Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa ima tamo nešto što se zove vatrogasna stanica preko puta petoševića kod one nis pumpe

 

al po kapacitetu bih rekao da ne može da opsluži ni 1/3 novog beograda

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je VS trebalo da bude nabonom placu na uglu Milutina Milankovića i OB.
Ali je verovatno zov nekretnina bio jači.
Mislim da su napravili neku "lego" sprdnju od kao garaža za 4 vozila u Đorđa Stanojevića.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

Slučaj iz Bora:

 

Quote

Vlasnici pustili staforde na ženu, oni je IZUJEDALI JE PO LICU i razvlačili po zemlji! Napadnuta žena iz Bora inače je poznata po zbrinjavanju pasa

Dva staforda napala su sinoć ženu u Boru, izujedali je po lici u prakitčno razvlačili po zemlji!

 

Quote

U Homoljskoj ulici u večernjim satima, par iz Bora, mladić i devojka, koji su na povodcima držali staforde, pustili su ih i on napali su Boranku Tamaru N.

Ona je ih prehtondno upozorila da ne bi trebalo pse da drže bez zaštitnih korpi, jer je u blizini stadion koji je uvek pun dece.

- Tamara N. je žena koja sebe daje za napuštene pse. Nema koje nije zalečila ako je to bilo potrebno i udomila. Ovo što joj se večeras dogodilo je nečuveno. Samo je pokušala da upozori vlasnike na obavezu nošenja zaštitnih korpi jer se radi o krvoločnoj rasi, oni su to shavtili kao razlog za svađu i pustili pse na ženu - navodi prijatelj ove porodice.

Kako kaže, psi su je napali, ujedali po glavi, razvlačili po zemlji, sva sreća je što je na sebi imala debelu zimsku jaknu.

- Sreća je što su joj deca odmah ušla u kuću. Nakon što joj je suprug izleteo napolje kako bi joj pružio pomoć, vlasnici pasa su pokušali da pobegnu - priča.

Na lice mesta je došla borska policija i Tamara N. je zbrinuta u Opštoj bolnici u Boru.

 

  • Tužno 5
Link to comment

Uvek i svuda bilo je manijaka kao ovo dvoje koji se pale na agresivne pse. Ali zato neko treba da oduzima pse prvi put kad ih vidi u setnji bez korpe itd. a vlasnicima pise bogate kazne. Al kad je i drzava manijak onda je sve problem.

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

mogu razumeti da im nisu stavili korpe psima, ali da napujdaju pse na ženu, pa to je za višegodišnju robiju i da im se oduzmu životinje

 

Pa mozes da razumes i da poneko ko seta staforda bez korpe je agresivni manijak? Ako mozes da razumes to, onda mozes da razumes i da su se agresivni manijaci ponasali kao agresivni manijaci. Ne postoji sistem da takve ono kolko tolko keeps in check. Mislim oko nas gomila ljudi su tesko poremeceni, opasni kriminalci, i neka kombinacija svega toga.

Link to comment
32 minutes ago, Filozof manijak said:

mogu razumeti da im nisu stavili korpe psima, ali da napujdaju pse na ženu, pa to je za višegodišnju robiju i da im se oduzmu životinje

To je za zatući ih istom merom 

 

Stoka psihopatska

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, Leia said:

Ja ne znam kako ovo nije pokusaj ubistva

 

Pa nisu oni psi? Mislim lupam, ne znam ni kako se kvalifikuje delo. Ali secas ozda bas sa ovog topika, onaj sto je prebio zenu i sutirao nogom u glavu dok je lezala onesvescena, pa onda bezao u CG kad je skontao da je ubio (nije je srecom ubio), posle dobio ne pokusaj ubistva, ne teske telesne povred, nego nanosenje laksih telesnih povreda.

A i da je ubio, sto kaze onaj advokat, to se lako brani, ima hiljadu razloga sto bi neko hteo da ubije zenu.

Link to comment
4 hours ago, Mel said:

Pa nisu oni psi? Mislim lupam, ne znam ni kako se kvalifikuje delo.


Ne znam ni ja pravne tehnikalije naravno ali nahuskati opasnu zivotinju na nekoga valjda mora imati iza sebe nameru da mu se naskodi, potencijalno i smrtonosno ako je neka ovakva zver u pitanju

 

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Leia said:


Ne znam ni ja pravne tehnikalije naravno ali nahuskati opasnu zivotinju na nekoga valjda mora imati iza sebe nameru da mu se naskodi, potencijalno i smrtonosno ako je neka ovakva zver u pitanju

 

 

Ma ja pisem kako kod nas nije pousaj ubistva ni kad pokusas ubistvo, stvarno mislim da se svi slazemo kako bi ovo trebalo da se pravno kvalifikuje i da bi ih trebalo na onako jednu bar 20 god robiju ili tako nesto.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...