Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, bags said:

 

Meni ovo bas kasno za taj uzrast. Ja sam bas nekidan pricao sa jos nekim roditeljima i svi se trude da ne pomere puno vreme tokom raspusta.

Moj ide recimo oko pola 9 u krevet a ustaje u 7. I tako je kod vecine. Par puta sad kad smo bili kod baba i deda ostajao je do 9 i jednom kad je bilo bas puno dece do pola 10. Kad je skola strogo u 8 je u krevetu a ustaje isto u 7.

 

Slican ritam smo imali i ja i zena kad smo bili tog uzrasta osim mozda stosmo cesce znali ostati do 10 jer su se vise posecivale porodice.

 

PS.

Sad ce u treci razred.

kod nas je za vreme raspusta baš dosta labavije. napolju ostaju do 22h, pa dok se obavi tuširanje, večera i sve ostalo ne budu u krevetu nikad pre 23h

ćerka će sad u predškolsko i ona se oko 23h zakomira. a pre neko veče sam ušao u sobu da pitam butragenja da li želi da pogleda penale kad je igrao partizan. to je već bila skoro ponoć. veče pre toga je isto tako gledao penale mančester siti kad je igrao sa nekima. ujutro buđenje kad ko hoće. obaveze na minimumu. samo trening plivanja. i popodne on mora bar pola sata da čita. jednom nedeljno mu zadamo nešto malo matematike, on to smandrlja za 5 minuta. i juče mu je počeo fudbal posle letnje pauze, ali to nije imao ceo jul i više od pola avgusta.

kad krene škola onda se vraćamo u režim spavanje u 21h

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 40.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    964

  • Filozof manijak

    932

  • radisa

    789

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene majka dojila sve do 8 razreda osnovne tako da sam obrni-okreni morao da budem doma najkasnije do 20 sati i onda sta cu uzmem internet i gledam klanja po Iraku, anal silovanja su mi vrlo brzo dosadila, izguram nekako, ono, bukvalno na jedvite jade do 22 i onda budjenje u 6, naspavan i odmoran, spreman za nove radne pobede.

Kad malo bolje razmislim cela generacija je bila takva sem par kukolja koji su igrali fudbal na male golice pazi sad do 24.

Prosto uzas od njih

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Bečlije, preterano ste disciplinovani. 

 

Ne znaš ti šta je bečka baba posle 11PM. To se dolazi na vrata zbog glasnog hodanja, kamoli da joj neko vrišti pod prozor. 

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, omiljeni said:

kod nas je za vreme raspusta baš dosta labavije. napolju ostaju do 22h, pa dok se obavi tuširanje, večera i sve ostalo ne budu u krevetu nikad pre 23h

ćerka će sad u predškolsko i ona se oko 23h zakomira. a pre neko veče sam ušao u sobu da pitam butragenja da li želi da pogleda penale kad je igrao partizan. to je već bila skoro ponoć. veče pre toga je isto tako gledao penale mančester siti kad je igrao sa nekima. ujutro buđenje kad ko hoće. obaveze na minimumu. samo trening plivanja. i popodne on mora bar pola sata da čita. jednom nedeljno mu zadamo nešto malo matematike, on to smandrlja za 5 minuta. i juče mu je počeo fudbal posle letnje pauze, ali to nije imao ceo jul i više od pola avgusta.

kad krene škola onda se vraćamo u režim spavanje u 21h

Kod mene sve isto samo sto se rezim spavanja ne vraca na 21, navikla

je da lezi kasnije, a takav sam bio i ja. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...