pametan


 

  • +1 4
Link to comment

sad sam pogledao malo ovaj portal autonomija.

pa to kao analitika, antena m, pobjeda. 

samo promenis zaglavlje i isti tekstovi i iste njuske.

simbioza vucevsko djukanovicevska na delu, beba popovic, cane subotic i ekipa..

ovde fas a negde drugo demokrata i obrnuto.

  • +1 1
Link to comment
Just now, bradilko said:

simbioza vucevsko djukanovicevska na delu,


samo da si ti nama pametan, pravedan, i na pravoj strani  (ne nužno sve tri stvari odjednom)

Link to comment
1 hour ago, giuseppe said:

Naravno da smo u najmanju ruku nervozni oko svega što se događa u NS: atmosfera je ovde ko u Berlinu 1933, osećaj potpune nemoći i besa, a onda dođete i pričate o sukobima na levici il da li je Čanku mesto na protestu. Every man counts.

 

Ako mislite da će vas ojačati oportunističke krtice u vašim redovima, bez morala i etike, koje su redovni učesnici u najprizemnijoj režimskoj propagandi na najgorem propagadnom kanalu koji postoji, onda ste u debeloj zabludi. Nije baš da je najbitnije koliko vas ima na protestu, već je mnogo bitnije i ko sa vama protestuje, a ovaj zadrigli oportunista je tu ili po zadatku ili iz neke lične koristi ili oba, svakako nije tu zbog toga što je intimno protiv atmosfere linča i da promoviše toleranciju.

  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...