Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

istrgnuto je malo iz konteksta, na glasanje su pozvali Die Linke, u kombinaciji sa glasanjem da se koncesije ne smiju dodjeljivat privatnim kompanijama

 

protivargument je bio da je voda kao ljudsko pravo pokrivena odlukom UN odbora za ljudska prava te da nije potrebna dodatna kodifikacija u bundestagu

 

privatnim kompanijama su kako svi znamo zagarantovana ljudska prava u interesu i voljne su braniti ih, eto     :frust:

Link to comment

 

OPREZ Bez akreditacije 100 fakulteta, saznajte koji su regularni

 

Komisija za akreditaciju zato apeluju na studente da budu oprezni ako žele da upišu istureno odeljenje fakulteta ili visoke škole jer u Srbiji oko 100 takvih odeljenja radi na crno.

 

:mellow:

Link to comment

da, nemojte da objavite listu, nemojte da hapsite vlasnike tih univerziteta, samo ovako lupite brojku pa ako se neko zezne zezne - vi™ ste uradili sve što ste mogli

Edited by Lezilebovich
Link to comment

da, nemojte da objavite listu, nemojte da hapsite vlasnike tih univerziteta, samo ovako lupite brojku pa ako se neko zezne zezne - vi™ ste uradili sve što ste mogli

Da hapse sami sebe?! Verovatno jedan znacajan broj tih isturenih odeljenja pripada drzavnim fakultetima.

Link to comment

Mislim da su izbacili listu akreditovanih u nekom vodiču za upis, ali bez obzira, kako može da postoji 100 fakulteta koji rade na crno, a sigurno ne rade od juče, ko zna koliko to već traje.

Link to comment

Jesu, ali i dalje je voda mutna, A i blic ne pomaže.

Kaže

 

Problem divljih odeljenja označen je kao prioritet u prosvetnoj inspekciji, pa je samo pitanje vremena kada će se zatvoriti. Naravno, u tabeli se ne nalaze državni fakulteti Beogradskog, Novosadskog, Niškog, Kragujevačkog i Novopoazarskog univerziteta, koja nemaju isturena odeljenja, ali su naravno akreditovani i bezbedni za upis. Isto je i sa privatnim fakultetima. Dakle, ne upisujte isturena odeljenja koja se ne nalaze u tabeli ni fakultete kojih nema u Vodiču.

 

Za novopazarski znam, imaju istureno odeljenje u PA, kriminalistika, pravo, bob zna šta još, mislim da imaju i bilbord negde.

Link to comment

Anonimne dojave su uvek u modi.

 

 

 

Grupa roditelja sa Kanarevog brda, poslala je redakciji "Blica" fotografije mladića, za koje tvrde da su narko dileri. Oni su izrazili zabrinutost, jer se kako kažu, primopredaje paketića sa marihuanom odvijaju u dečjim igralištima, ali i nedaleko od Osnovne škole "Ivo Andrić".
Link to comment

Eh, kada bi duvadžijska mafija našla vremena pa lepo plate marketing, par doktora da govori kako je to skroz ok, i da je daleko jeftinije prepisati vutricu nego bob zna kakve lekove, a mi te za smirenje milionski trošimo, pa umanjuje mučninu posle hemo.... i još par likova koji bi na papiru AV predočili predviđeni porast turista, prihod od akciza i sve to, mislim da bi u svom ludilu gospodar to za par sati rešio. Još ako među članstvom ima nekoga ko već gaji, ma milina, mala privreda cveta, bukvalno! Izvoz. Prošlo bi glat, glat!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...