Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, djeneralche said:

Evo ja vrtim u glavi i nikako ne mogu da smislim ijedan razuman razlog zasto se ovo desava. Sve mi deluje da Vulin deluje samostalno oko ovoga, iako je to skoro pa nemoguce.

 

Moguće da im se stvarno klima Beograd pa rešili da uvedu malo discipline

Edited by Time Crisis
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

❤️

 

 

Портал Нова.рс и други медији са политичким интересима и циљевима њихових власника још једном лажу и нападају МУП.

Полиција не штити мурал већ штити јавни ред и мир и контролише спровођење забране окупљања. У том циљу се врши легитимисање свих лица, без обзира на њихов однос према муралу генерала Ратка Младића.  

Процене ПУ за град Београд и наређење министра Вулина су се показале исправном и забраном свих скупова очуван је јавни ред и мир.

Много је оних који би да из Београда стижу слике разбијених српских глава, на Дан борбе против фашизма и антисемитизма. МУП је својим деловањем стриктно поштујући закон ту слику спречио.

 

 

 

http://mup.gov.rs/wps/portal/sr/aktuelno/saopstenja/a2fbe481-7fef-4936-a05d-dd39412b807d

  • Hvala 1
Link to comment

Nije da nismo znali da živimo u fašističkoj državi. 

Ali ne... Svi su isti... Sreća pa smo goli kurac od ovce inače bi ovaj maloumnik krenuo u neki novi rat čim mu fokus grupe kažu da se ljulja presto. 

Link to comment
37 minutes ago, Filozof manijak said:

Ako još nekom nije jasno da živimo pod fašistoidnim režimom.

Kada sam pre dve godine upotrebila taj termin za ove na vlasti, na ovom forumu, bar 10 forumaša je smatralo da je taj tremin neumesn i šta ja znam šta još, da pripazim na rečnik, da lopovska klika na vlasti nije fažizam.

 

E pa, dragi moji nojevi,evo vam ga na.

Edited by Arkadija
  • +1 6
Link to comment
40 minutes ago, Filozof manijak said:

Ako još nekom nije jasno da živimo pod fašistoidnim režimom.

 

vama koji ste hteli da ga rušite zajedno sa Boškom Obradovićem?

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

 

vama koji ste hteli da ga rušite zajedno sa Boškom Obradovićem?

Nama koji hoćemo da ga srušimo.

 

 

Zanimljivo je da pored današnjeg incidenta tebi Obradović bode oči.

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
31 minutes ago, halloween said:

A otkud svi oni na istom mestu u isto vreme?

 

Inicijativa mladih za ljudska prava u Srbiji je danas od MUP-a Srbije primila rešenje o zabrani skupa prijavljenog za utorak 9. novembra u okviru kog je planirano uklanjanje murala Ratku Mladiću na uglu ulica Njegoševe i Alekse Nenadovića u Beogradu.

 

„Zabrana našeg skupa predstavlja obračun policije Srbije sa ostacima antifašističke i mirovne tradicije ove zemlje, dok u isto vreme, umesto zaštite sloboda i prava građana i građanki Srbije štiti lik i slavi krivična dela ratnog zločinca Ratka Mladića zajedno sa ekstremističkim grupama“, navedeno je u saopštenju Iniijative.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Moguće da im se stvarno klima Beograd pa rešili da uvedu malo discipline

Sigurno nije zbog grafita i Mladića, baš sad kad počinje trka. Nema šanse da me iko ubedi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...