Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad će opet ovi sa trulex krpama i vileda snđerima da peru...







... Shiit has hit the fan


ozbljniji poduhvat je sad prati crno :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Jeste, a da nije muralaemoji769.png stotine hiljada ljudi bi izašlo na ulice zbog zakona o referendumu i nagrade fudbalerima...
 

 

Jebi ga, ako taj mural nije od strane nadležnih prekrečen istog dana kada je nažvrljan a umetnici pohapšeni, ovo dalje je samo hleba i igara.

Da parafraziram onog vojnika iz '92, oni bi kao da ga obrišu a mi im kao ne damo.

 

Dovoljno je samo videti ko su učesnici igrokaza, sa jedne strane naci bolidi, sa druge Balša Božović i plaćene galamdžije.

 

DeepinScreenshot_select-area_20211115125

 

Uzgred, koliko sam čuo, to nije jedini takav mural™ u Srbiji, šta je sa ostalima? Nema televizijskih kamera ispred?

Edited by JozoMujica
  • +1 2
Link to comment
 
Jebi ga, ako taj mural nije od strane nadležnih prekrečen istog dana kada je nažvrljan a umetnici pohapšeni, ovo dalje je samo hleba i igara.
Da parafraziram onog vojnika iz '92, oni bi kao da ga obrišu a mi im kao ne damo.
 
Dovoljno je samo videti ko su učesnici igrokaza, sa jedne strane naci bolidi, sa druge Balša Božović i plaćene galamdžije.
 
DeepinScreenshot_select-area_20211115125136.png
 
Uzgred, koliko sam čuo, to nije jedini takav mural[emoji769] u Srbiji, šta je sa ostalima? Nema televizijskih kamera ispred?
Ma dobro, ti si povezao taj zakon o referendumu i tu kintu, ko da to ima ikakve veze.
Na tu glupu teoriju sam reagovao.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, levi said:

opet mujica sasvim slučajno nehotice kači naci bolide?

 

zašto se najboljima uvek dešavaju takve stvari :( 

 

Kakve naci bolide?

Link to comment

jeste da gradjani srbije nisu u stanju da brane ni same sebe od naci vlasti pa se ne moze ocekivati da brane vijetnamce iz linglonga, ali ono sto se desava tim ljudima me zbilja tjera u defetizam

 

  • +1 5
Link to comment

Doveli privatno obezbeđenje koje sprečava aktiviste da dođu do radnika. Apsolutno neverovatan nivo bola u k***u za zakone.

 

Quote

Pripadnici privatnog obezbeđenja, za koje se ne zna ko ih je unajmio, sprečavaju prilaz u industrijskoj zoni u Zrenjaninu u kojoj žive radnici iz Vijetnama, uverila se ekipa N1 televizije. Oni su sprečili bez objašnjenja pristup barakama u kojima su radnici i aktivistima, koji su doneli pomoć za ugrožene radnike. Prema poslednjim podacima, situacija je mirna i nepromenjena, dok je privatno obeznbeđenje i dalje tu. Ono i dalje sprečava da se priđe barakama, dok se više desetina radnika oko 16.30 vraćalo sa posla.

„Mi smo i ovoga puta bez problema uši u industrijsku zonu, međutim do baraka ne može da se priđe. To je informacija koja se pojavila pre nekoliko sati. Kada je ekipa N1 stigla, bilo je prisutno desetak pripadnika privatnog obezbeđenja, a sada su samo dvojica“, javlja reporterka naše televizije, i dodaje da je u industrijsku zonu stigao i aktivista pokreta Ne davimo Beograd (NDMBGD) Radomir Lazović.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...