Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, mareeee said:

Na minimalnoj zaradi je 400000 ljudi u Srbiji.  Zlatno doba

 

Drzava ce ti reci da bar polovina njih dobija i nesto dodatno u koverti i da ne zna kako da se izbori sa tim.

Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Drzava ce ti reci da bar polovina njih dobija i nesto dodatno u koverti i da ne zna kako da se izbori sa tim.

Da smanje porze i doprinose?

 

A da, to je ismejano kada je Đilas predložio...

 

Onda, ništa...

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, mareeee said:

Na minimalnoj zaradi je 400000 ljudi u Srbiji.  Zlatno doba

Samo???

Iskreno, mislila sam da broj nije manji od milion.

Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Da smanje porze i doprinose?

 

A da, to je ismejano kada je Đilas predložio...

 

Onda, ništa...

 

Da uvedu vise inspektora..iz redova clanova svoje stranke..

 

Zbilja, sad je tolika pomama za radnicima da osim ako je bas bas ocajna situacija u pitanju, retko ko kora da radi samo za minimalac. Gde god se okrenes, svuda traze radnike.

Link to comment
23 minutes ago, SNARC said:

 

Drzava ce ti reci da bar polovina njih dobija i nesto dodatno u koverti i da ne zna kako da se izbori sa tim.

Država neće reći da ima i onih koji prime minimalac na račun, pa vraćaju gazdi deo na ruke.

  • +1 5
Link to comment

Da li postoji podatak o prosečnoj plati u Srbiji bez Beograda i Novog Beograda? Kao i npr za Srbiju bez Vojvodine. To bi bilo zanimljivo videti.

Link to comment
Država neće reći da ima i onih koji prime minimalac na račun, pa vraćaju gazdi deo na ruke.
to!

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
Ih, da, ali on je i sa 22 bio socijalno neprilagođen... Mogu da zamilim sad sa 50 kakav je, kad ima pare, veze, moć...
 
Šteta, mogao je biti sve i svašta, a on je posto investitor, jedna protraćena genijalnost...
 
 
 
 
 
 
Mislim da on tu u zgradi ima stan na 3 etaze na jednoj je zatvoreni bazen...ako sam pogresno cuo, pardoniram.
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Država neće reći da ima i onih koji prime minimalac na račun, pa vraćaju gazdi deo na ruke.

 

Toga ako negde ima jos uvek onda sam komentara bez..U najgrdjoj opstini, svuda traze radnike. Ne znam u kakvim problemima moras da budes da na to pristanes. Ranije znam da je bilo rasireno, sad to valjda vise nije slucaj.

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

zvuchish kao da traze radnike samo da bi ih platili kako treba :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Ne nego ako deset firmi trazi radnika, pet mozda moze sebi da priusti da ceka nekog siromaska koji bi pristao da radi za bilo koje pare..ostalima mahom treba radnik koga su spremni da plate kako su se dogovorili. 

Koliko znam, krecemo se oboje po juznobanatskim tugama koje spadaju medju siromasnije u Srbiji, poslednjih nedelja ja sibam i po centralnoj Srbiji..svuda samo traze radnike i ne cujem da postavljaju posebne uslove.

Link to comment

ma znam sve, problem je da se odrzi tempo, pre ili kasnije (pre) zapita se poslodavac da li bash mora da ispuni sve shto je obecao, jer poslodavcu je naravno najteze, pa se ta idila dosta brzo okruni, pa chovek em nastavlja da radi po inerciji, sve misli bice opet sve u redu (as bije me jer me voli, a mnogo mu je teshko pa je nervozan), em zna da nema ko da mu brani prava. tako na kraju nadje svoje mesto u poluistinitiim statistikama drzave srbije...

pri chemu da, poslodavcu jeste teshko, ovo nije normalno mesto, samo je batina kod njega, tu biva razlika.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...