Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 minutes ago, cartman said:

Silni su. Ovim ce da osiguraju da neopredeljeni desni ne odu od njih

Tačno, ali je problem što će neki neopredeljeni koje boli kurac za politiku da počnu da se interesuju... A neće biti za njih...

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, morgana said:

 

i da jeste to je irelevantno sad, imas mladicev mural koga cuva policija

I  vest o tome na BBC i DW? AKo bude,, može biti interesantno...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Ko se dogovorio?

 

Skretanje pažnje nacionalista i građanista sa:

 

Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Predlog zakona o referendumu i narodnoj inicijativi kojim se ukida obavezni cenzus za izlazak potrebnog broja glasača kao uslova za uspeh referenduma.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Tačno, ali je problem što će neki neopredeljeni koje boli kurac za politiku da počnu da se interesuju... A neće biti za njih...

pa bas zato nece biti nekog veceg sranja koje ne bi moglo da se zataska. Oni koji ce doci do infrmacija sta se i zasto veceras desava su ljudi koji su sve samo ne apoliticni i neopredeljeni.

 

Da se razumemo.. ja bih mnogo voleo da za par meseci pogledamo unazad i kazemo "revolucija je pocela kada su kordonom branili Mladicev mural..." ali mislim da taj film necemo da gledamo

  • +1 2
Link to comment



 
Skretanje pažnje nacionalista i građanista sa:
 
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Predlog zakona o referendumu i narodnoj inicijativi kojim se ukida obavezni cenzus za izlazak potrebnog broja glasača kao uslova za uspeh referenduma.


A da se ovo nije dogodilo, a ovo što spominješ svakako nije rađeno u tajnosti, čim ti za to znaš, dogodilo bi se tačno šta?
Bile su zakazane neke demonstracije protiv odluke Vlade?
Kasno je da se reaguje sutra?

I nisi mi odgovorio ko se dogovorio?







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, cartman said:

pa bas zato nece biti nekog veceg sranja koje ne bi moglo da se zataska. Oni koji ce doci do infrmacija sta se i zasto veceras desava su ljudi koji su sve samo ne apoliticni i neopredeljeni.

 

Da se razumemo.. ja bih mnogo voleo da za par meseci pogledamo unazad i kazemo "revolucija je pocela kada su kordonom branili Mladicev mural..." ali mislim da taj film necemo da gledamo

 

Kako nećemo, evo uzdanice revolucije krenule u boj.

 

FDxYRh6WYAM70hn.jpeg

 

Deluju zastrašujuće.

 

 

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
5 minutes ago, Taihoskopija said:

^^

 

Bar podižu guzice za stvar u koju veruju, jbg. 

 

 

To u principu svi na svetu rade, samo ne veruju svi dovoljno u ono u šta se deklarišu da veruju.

  • +1 2
Link to comment
 
Skretanje pažnje nacionalista i građanista sa:
 
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Predlog zakona o referendumu i narodnoj inicijativi kojim se ukida obavezni cenzus za izlazak potrebnog broja glasača kao uslova za uspeh referenduma.
vlada srbije dokrajchuje raspad jugoslavije drugim sredstvima? okeeej, valjda znaju shta rade :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...