Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Off - juče sam na ulici videla dete od recimo dve godine, ošišano na čiroki, pravi. Samo nije ulepljeno da stoji nagore nego leluja :lolol:

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Svemir Zeka said:

Off - juče sam na ulici videla dete od recimo dve godine, ošišano na čiroki, pravi. Samo nije ulepljeno da stoji nagore nego leluja :lolol:

 

To se vika dete(ktor) roditelja idiota. 

  • +1 2
Link to comment

Pre dva dana prođe pored mene auto ( ne tako besan, ne košta kao omanji stan) na zadnjem sedištu sedi majka sa bebicom, a bebi je proturila glavu napolje kroz otvoren prozor. Ja sam ostala u šoku.

Link to comment

Ne vidim nista od Instagram sadržaja koje kaxite po forumu, mora očito da se ima nalog? (Cini mi se da sam pre mogla da vidim glavnu sliku a za ostalo da se ulogujem)

Link to comment

Nekad hoce da ocita, nekad nece - kapiram da ima neki limit, ako npr. gledas 5x nesto u toku dana, da za sestu posetu sajtu trazi login ili tako nesto. 

Edited by Plajvi
Link to comment
On 6.5.2022. at 19:24, vememah said:

I nastavlja se, Beroš je ministar zdravlja.

 

FSFvwgnXsAIoL3w?format=png&name=360x360

 

FSFv3uKX0AAXAtY?format=png&name=small

 

Ministar Beroš se zove Vili.

 

FSWNLUXWQAQGPjz?format=jpg&name=large

 

Quote

severina

[DOSTA] VILI, ŽENA nije JUNICA ni INKUBATOR!
Ministar zdravlja krši zakone ove zemlje. Šef Petrove bolnice i dekan zagrebačkog Medicinskog fakulteta ignorira zakone ove zemlje. Niti jedan ne govori o ženi, njezinom stanju i njezinom pravu zajamčenom zakonom.

VAŽNO: ovdje se ne radi ni o kakvoj ideologiji, nego o zakonom zajamčenom pravu.

Stanje, odnosno zdravlje Mirele Čavajde, ne zanima ministra zdravlja ni dekana Medicine.

Ovaj prvi, ministar, lagao je o njezinim nalazima koje, očito je, nije ni vidio. Lagao je o tome da je Mirela primila psihološku pomoć, koja Mireli nije ni ponuđena, a kamoli da ju je dobila. Bahatio se da bi on, ministar kao takav, riješio problem da mu se izravno obratila. Ona, eto jadna, pogrešno išla redovnim putem kroz zdravstveni sustav jer mislila da je hitna. Hitno za nju traje već tjednima.

Drage moje žene, e j… zemlju u kojoj sustav funkcionira samo ako ‘imaš nekoga’. Znam i sama iz svog slučaja kako je to kad nemaš nikoga, dok druga strana ‘ima nekoga’. Doživjela sam tako da je jedan liječnik tjerao drugoga da piše nalaz koji on zatraži od njega. Zato mu se sada sudi. Mirela za to nema vremena.

Samo 30 km zapadnije, odmah je dobila strašnu prognozu bez nade i podršku u tom groznom trenutku. I dogovor oko termina za prekid trudnoće.

Ne može se biti ministar, a ne priznavati prava više od polovice stanovnika ove zemlje! Žena nije junica, Vili. Da u ministru ili bilo kojem drugom mlatimudanu raste tumor, odavno bi već bio operiran. Samo da vidiš…

Zato... Žene, majke, kćeri, dečki, muževi, sinovi, hej… Sad je stvarno DOSTA. Dođite u četvrtak, 12.05., u 18 sati na Trg bana Jelačića (Zagreb). Pomozite svojim majkama, sestrama i kćerima da žive mirno u zemlji gdje se poštuju zakoni. Nećemo dopustiti da Hrvatska postane Republika Gilead! Neće nam 'tete Lidije' krojiti živote, zavirivati pod suknju, u utrobu.
Edited by vememah
  • +1 3
  • Wub 3
Link to comment
On 2.5.2022. at 23:18, Plajvi said:

Kod mene su gajgeri vadili pragove i lozili ih zimi. 

Ti pragovi su preliveni i ne mogu se tek tako loziti. Barem bi tako trebalo da bude. Da je drugacije pruge bi gorjele samo tako.

Link to comment
10 hours ago, borris_ said:

Ti pragovi su preliveni i ne mogu se tek tako loziti. Barem bi tako trebalo da bude. Da je drugacije pruge bi gorjele samo tako.

Plajvi izmislja, kao i obicno :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

https://kdistrict.org/2021/05/15/lift-zvani-zelja/

 

Quote

Investitor Vladimir Gogoljev koji i sam ima stambenu jedinicu u A fazi, lamela 1 želi da se do svog stana na vrhu zgrade vodi privatnim panoramnim liftom.

 

Da, dobro ste pročitali. Jer ovo nije priča o kvalitetnoj zgradi i dobrom komšiluku. Ovo je priča o kmetovima i feudalcima. Kmetovi smo svi mi koji smo pošteno i nemalo platili stanove, a feudalac je on koji ne može da se vozi sa plebsom liftom unutar zgrade. Njemu treba zaseban lift koji igrom slučaja prolazi ljudima pored terase i spavaće sobe, ali šta sad.

 

Link to comment

Pa to je stra vest, to smo već pričali.....

 

Inače, igrom slučaja znam i Vladu i njegvu sestru (tj. znao sam je, tokom studija smo bili neka šira ekpa na faksu, posle faksa se nismo družili)...

 

Vlada je legenda elektro faksa, završio je za dve i po godine petogodišnji fakultet, odmah osmislio neki biznis, zaradio jako, jako finu lovu, i onda krenuo da ulaže u nekretnine... Ne znam koji mu je to trebalo, ali, verovatno je to jedan od najllakših načina da se obrne lova... Uvek je bio ekscentrik, u vreme bez mobilnih telefona zvati njegovu sestru je bio pakao, na primer... :( Ovo sa liftom mi tačno liči na njega, skroz ekscentrično...

 

Inače, ispratiti ko mu je advokat, to dosta govori o šemi... :(

Link to comment

Nisam video da je već diskutovano. Meni je novo :blush:

Inače, ni prvi ni poslednji genijalac koji bude ili izraste u eksentrika kretena.

Link to comment
10 minutes ago, Svarog said:

Nisam video da je već diskutovano. Meni je novo :blush:

Inače, ni prvi ni poslednji genijalac koji bude ili izraste u eksentrika kretena.

Ih, da, ali on je i sa 22 bio socijalno neprilagođen... Mogu da zamilim sad sa 50 kakav je, kad ima pare, veze, moć...

 

Šteta, mogao je biti sve i svašta, a on je posto investitor, jedna protraćena genijalnost...

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...