Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Vecina ovde mesa njegovo bitisanje kao celinu na youtube i to sto radi sa ovim slucajem, sto su dve potpuno razlicite stvari ili jednostavno pisu bilo sta jer ih lik nervira.

 

Kao sto sam vec pisao,solidan je spisak onih koji su nju napadali i pre BP,a i posle,nekada su to namestene svadje zarad pregleda,nekada prave.

Edited by Bogotac
  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

To hejtovsnje/ lajkovanje medju jutuberima mu dođe kao nekakva poslovna politika iliti kodeks ponašanja. 

Ko nije spreman to da istrpi neka ide u školu, ili neka deli flajere po ulici, na mitinzima.... ili na dualno školovanje pa na zanat u Nemačku.

Ne može svako da se izdržava od kenjanja pred kamerom, svojom ili Pinkovom - sve jedno je. 

Ne sažaljevam slučaj ni najmanje.

  • +1 4
Link to comment
ćuti dobri smo kad se setim epizode ksenija pajčin
Babe i zabe. Nisam nikad pogledao u cugu duze od minut bilo kakvog sadrzaja od oboje, cak sam za ovu devojku cuo tek kad se ubila (i nije mi delovala inteligentno a bila je prilicno iritantna, Bog da joj dusu prosti) dok je ovaj retard prase kao Vucic iskakao iz frizidera, ali oni su bili faktor samo retardiranoj deci kakve danas nazalost imamo na stotine hiljada... dok je Ksenija bez obzira na sve ostalo bila opstenarodno dobro, onakva telesina i energija se ne radja vise nikad.

Da se ja pitam, ukinuo bi internet svoj toj retardiranoj deci a prasetu i ostalim debilima oduzeo imovinu i dao sve onom debeljku cigi Mudji, on mi jedini deluje kao dobar lik iz ono malo slika i snimaka sto sam video, plus fura kevu i caleta u prici, plus lici na Kemisa cak i sad kad je smrsao. Jeste da vec ima para ali eto, neka ima jos vise i u zdravlju da ih trosi.

https://www.instagram.com/p/CVsrCGAMQ39/?utm_medium=copy_link


Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Maloletnicima kačenje svojih snimaka i jeste zabranjeno ako nemaju dozvolu roditelja.

 

Ne kapiram argumente da li je okej da se priča samo o njemu ako ima i drugih koji su vređali devojku koja se ubila, ja bih pre pitao da li je okej da se o BK piše samo u kontekstu nje kad ima još devojaka koje mogu da budu traumatizovane. Mizoginija funkcioniše kao i svaki drugi šovinizam - ako nekog vređaš na osnovu toga što je npr Hrvat, širiš mržnju prema Hrvatima. Ako vređaš na osnovu neke osobine koju pretpostavljeno imaju samo Hrvati, širiš mržnju prema Hrvatima. Hrvati kao primer jer su ljudi navikli to da čuju pa su razvili osetljivost za problem.

 

Tako i vređanje žena, sačuvaj bože šta govorim ali devojka koja se ubila je najmanji problem. Btw klinci u mojoj školi su u fazonu on je za matore i neupućene. I debil je. Kao, ko još njega prati? Mada zaista ne znam koga prate sad, moguće nekog još gadnijeg. 

 

Meni je taj Baka ko onaj striper što se slikao sa svima, nije problem što je jutjuber i debil nego što iza njega stoji ekipa. Lik je retko štetna parainstitucija, s tim svojim ćaletom. Ko Peljevin da ga je smislio, postdemon.

  • +1 5
Link to comment
8 hours ago, Bogotac said:

Vecina ovde mesa njegovo bitisanje kao celinu na youtube i to sto radi sa ovim slucajem, sto su dve potpuno razlicite stvari ili jednostavno pisu bilo sta jer ih lik nervira.

 

Kao sto sam vec pisao,solidan je spisak onih koji su nju napadali i pre BP,a i posle,nekada su to namestene svadje zarad pregleda,nekada prave.

 

Koliko njih ima kanale sa preko milion pratilaca i die hard fanovima? Koliko njih je snimalo pesme čiji je jedini smisao da je ona kurva i legitimna meta?

Ne isključujem mogućnost da je Kiki u nekom trenutku odgovaralo da se pošiba sa BP u nadi da će klinci biti na njenoj strani, ali takvu prljavu kampanju ne mogu da branim nimalo. Posebno što to nije prvi njegov rijaliti tog tipa, čovek (ne dete) je stekao popularnost na tome što je bio bahatiji i bezobrazniji od svih drugih.

Spomenuo si pesmu Drama koju su snimili "propali jutjuberi" uz podršku Nemačke. BP može da se kmeči koliko hoće, ali iz ove perspektive ona je bila dobar znak tom degeneriku da se unormali. No, on voli da uči na teži način.

