Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Samo smrtna kazna svoj trojici ali prije toga nabiti ih na kolac. Samo reciprocno bez trunke humanizma.

  • +1 7
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    866

  • radisa

    774

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Arkadija said:

Čitam da je pokojnik bio u zatvoru zbog bačene petarde sa terase, a da su ga prijavili neki roditelji koji su tu u blizini šetali bebu. Dalje piše da je sprovedena istraga kao da se radi i pljački Fort Noxa, da su saslušavani svedoci i tako dalje i tako redom i da je zbog lošeg materijalnog stanja pristao da ide u zatvor na 30 dana , da ne bi platio kaznu od 30.000 dinara.

 

A tamo neki kum, koji vozi pijan i drogiran ispade da nije ni pio , niti je kokain nađen u urinu ozbiljan kokain, nego neki neozbiljan.

 

Da li je sada svima jasno da živimo u Nemačkoj 1933.g ???  Šta još treba da se dogodi?????

 

 

Nije znao chovek shta mu se desilo, a sudiji koji je ovo uradio zelim da gori u paklu, ali je jasno da je to osoba bez savesti svakako.

Od ove vesti mi je bukvalno fizichki loshe. Poshtenije bi bilo da ga je drzava upucala pishtoljem na sred ulice, i to koliko.

 

  • +1 8
Link to comment

Uverena sam da su ovi koji su ga prijavili imali neki konflikt sa njim od ranije, jer da se ne lažemo, u pojedinim delovima grada ne može da se bezbedno izađe na ulicu od bacanja petardi za Novu godinu, pa nešto ne videh da se policija pretrgla hvatajući prestupnike, a ne bi me čudilo ni da je potegnuta neka veza da se sa čičom obračunaju.

Da neko pogrešno ne shvati, ne odobravam nikakvo bacanje petardi, ali ovde učinjen prekršaj toliko minoran da ne odgovara kazni koja je odmerena, ni angažovanom državnom aparatu koji je potrošio sate na ovaj slučaj, a ni mestu izvršenja kazne. Zašto mu nije određen društveno koristan rad, čišćenje parka, recimo? 

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Uverena sam da su ovi koji su ga prijavili imali neki konflikt sa njim od ranije, jer da se ne lažemo, u pojedinim delovima grada ne može da se bezbedno izađe na ulicu od bacanja petardi za Novu godinu, pa nešto ne videh da se policija pretrgla hvatajući prestupnike, a ne bi me čudilo ni da je potegnuta neka veza da se sa čičom obračunaju.

Da neko pogrešno ne shvati, ne odobravam nikakvo bacanje petardi, ali ovde učinjen prekršaj toliko minoran da ne odgovara kazni koja je odmerena, ni angažovanom državnom aparatu koji je potrošio sate na ovaj slučaj, a ni mestu izvršenja kazne. Zašto mu nije određen društveno koristan rad, čišćenje parka, recimo? 

Verovatno nisu, deluje da su prolazili, pala petarda i prijavili policiji. E sad da li je neka veza ili se pandur zbog bebe dodatno angažovao, ko će ga znati. 

 

Toliko je prilika bilo da se spreči ovo i svaka potpuno propuštena. Od toga da prolaznici ili pandur iskuliraju, da ga sudija ili pandur upozore, da plati prvobitnu kaznu od 10.000 ili da ga na prvi znak nasilja izoluju.

  • +1 3
Link to comment

Ako su tako nešto uradili, imaće šta da ih progoni do kraja života. Msm ako imaju zrno savesti.

O "sistemu" koji ga je u ćeliju smestio sa manijacima, ne bih da trošim reči.

I da, jako mi je čudno da neko od 74 godine baca petardu sa terase. Ne znam šta da mislim o tome.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Ako su tako nešto uradili, imaće šta da ih progoni do kraja života. Msm ako imaju zrno savesti.

O "sistemu" koji ga je u ćeliju smestio sa manijacima, ne bih da trošim reči.

I da, jako mi je čudno da neko od 74 godine baca petardu sa terase. Ne znam šta da mislim o tome.

Pominju se i deca u inostranstvu, pa je čudno da nisu mogli da plate tih 10.000. 

 

Doduše stariji ljudi umeju da budu zadrti pa možda i nisu bili u prilici da plate za njega.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

Ako su tako nešto uradili, imaće šta da ih progoni do kraja života. Msm ako imaju zrno savesti.

O "sistemu" koji ga je u ćeliju smestio sa manijacima, ne bih da trošim reči.

I da, jako mi je čudno da neko od 74 godine baca petardu sa terase. Ne znam šta da mislim o tome.

Bacao unuk, a deda se podmetnuo?

  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

Bacao unuk, a deda se podmetnuo?

Još luđe osim ako unuk nema 15+ godina

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Gospode Bože šta vi pišete.

Jedini problem osim ubica je uprava Padinske skele koja je dopustila da se ovo desi. 

Molim te , samo se sada ti javi da nam objasniš kako je u Srbiji sve po pravu i pravdi.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Zašto nije dobio nanogicu, zar ne beše neko pravilo pa ljudi preko 70 ne idu u zatvor?

Zato sto u prekršajima nema nanogice. 

Link to comment

Ne ulazeci u druge aspekte ovog jezivog slučaja, zar ne piše da je nesretni deda, sam odabrao da ne plati kaznu za prekršaj i odleži tih 30k u zatvoru?

 

Po meni, za ovo mora da odgovara komplet uprava Padinjaka

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Arkadija said:

Molim te , samo se sada ti javi da nam objasniš kako je u Srbiji sve po pravu i pravdi.

 

 

Kapiram da je poenta da u svakom trenutku u Srbiji sede hiljade ljudi po ovom osnovu.

Link to comment
14 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Gospode Bože šta vi pišete.

Jedini problem osim ubica je uprava Padinske skele koja je dopustila da se ovo desi. 


Ovo sam ja htela da pitam. Zar nije regulisano da se ovi obicni ne mesaju sa psihopatama. :ph34r:

Mislim verovatno jeste, ali ko da postuje :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...