Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ако се сећате, дојаве су почеле са авионима за Москву. Мени су први осумњичени Украјинци а одмах иза њих Руси и лажна застава (тм)

 

ili naši fingiraju pritisak

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

cenim da je mislio na lažnu državu.

Ali šta boli dupe KiM da li smo mi uveli sankcije RF? Pa njima odgovara da budemo bad guys, to radi za njihovu stvar bolje nego da nas zastrašuju da okrenemo ledja RF i postanemo uzorni EU kućni ljubimci?!

 

@Lezilebovich to već ima smisla

Edited by pt 2.0
Link to comment
Ne znam zbog čega ja ne mogu da se smirim od jutros. Upala sam već neko vreme (od izbora) u stanje katatoničnog bašmebrižja ali ovo me je iz cipela izulo. Muka mi u želucu i sva sam jadna.
I apsolutno nemam poverenja u to da će “oni” bilo šta otkriti.
Jedino što Vučić radi 10 godina je naizmenično laganje, sludjivanje i zastrašivanje. Ne verujem im doslovno ništa a znajući u kakvom su stanju institucije i ko ih vodi i kakva poltronska govna su najviši ešaloni - blago me hvata jeza.
Svi izmišljeni atentati, sva “groblja će nam biti mala” su od njih. Da bi neometano pljačkali i lagali za mrtve ili šta je već na agendi.
I da bukvalno niko od jebene opozicije ne pozove na odgovornost, na protest na nešto.
Ne, ovo mi je stvarno kao koja preliva čašu.
 
100 shkola x 1000 dece x 2 roditelja = 200 hiljada ljudi koji uophste ne moraju da oblache jakne da bi ih bilo vishe. u gruboj proceni, bez tetaka i baba. medjutim srecom ne mora da brine.

no shto se tiche dece, tu su nas raskuvali do kosti za samo dve godine. to su neka tudja deca.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

pod jedan, zašto bi bilo ko vršio pritisak na Srbiju zbog Rusije, kao da smo mi bilo kakav bitan faktor bilo gde?

 

 

Zaboli ih sve. 

 

Link to comment

1. pik - maslo domaćih službi bezbednosti (a la kafić Panda '98.)

2. pik - Rusi, da bi zagorčali život Psihu i narodu zbog skretanja kursa (lično, za mene manje verovatna opcija)

3. pik - Ukrajinci i saveznici, najmanje verovatno.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

1. pik - maslo domaćih službi bezbednosti (a la kafić Panda '98.)

2. pik - Rusi, da bi zagorčali život Psihu i narodu zbog skretanja kursa (lično, za mene manje verovatna opcija)

3. pik - Ukrajinci i saveznici, najmanje verovatno.

Moje kvote vjerovatnoće

 

85%

14%

1%

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Ali šta boli dupe KiM da li smo mi uveli sankcije RF? Pa njima odgovara da budemo bad guys, to radi za njihovu stvar bolje nego da nas zastrašuju da okrenemo ledja RF i postanemo uzorni EU kućni ljubimci?!

 

Mislim da njima licno odgovara i goodi da ne uvedemo, al im ne radi dobro posao preko trece strane, preko eu.

Zato sto nas eu stavlja u paket, jos uvek, pa ako mi strcimo oni ce teze proci, podneli su neki zahtev.

Vucic se trudi da bude dobar momak, isto kao i KiM, nece dozvoliti da bude losiji od njih, bar to. Uopste nisam gledao vesti, samo ovde sto sam procitao uliva strah jer je previse vanredno, velika su desavanja preko, novi zahtevi za Nato, EU zahtevi su aktuelni, lupam vrv, zbor rata je moguc svaki nivo tenzije i njime sve da se pravda. Ko zna ko tu sve lovi u mutnom. Sigurno kosta obezbediti i osigurati lokacije, ako zatvore neke tr.centre gubi se novac, nikome ne odgovara na prvi pogled a desava se.

 

 

 

Link to comment

Ovo moze da resi samo Brus Vilis..ali prvo da pokupi Semjuela L Dzeksona..pa onda da jugicem idu i spasavaju Jorgovankine rezerve..jer to je u stvari meta napada a ne skole.

 

Sve smo to vec videli.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Nije smesno

 

I ne treba da bude..cekam celo jutro da mi jave da li je i vrtic u kom mi je dete na spisku. 

 

Treba da prikaze nemoc sa kojom se suocavamo. Razmisljam o tome od jutros..znas da je lazno, znas da nema bombe..ali ipak moras da posaljes nekoga da sve to proveri. 

Mogu ovako da nas fircaju six ways till Sunday i ne mozes nista. Uveo ili ne uveo sankcije, bice isto.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...