 

Edited by msv
Link to comment
1 hour ago, msv said:

 

Koliko njih ima kanale sa preko milion pratilaca i die hard fanovima? Koliko njih je snimalo pesme čiji je jedini smisao da je ona kurva i legitimna meta?

Ne isključujem mogućnost da je Kiki u nekom trenutku odgovaralo da se pošiba sa BP u nadi da će klinci biti na njenoj strani, ali takvu prljavu kampanju ne mogu da branim nimalo. Posebno što to nije prvi njegov rijaliti tog tipa, čovek (ne dete) je stekao popularnost na tome što je bio bahatiji i bezobrazniji od svih drugih.

Spomenuo si pesmu Drama koju su snimili "propali jutjuberi" uz podršku Nemačke. BP može da se kmeči koliko hoće, ali iz ove perspektive ona je bila dobar znak tom degeneriku da se unormali. No, on voli da uči na teži način.

 

I dalje mesas njega kao i njegov opus u celini sa ovom situacijom,i ona je imala 700k pratioca,i prva zapocela frku sa njim,namerno ili ne,nikad necemo saznati.O ovima iz pesme dovoljno govori to da kad ih je presisao i postao no1,ovo su snimili a nisu mu ni rekli,a par njih se do tada druzilo sa njim,pa onda onaj pokusaj glavnog lika iz pesme da mu zabrani dolazak na onaj skup gejmera i youtubera.Dupe bi prodali da budu na njegovom mestu.

 

Over and out.

Edited by Bogotac
Link to comment
57 minutes ago, Bogotac said:

I dalje mesas njega kao i njegov opus u celini sa ovom situacijom,i ona je imala 700k pratioca,i prva zapocela frku sa njim,namerno ili ne,nikad necemo saznati.O ovima iz pesme dovoljno govori to da kad ih je presisao i postao no1,ovo su snimili a nisu mu ni rekli,a par njih se do tada druzilo sa njim,pa onda onaj pokusaj glavnog lika iz pesme da mu zabrani dolazak na onaj skup gejmera i youtubera.Dupe bi prodali da budu na njegovom mestu.

 

Over and out.

 

To što ih je on prešišao o njima ne govori ama baš ništa. Neki snimaju samo recenzije uređaja i ne računaju na milione pratilaca preko noći. PPP ima mnogo manje poseta od Kurirovog sajta, pa opet niko ne kaže da su forumaši jadni kad prokomentarišu nešto odatle.

Ni ja (a ni bilo ko ovde) ne optužuje BP kao jedinog krivca niti mi možemo znati uzrok samoubistva. Pitanje je da li bi i ona sama znala da definiše šta joj je bilo u glavi. Ali očigledan je odnos snaga i nemam nameru da tražim opravdanja za 1 teškog kompleksaša koji se propenisiotm kad je otkrio teretanu, pa došao do love na tako beskrupulozan način.

  • +1 1
Link to comment

To što je ovo idiotska subkultura koja ima svoje idiotske norme, u kome je sama učestvovala, ne isključuje činjenicu da je devojka evidentno preživljavala nasilje. Dovoljan je ovaj jedan video, samo da njega analiziram, ja ne vidim nešto drugo.

 

Niko ozbiljan nigde nije rekao da je on "kriv". Iz omraženih nvo traženo je da se ispita odgovornost BP. Ko će odgovornosti ispitati na koji način (podrazumeva se da se radi o institucijama a ne tabloidima), sami će rešiti prema svojim kriterijumima i protokolima. To i dalje ne znači da je osuđen. Ako se pogleda video, on je, i bez poslednjeg događaja, dovoljan da se neko nadležan pozabavi procenom nasilnosti takvog sadržaja i njegovog uticaja na pratioce.

 

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Mil@n said:

 

Jel njegov ćale bio na forumu? Ovom ili B92, ne sećam se više?...

Ako nešto nisam pomešao, znam zašto to kažem.

Mislim da nije. Taj sa foruma je ipak malo stariji i bio je neko vreme na ani.rs. Tema "Pitajte sveštenika". Žene mu se obraćaju sa "oče", on ih teši, uči ih životu, upućuje ih na oprost i slično. One zahvalne, idealizuju ga, on im to rado dopušta. To je sad obrisano.

 

Alefshin je nick.

 

Edited by Malkmus
  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment
7 minutes ago, Malkmus said:

Mislim da nije. Taj sa foruma je ipak malo stariji i bio je neko vreme na ani.rs. Tema "Pitajte sveštenika". Žene mu se obraćaju sa "oče", on ih teši, uči ih životu, upućuje ih na oprost i slično. One zahvalne, idealizuju ga, on im to rado dopušta. To je sad obrisano.

 

Alefshin je nick.

 

Alif nije Ilić..

 

Alef, bre, ima svoj sektaški sajt i svoju sektašku grupu o tome da je zemlja stara 6000 godina...

 

Ah, dobra stara vremena kad je dolazio ovde, sa svojom čilidersicom, da testira svoju veru... :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...