Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

kad su imali vremena da istrazuju?

edip. usudila bih se da primetim da ova chuda sustizu jedno drugo, pa ili je mnogo chuda ili se rado izveshtava ili se vreme ubrzalo ili neshto chetvrto nisam pametna :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma kakva istraživanja, kakve gluposti, zabole baš decu tog uzrasta za polne razlike, a tek o "dobrovoljnosti" da ne pričamo. Pa držali su dete, jebem li im seme i pleme, i to uvek ista dva dečaka. Šta, samo su oni istraživački nastrojeni i napredni?! 

Videh posle da je "Povratak prirodi" u pitanju, oni su savršeno svoju lenjost maskirali u neku kao eko-priču za new age hipike.

 

Gori mi glava, dobiću šlog. 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Friend said:

 

Znaci ubacili smo u cetvrtu brzinu....

 

Kad se setim.. ranije je po razredu bio 1 vukovac, jos 3 odlicna... i bar 5 ide na popravni. :)

Zavisi koja si generacija. Meni je majka pričala, 2-3 odlična po odeljenju, ful vukovac se desi jednom u 2-3 generacije.

Ja sam 77o godište i bilo je popravnih i padanja godine i u srednjoj i u osnovnoj

  • +1 1
Link to comment

@SNARC

Ni ja ne volim to da čitam ali moram, nažalost, da budem u toku da bih znala na šta su sve spremni mali amđeli pa da znam i na šta da obratim pažnju i NE DAJ BOŽE prepoznam. 

 

Verujem da u porodicama takve dece zlostavljača bude potpuno nefiltriranog sadržaja (u najboljem slučaju, u najgorem ne želim da znam). 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

@SNARC

Ni ja ne volim to da čitam ali moram, nažalost, da budem u toku da bih znala na šta su sve spremni mali amđeli pa da znam i na šta da obratim pažnju i NE DAJ BOŽE prepoznam. 

 

Verujem da u porodicama takve dece zlostavljača bude potpuno nefiltriranog sadržaja (u najboljem slučaju, u najgorem ne želim da znam). 

 

 

Mislio sam da imam savrsen plan da ovog mog seronju u nekom skolskom uzrastu ubacim na sport, da tamo ojaca, ocvrsne, stekne prijatelje, nauci da se ponasa u drustvu..ali  videh na prethodnoj strani da pricate o vrticu i da je uzrast ispod 7 godina. 

 

Nesto me malo zanima i da zivcanim i da pizdim i da se nerviram i oko srpske dece i srpskih roditelja i cele ove drzave koja nikako da izivi svoj prelazak u turbo kapitalizam. Nekako stalno prozivljavamo 90-e..sa sve majkama koje dovode decu u dzipovima u vrtic parkirajuci se kao da voze podmornicu i ocevima koji su sumnjivi biznismeni, sa lekarima nacelnicima decjih odeljenja koji rade privatno i sve moras preko njihovih privatnih ordinacija. Sve me vise opseda zelja da pokupim ovo sto mi je blisko i zaputim se negde u tri picke lepe materine, dja u neko brdo u Sloveniji..sever Skandinavije, gde god..samo da iz daljine gledam ono sto ovom narodu neminovno sleduje zbog sopstvenog kukavicluka i beskicmenjastva. 

 

Mada bi me verovatno stoleo bojko i da gledam. 

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, aram said:

Šta bre?

Mislim da je Braca Strugacki pisao o tome iz svog ili iskustva njemu nekog bliskog, dal ovde ili na Burundiju. Imala je i moja strina slično iskustvo, samo kasnije u 90im.

 

Mogao si da spavaš na klupi fazon, ali i da ti ukradu dete iz bolnice.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Mel said:

 

Ja se secam da u vreme mog detinjstva su nas u ovom uzrastu vaspitacice ostavljale da spavamo i isle na kaficu ili sta vec, a nismo svi ni spavali. Takodje su krali decu roditeljima na stotine ako ne i hiljade ali se sve zataskavalo.

Možda je do mene, ali ne sećam se baš ovakvih slučajeva. Jeste bilo i vršnjačkog nasilja i svakakvih učitelja i nastavnika, ali baš ovako nešto sa 6 godina...

Sećam se neki 3. možda 4. razred neki dečaci počnu da devojčicama podižu suknje. Učiteljica je to rešila brzinom svetlosti, pa tek onda obavestila roditelje. Kažu da se ovo u Zemunu ne dešava prvi put, ali vrtić ne reaguje. Meni je to ogroman problem. To treba saseći odmah. 

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Ma kakva istraživanja, kakve gluposti, zabole baš decu tog uzrasta za polne razlike, a tek o "dobrovoljnosti" da ne pričamo. Pa držali su dete, jebem li im seme i pleme, i to uvek ista dva dečaka. Šta, samo su oni istraživački nastrojeni i napredni?! 

Videh posle da je "Povratak prirodi" u pitanju, oni su savršeno svoju lenjost maskirali u neku kao eko-priču za new age hipike.

 

Gori mi glava, dobiću šlog. 

Jbt, pričao mi neko o tom vrtiću svojevremeno i ja sam silno patila što sam otišla iz prestonice, a kod nas nema tako nečega. Toliko o tome.

A potpisujem prvi deo.

Što kažeš, svi ćemo šlogove podobijati. Ja se još nisam oporavila od onog žira i gušenja. A svakog dana zazirem sa kojom će pričom ovaj stariji doći. 

  • +1 1
Link to comment

meni taj vrtic u komsiluku. u vreme valda kad uzimaju

31 minutes ago, pop-up said:

Jbt, pričao mi neko o tom vrtiću svojevremeno i ja sam silno patila što sam otišla iz prestonice, a kod nas nema tako nečega. Toliko o tome.

A potpisujem prvi deo.

Što kažeš, svi ćemo šlogove podobijati. Ja se još nisam oporavila od onog žira i gušenja. A svakog dana zazirem sa kojom će pričom ovaj stariji doći. 

decu, ne mozes proci ulicom od dzipova i besnih kola. ocigledno je za plateznijetnt klijente.

  • +1 1
Link to comment
meni taj vrtic u komsiluku. u vreme valda kad uzimaju
decu, ne mozes proci ulicom od dzipova i besnih kola. ocigledno je za plateznijetnt klijente.
jedan od ta dva chini mi se vrtica u kraju je u jednom momentu, pre nekoliko godina, imao ekstra talentovano osoblje i potpuno idiotsku upravu, od chrga jr ostala samo potpuno idiotska uprava, ali ne umem da procenim koji je u prichi. pregrevica je sad ful chudan kraj, ne umem da se odredim :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment

WTF... čekaj, dete je imalo povrede oko anusa a ovo dvoje ima 6 godina?  Onda su koristili oruđe? Je l možda jedan pokazivao drugom šta mu tata/ujak/brat radi? Mislim.... ovo.... ne znam šta da kažem..

  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...