Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

12 hours ago, ultra plasticni said:

Popice aida prekrsajnu prijavu

prekršajna prijava za bacanje jaja na fasadu zgrade. neće moći.

mora krivična za ruženje lika i dela heroja.

 

ljudi, sinoć sam pogledao klip dešavanja u njegoševoj. muka me spopala pa sam isključio TV a i jutros ga ne uključujem. da se ne ispovraćam od priloga na TV sa nacionalnom frevencom o događaju.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Tsai said:

Kvalitet

 

 

IMG-2b16cf21a5e1e5c3e3cad0599f69b81d-V.jpg

novi koalicioni partner. a i favorizovani predsednički kandidat ako On bude odlučio da se preseli u nemanjinu.

 

tipujem da će mladić kad rikne u hagu da se preseli u aleju heroja sa sve procesijom sa patrijarhom na čelu.

  • +1 1
Link to comment

Fokus treba da budu uhapšene žene, ne ratni zločinac jer jebiga ima ih svuda po regionu ovaj je bar osuđen pa umesto da kompenzacija bude slika na zidu mi ćemo da furamo princip do kraja i oteramo omladinu u ful Boško desnicu. Jer smo mi istraumirani i Mladić nam je simbol odlaska u rat, klinci neće ići u rat bole ih dupe. Mladić je sad simbol sa stadiona i nek tamo ostane.

 

Piso sam valjda već, ali možda i nisam a nije zgoreg opet: ima u Čačku neka pivnica koju vode ex Tigrovi. Imao ja izložbu u Domu kulture 2014, posle izašo u tu pivnicu jer nema gde, a nisam ni znao ko je drži. Ne idem ja tamo više, ne znam nikoga.

 

Bio neki koncert, fotkao sam i jedan od njih, taj stariji, me tiho zamoli da ne fotkam njega ('radio sam neke stvari u ratu'). Posle su me zvali da sednem s njima i zapijemo se. Mnogo smo se napili, tu je bio i neki poznanik iz osnovne, krimos-bubnjar ali profi bubnjar i bio u zatvoru i njega sam pitao koji će mu sve to kurac i reko mu da nikad nije ni bio za kriminalca, uvek se tukao uvek je dobijao batine. Znači razvezao se ja i pitam i tog lika, gazdu koji im je kurac trebalo da idu u taj rat, prave sranja ljudima navlače sebi prljavštinu zločine? Lik mi mirno kaže: Vidi, mi smo bili klinci, znaš ono buntovni. Četnici su bili kao zabranjeni pa smo to furali zainat. A onda se zapatilo, jedna stvar je vodila u drugu. Nismo mi to baš hteli. ne zanima nas više to. Nek ide na Nije se desilo, al oni kakvi su potvrdiće. 

 

Mladića treba zvati ratnim zločincem, Srebrenicu treba zvati genocidom, javno a i tako kad s nekim pričaš. To očekujem i od bilo kog političara za koga bih ikad glasao. Ali u predizornoj trci ne treba insistirati da se prekreči svaki grafit, jer će ova zmija da se krije malo iza fašizma, malo iza antifašizma kao za vreme prošlogodišnjih demonstracija. On je lukav i nepredvidljiv u svom kobajagi ludilu, treba i mi da budemo. Hajpovati film Aida sad, recimo, u direktnom sukobu s SNS samo ekonomija kradete pandemija pomrli su ljudi vazduh ne može da se diše prodajete zemlju strancima (ovo poslednje naročito). Ne sme mu se dozvoliti da pravi koloniju od države, a s druge strane uzima poene i od nacionalista. To je vrlo loša matematika za nas.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

Kada imas dve trecine njih koji ne zele da se vakcinisu..gomilu njih koji vole Mladica i ne umeju nista drugo da rade osim da se ne drzavnu sisu zakace..onda ti Vucic i nije bas prvi problem. On je neko lice tog problema, on taj problem neguje i zaliva ali njegovim uklanjanjem sve to nece nestati.

 

Ovde vecina voli da zivi u sopstvenim prdezima, da bude duboka i ukopana provincija, da sebe sama laze koliko su dobri i sjajni, da su svi Tesle i Djokovici i zato nas mrze.

 

Teskoba kao takva.

Moguće, tema je stvarno osetljiva, ja se jedva usuđujem da kažem šta mislim jer je teško mozgom obuhvatiti i sasvim je moguće da nisam u pravu.

 

Ja mislim da on mora da ode. Mislim da je lice problema ključno čak i ako problem ostane. Mislim da je Vučić vrlo opasan po psihičko zdravlje, prvi političar na koga su psiholozi reagovali saopštenjem. Nekad je za promene dovoljno da teskoba malo popusti. Previše je besmisleno sve, pucaju ljudi. Zato sam i spreman da smanjim svoja očekivanja i budem praktičan, prostor za empatiju mora da se otvori bar malo.

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, morgana said:

evo sad  je vladimir gajic prosrao da je vucic izrezirao citav dogadjaj, zajedno sa aidom i jajima. boze kakav imbecil.

