Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

cetiri mjeseca taj mural stoji u bgd, sama ta cinjenica je dovoljna za protest. ja ne znam sta je sljedece u ovoj zemlji.
 
4 meseca? Cemu onda najava protesta, prodju, prefarbaju i nestanu.

Nisam ni znao da postoji dok nije krenula ta prica o protestu i zabrani istog...

Jel se zna "autor"?
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

4 meseca? Cemu onda najava protesta, prodju, prefarbaju i nestanu.

Nisam ni znao da postoji dok nije krenula ta prica o protestu i zabrani istog...

Jel se zna "autor"?

 

pa tragedija srbije je upravo sto niko ne prodje i ne prefarba. ni komunalna sluzba, ni slucajni prolaznik. 

  • +1 2
Link to comment

Nije strašno, nije dogovoreno ali jeste nameštaljka.

 

Mladić je opričan, on nikad neće biti antiheroj u Srbiji. Druge exYu države su dobile svoje zločince-heroje, dobili smo i mi svog. Što smo ga poslali u Hag i tamo je osuđen ga čini samo legitimnijim, mučenikom kome dugujemo.  

 

Ja kad bi sad zvao svoje đake da gađaju mural, veruju mi samo tako i gađali bi bilo šta ali ne bi Mladića. SNS marketing tim kida simboliku ko Peljevin i znaju kome kad koje dugmiće da pritisnu. Realno, ovo nije moglo da prođe bez reakcije, koju ja svim srcem podržavam. Ali moje srce nije faktor u igri. Ako se ikad bude isplatilo da se taj mural uništi uništiće ga Vučić lično, pred mnogim okupljenim novinarima.

 

Podsećanje: ljudi koji su se prošle godine šibali s policijom (koje su tukli ovi sad policajci) su većinom ljudi koji bi crtali ovaj grafit i manji broj ljudi koji ne bi. A ti protesti su ugašeni jer su svi demonstranti kao bili nasilni fašisti jer Mladić Kosovo, pa se selo da ne bude nasilja i tu je bilo ćao zdravo doviđenja. Ovi SNS ljudi znaju svoj posao, samo bez histerije i impulsivnih reakcija.

 

EDIT Prefarban je nekoliko puta, vrate se i restauriraju ga u roku od sekund svaki put.

Edited by Hermetico
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Apsolutno, zato se to radi tiho i u sred noci, a ne uz najave i fanfare.

 

 

ali ''to'' sto se radi nije obaveze natase kandic, aide corovic, ovoga ili onoga, vise nego bilo koga drugog (da izostavimo drzavu sada posto je ona narucilac) ukljucujuci i mene i tebe

mislim nije demontaza termoelektrane nego bacanje farbe iz otvorene limenke

 

Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

cetiri mjeseca taj mural stoji u bgd, sama ta cinjenica je dovoljna za protest. ja ne znam sta je sljedece u ovoj zemlji.

 

Pa to je evidentno, to šta je sledeće nmp, ali znam šta sigurno sledi u nekoj manje ili više bližoj budućnosti... neko će učestvovati, neko neće, ali će ga biti...vladar je to ostavio za kraj.

Živi bili...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Barti66 said:

Pa to je evidentno, to šta je sledeće nmp, ali znam šta sigurno sledi u nekoj manje ili više bližoj budućnosti... neko će učestvovati, neko neće, ali će ga biti...vladar je to ostavio za kraj.

Živi bili...

 

to je vec izvjesno, ovo nece zavrsiti drugacije, kad god

 

 

 

Link to comment
 
 
ali ''to'' sto se radi nije obaveze natase kandic, aide corovic, ovoga ili onoga, vise nego bilo koga drugog (da izostavimo drzavu sada posto je ona narucilac) ukljucujuci i mene i tebe
mislim nije demontaza termoelektrane nego bacanje farbe iz otvorene limenke
 
Tako je. Taj mural nije ni trebalo da postoji.

@levi nisam znao da je prefarban i ponovo crtan.
Link to comment

evo kaze klacar zakon o referendumu, pa buahaha, klacar koji napada sns da bi branio sns, skoro ko andrej nikolaidis nedavno na cetinju o dps-u

Edited by morgana
Link to comment

Kaže mi kolega da su se pojavile "narodne patrole", zaletali se u novinare i snimatelje i unosili im se u facu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...