Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sigurno čuda čini u oporavku bolesnika :) Najbolje od svega mi je to što imaju nutricionistu.

aha :)

ali pazi ti taj vogonski formalizam.

Link to comment

Zvuči preodvratno i kad nije buđavo. Jadna deca.

 

Nemaš pojma. Popara je vrh, naravno kada je ispravna.

 

edit: Tek sad vidim da više vas nema pojma, odrasli ste na kavijaru izgleda.

Edited by JozoMujica
Link to comment

edit: Tek sad vidim da više vas nema pojma, odrasli ste na kavijaru izgleda.

 

Jeeeste, to je to. Ako neko ne voli jučerašnji hleb s mlekom, sigurno je razmaženi snob.

Link to comment

Nemaš pojma. Popara je vrh, naravno kada je ispravna.

 

edit: Tek sad vidim da više vas nema pojma, odrasli ste na kavijaru izgleda.

 

Nismo odrasli na kavijaru, jeli smo svi sigurno 'leba i masti i ostalo, ali kakav je vrh hleb umuljan u vodi, nije džabe ona izreka "na hlebu i vodi" :)

Link to comment

Pa nije to "jučerašnji hleb sa mlekom" (mleko čak i nije obavezan sastojak), nego popara.

Kao kad bi neki specijalitet sa buđavim sirom proglasila "jelom sa buđi".

Prezle se takođe prave od starog hleba. Prženice su daleko bolje ako se prave sa hlebom od juče. I da ne nabrajam dalje...

 

Uostalom, to je pitanje ukusa, ja poparu obožavam.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Nemaš pojma. Popara je vrh, naravno kada je ispravna.

 

 

+1

 

S tim što ja bacim hleb da se malo pržne, pa onda dolijem vodu (ne mleko), pa onda kad se lepo umulja, neki stari sir.

 

Popara je do jaja.

Link to comment

to nije pitanje ukusa, nego nutricionističke vrednosti, bolnička popara nije jelo za decu.

i nisam odrastao na kavijaru nego na konkretnoj hrani, a ovo što tamo daju deci je verovatno neka gnusna kaša od hleba i vode i nemojte to porediti sa onim što vam je baka sa ljubavlju spremala. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Prezle se takođe prave od starog hleba. Prženice su daleko bolje ako se prave sa hlebom od juče. I da ne nabrajam dalje...

 

Pa nećeš prezle jesti same bez ičega :) Prženicu su ok kao neka lagana užina, doduše nisam nutricionista :P

Link to comment

Pa nije to "jučerašnji hleb sa mlekom" (mleko čak i nije obavezan sastojak), nego popara.

Kao kad bi neki specijalitet sa buđavim sirom proglasila "jelom sa buđi".

Prezle se takođe prave od starog hleba. Prženice su daleko bolje ako se prave sa hlebom od juče. I da ne nabrajam dalje...

 

Uostalom, to je pitanje ukusa, ja poparu obožavam.

 

Opet glupe analogije. Buđav sir je posebna vrsta sira, to nije hrana koja se ubuđala slučajno a nije trebala. Prezla se ne jede sama nego uvek sa nečim, i da li će jelo biti dobro zavisi od tog nečeg. Kod popare mi se ne dopada ni jedan od dva sastojka i žao mi je dece i rekonvalescenata koji to moraju da jedu.

Edited by sailorman
Link to comment

to nije pitanje ukusa, nego nutricionističke vrednosti, popara nije jelo za decu

 

Ako ćemo tako, nisu ni prženice. Takođe, kada se setim splačina koje sam jeo u vrtiću, danas bi verovatno direktor te ustanove bio obešen ili kamenovan do smrti.

Link to comment

ja obozavam poparu I to onu klot.  poparen stari hleb (kako ime samo kaze) malo neke masnoce, soli I bluka, volim da bude gusca I da ima dosta kore koja bude taman fino zvakasta al ne ziva.

 

e, sad, to je popara koja se pravi kuci, od svog hleba I svoje masnoce. ja ne smem ni da zamislim odakle je I u kom stanju taj bajat hleb I koja je I odakle ta masnoca od kojih se sprema popara za kolektiv - nebitno da li je u pitanju skola, obdaniste, bolnica ili fabricka hala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...