 

i sta smo dobili na kraju, opet cemo da propitujemo je li u redu glasati za opozicionu koaliciju u kojoj je i desnica. vucic ima odgovor na sve, sto nije neocekivano, ali gajicu i slicnima treba makar oduzeti tviter.

 

pa nije u redu ili ne bi trebalo biti u redu :)

nema vucic odgovor na sve

problem je sto je druge strane buckuris, pa to tako deluje

 

to je uhvatilo zamah onda kad se tadic dosetio da bi mogao zahvatiti iz tog nacional domacinskog tabora

na stranu sto je sama ta ideja dozivela krah, posledice su da cela ta ex ds opozicija ideoloski luta, uglavnom pokusavajuci da se pozicionira desno od centra gde je ionako decenijama najveca guzva u srbiji

 

da su postavljeni levo, ili makar na centru sa pogledomu levo i jasnim granicama po (satro) osetljvim pitanjima koje se ne prelaze, vucic tu ne bi imao ama bas nikakav odgovor

 

vucic deluje kao genije za politiku, samo zato sto je sve ostalo uvukao u govna do guse da se tu toboz vodi politicka borba

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

pa nije u redu ili ne bi trebalo biti u redu :)

nema vucic odgovor na sve

problem je sto je druge strane buckuris, pa to tako deluje

 

to je uhvatilo zamah onda kad se tadic dosetio da bi mogao zahvatiti iz tog nacional domacinskog tabora

na stranu sto je sama ta ideja dozivela krah, posledice su da cela ta ex ds opozicija ideoloski luta, uglavnom pokusavajuci da se pozicionira desno od centra gde je ionako decenijama najveca guzva u srbiji

 

da su postavljeni levo, ili makar na centru sa pogledomu levo i jasnim granicama po (satro) osetljvim pitanjima koje se ne prelaze, vucic tu ne bi imao ama bas nikakav odgovor

 

vucic deluje kao genije za politiku, samo zato sto je sve ostalo uvukao u govna do guse da se tu toboz vodi politicka borba

 

ima odgovor, kako da ne, cak opsesivno odgovara, ali ti si se u stvari uhvatio za moj post da bi rekao sta si htio.

 

ne djeluje mi vucic kao genije za politiku, naprotiv, vidi samo kratak rok, proizvodi sopstveni kraj. pomogao je djilasu da dodje na 15% u bgd, pomoci ce i ljevici ili gradjanskoj opciji da se zgusne situacijama kao sto je ova sinoc.

 

genije za politiku ne bi pravio od srbije pretis lonac koji ce dugo da kuva ali i neminovno da eksplodira njemu u lice 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

genije za politiku ne bi pravio od srbije pretis lonac koji ce dugo da kuva ali i neminovno da eksplodira njemu u lice 

On ne zna drugačije...

 

Ali posle svih ovih 9 godina, ja čak i nisam siguran da će to da explodira... Mislim da će se upuvati u nekom trenutku, pa će da smrdi, ili će još duuuugo trajati... Dok bude Pinka, Heppyja, 3000 za gospodina raznih Lavijatana da nadziru proces glasanja, to će da traje.... A to može da bude baš, baš dugo, jer Kinezi daju kredite i ne pitaju....

 

 

  • +1 4
Link to comment

A u jbte "uhvatilo zamah kad se Tadić setio da zahvati iz tog nacionalističkog ...".
Ma da, nigde ih nije bilo pre toga pa im trebao Tadić za zamah...







... Shiit has hit the fan



  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

A u jbte "uhvatilo zamah kad se Tadić setio da zahvati iz tog nacionalističkog ...".
Ma da, nigde ih nije bilo pre toga pa im trebao Tadić za zamah...







... Shiit has hit the fan


 

U pravu si, a ipak... Nije loše podsetiti se.

 

Fond za Humanitarno pravo, Komitet pravnika za ljudska prava – YUCOM, Centar za kulturnu dekontaminaciju, Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji, Žene u crnom, Inicijativa mladih za ljudska prava uputili su 26. jula pismo predsedniku Srbije gospodinu Borisu Tadiću povodom slučaja Maje Stojanović, aktivistkinje Inicijative mladih za ljudska prava iz Niša, koja je prekršajno osuđenja na deset dana zatvora zbog toga što je 11. jula 2005. godine lepila plakate sa porukom da se Ratko Mladić uhapsi i preda Haškom tribunalu.

 

Ali platio je Tadić njenu kaznu, ako se dobro sećam.

 

https://www.hlc-rdc.org/?p=12899

Edited by Hermetico
Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

Lik mi mirno kaže: Vidi, mi smo bili klinci, znaš ono buntovni. Četnici su bili kao zabranjeni pa smo to furali zainat. A onda se zapatilo, jedna stvar je vodila u drugu. Nismo mi to baš hteli. ne zanima nas više to.

1/1 foto robot momaka iz mog mesta koji su išli u dobrovoljce 91/92. Nijedan kurcu nije valjao.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...