Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre neki dan piše @Svemir Zeka da je džedžala u nekom šoping centru u Bgd sa policijom zbog dojave o bombi.

Jutros koleginica kasni na posao i kaže da ih je učiteljica zvala da su dojave o raznim osnovnim školama i bombama i da deca danas ne idu u školu.

ŠTA SE DEŠAVA?

(i zašto je mene Snežna kraljica ubola u oko i srce pa sam ubedjena da ovo radi vlast da bi predstavila da rade Rusi da bi uvela “nepopularne mere”?!)

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Evo danas 97 škola.....:isuse:

Ja sad razmišljam i o vrtićima, i ono, muka mi je

@pt 2.0

Ja sam stvarno na ivici živaca.

Edited by pt 2.0
  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

Pre neki dan piše @Svemir Zeka da je džedžala u nekom šoping centru u Bgd sa policijom zbog dojave o bombi.

Jutros koleginica kasni na posao i kaže da ih je učiteljica zvala da su dojave o raznim osnovnim školama i bombama i da deca danas ne idu u školu.

ŠTA SE DEŠAVA?

(i zašto je mene Snežna kraljica ubola u oko i srce pa sam ubedjena da ovo radi vlast da bi predstavila da rade Rusi da bi uvela “nepopularne mere”?!)

To ti je odlično zapažanje. Jer bi neki novi talas trebalo da bude logičan a idu prijemni, maturski, valja se neko okriviti za raspad (o kom baš jutros razmišljam, ni ne znajući za bombe tj pre nego što sam znao)

Edited by Hermetico
  • Hvala 1
Link to comment

pretnja na adresu 97 škola + Beograđanke + čega već je napad na grad, ko god da je to uradio. ako nije država naći će ko je, skoro siguran znak. samo zbog količine policije koja se digla će naći

Edited by Hermetico
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

  (i zašto je mene Snežna kraljica ubola u oko i srce pa sam ubedjena da ovo radi vlast da bi predstavila da rade Rusi da bi uvela “nepopularne mere”?!)

 

Ipak mrski zapad :D

 

 

FS3h_u6X0AMDZTe.jpeg

  • Tužno 1
Link to comment

Ne znam zbog čega ja ne mogu da se smirim od jutros. Upala sam već neko vreme (od izbora) u stanje katatoničnog bašmebrižja ali ovo me je iz cipela izulo. Muka mi u želucu i sva sam jadna.

I apsolutno nemam poverenja u to da će “oni” bilo šta otkriti.

Jedino što Vučić radi 10 godina je naizmenično laganje, sludjivanje i zastrašivanje. Ne verujem im doslovno ništa a znajući u kakvom su stanju institucije i ko ih vodi i kakva poltronska govna su najviši ešaloni - blago me hvata jeza.

Svi izmišljeni atentati, sva “groblja će nam biti mala” su od njih. Da bi neometano pljačkali i lagali za mrtve ili šta je već na agendi.

I da bukvalno niko od jebene opozicije ne pozove na odgovornost, na protest na nešto.

Ne, ovo mi je stvarno kao koja preliva čašu.

 

Edited by pt 2.0
  • +1 5
Link to comment

Ovo se toliko puta ponavlja da su samo dve mogućnosti:

- neko zavitlava celu državu 

- neko pravi diverzije da bi (nekad) zaista nešto slično uradio 

 

Treća varijanta je da to izvode Službe™, ali ne ide mi sa ovolikom policijom koja treba da glumi budale po ulicama i razmišlja ima li zaista bombe u zgradi punoj dece.

 

Vrlo mi je indikativno da je tog nekog toliko teško naći u ovoj žbirovskoj državi.

Link to comment
Just now, Malvo said:

- neko pravi diverzije da bi (nekad) zaista nešto slično uradio 

I ovo mi prolazi kroz glavu.

jebote na čelu MUP je Vulin a na čelu BIA onaj retardirani keramičar. 
tabloidi pišu na način da deluje da je država i zastrašivanje iza svega.

Link to comment

Ако се сећате, дојаве су почеле са авионима за Москву. Мени су први осумњичени Украјинци а одмах иза њих Руси и лажна застава (тм)

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...