Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Cekaj nista od legalizacije marihhuane?

 

I nista od legalizacije neovlascenog pracenja i fotografisanja.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislis da je gradjanini potrebno odobrenje od suda? Da imaju muda mogu i gradjansko apsenje da sprovedu.

Samo drzavnim organima je potrebno...

Link to comment

Eh, kada bi duvadžijska mafija našla vremena pa lepo plate marketing, par doktora da govori kako je to skroz ok, i da je daleko jeftinije prepisati vutricu nego bob zna kakve lekove, a mi te za smirenje milionski trošimo, pa umanjuje mučninu posle hemo.... i još par likova koji bi na papiru AV predočili predviđeni porast turista, prihod od akciza i sve to, mislim da bi u svom ludilu gospodar to za par sati rešio. Još ako među članstvom ima nekoga ko već gaji, ma milina, mala privreda cveta, bukvalno! Izvoz. Prošlo bi glat, glat!

ne pratis vesti iz cemerike?

Link to comment

Što?

Kolorado legalizovao i još par valjda, koliko sam ja uhvatio sve pozitivno, prihod dobar, ide valjano. Čak i girl scouts prodaju kekse pred radnjama :lolol:

Link to comment

mr Ilic.

 

 

Ilić je, na sastanku sa predsednikom Međunarodnog komiteta za modifikaciju vremena Džordžom Farazulisom i menadžmentom grčke kompanije 3D u Palati Srbija, naveo da je sadašnji sistem prevaziđen i da je potrebno poboljšati ga kako bi se smanjila šteta na poljoprivrednim dobrima.

 

- Mi smo pozvali grčku kompaniju koja već godinama radi protivgradnu zaštitu avionski, zasipanjem oblaka, i ta tehnologija je primenljiva svuda u svetu. Grci to već rade dugo, kao i mnoge zemlje u okruženju i mi smo razmišljali da naš sistem poboljšamo, da radimo kombinovanu zaštitu - rekao je Ilić Tanjugu posle sastanka.

On je objasnio da ona podrazumeva aktuelnu protivgradnu zaštitu i avio-zaštitu koja bi bila dopuna jer, kako je naveo, imamo problem zbog velikog broja preleta preko Srbije.

Precizirao je da u sezoni grada ima oko 2.500 preleta preko Srbije što onemogućava da se tada dejstvuje raketama sa zemlje.

- Taj novi, moderni sistem moramo primenjivati jer EU sve više zabranjuje dejstvo sa zemlje zbog ugroženosti aviona koji su u preletu. Mi moramo ići i na nove sisteme sa zemlje koji su mnogo precizniji. Ovo naše gađanje koje se vrši ne daje neke efekte, a izuzetno puno košta godišnje - rekao je ministar.

Precizirao je da se godišnje troši oko pet miliona evra na aktuelni sistem, za rakete, strelce...
 

Objasnio je da Srbija ima potencijal, četiri aviona koja bi, kako je rekao, uz malu doradu mogla da se osposobe, dobre pilote i mehaničare i podsetio da postoje tri aerodoroma sa kojih bi avioni mogli da poleću - Lađjevci, Ponikve i Niš.
 

- Imamo izuzetno velike štete u zonama koje su izrazito poljoprivredne tako da ćemo mi prvo štititi te velike proizvođače hrane kao što su Pomoravlje, Grocka, podrčuje Vršačkih vinograda, Fruškogorskih vinograda za početak, a onda ćemo širiti mrežu širom Srbije - rekao je Ilić.

Prema njegovim rečima, u toku je izrada studije za novu odbranu od grada. Ove godine se očekuje probni program, da bi eventualno već od sledeće počela drugačija zaštita.
 

Predsednik Međunarodnog komiteta za modifikaciju vremena Džordž Farazulis rekao je Tanjugu da bi Srbija mogla da bude centar modifikacije vremena jer ima jako veliko iskustvo u tom smislu.

On je naveo i da je u razgovoru sa ministrom Ilićem rekao da bi novi program koštao otprilike pet odsto od štete koju grad može da napravi za jedan dan.

Link to comment

Predsednik Međunarodnog komiteta za modifikaciju vremena Džordž Farazulis rekao je Tanjugu da bi Srbija mogla da bude centar modifikacije vremena jer ima jako veliko iskustvo u tom smislu.
 

 

 
 
?!?
 
 

 

Edited by Vapad
Link to comment

Međunarodnog komiteta za modifikaciju vremena

 

au šta kažete na ovo apstinenti jel bi voleli malo da se igrate martija mek flaja šalim se nije to za takvo vreme džaba ste se poradovali vratite se na polja smrti :fantom:

Link to comment

Ali Srbija ima zaista veliko iskustvo, svaki čitalac Kurira zna sve o HAARP-u.

Sto je jos uvek daleko vise od "obrazovanih" negatora koji ne priznaju trud koji je ulozila amerikanska vlada. :fantom:

Link to comment

Sto je jos uvek daleko vise od "obrazovanih" negatora koji ne priznaju trud koji je ulozila amerikanska vlada. :fantom:

 

Uložila trud - u šta, kada je HAARP u pitanju?

Link to comment

Uložila trud - u šta, kada je HAARP u pitanju?

 

U HAARP projekat. Sta ne razumes? Idi na Geophysical research letters i procitaj radove sa HAARP projekta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...