Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sastanak sa profesionalcima iz MUP ima smisla ako će da se priča o tome kako uvesti Amber. Tome prethodi politička odluka sa vrha ministarstva da se sistem uvede. Ok potez Jurića.

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sastanak sa profesionalcima iz MUP ima smisla ako će da se priča o tome kako uvesti Amber. Tome prethodi politička odluka sa vrha ministarstva da se sistem uvede. Ok potez Jurića.
ponavljam se, u ministarstvu u kom vulina ne interesuje poduhvat, nema nishta od poduhvata i to svi znaju. zlatibor recimo ume da ne dodje, ali da operativci kazu ministar podrzao i rekao da se dogovorimo i onda se taj tochak zavrti. prosto druga mehanika, ma shta mi mislili o tome. sad, mogao je juric sve do sitnih creva da razradjuje ceo dan, da ispadne fin chovek. nishta od toga.

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment
53 minutes ago, dùda said:

jbt, još će taj lončar ispasti najnormalniji u mordoru :ohmy:

Ima logike da on ima rezultate, jer je jedan od retkih koji već ima ozbiljno iskustvo sa takvim tipom organizacije  :ph34r:

 

  • +1 2
Link to comment
Sastanak sa profesionalcima iz MUP ima smisla ako će da se priča o tome kako uvesti Amber. Tome prethodi politička odluka sa vrha ministarstva da se sistem uvede. Ok potez Jurića.
Misliš da je sastanak organizovan bez dozvole Vulina?
Ako su ga slagali da će Vulin biti na sastanku i da se slaže sa tim onda ok.
Valjda se u pripremi sastanka navodi ko će na sastanku biti?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Misliš da je sastanak organizovan bez dozvole Vulina?
Ako su ga slagali da će Vulin biti na sastanku i da se slaže sa tim onda ok.
Valjda se u pripremi sastanka navodi ko će na sastanku biti?

.... Shiit has hit the fan!

navodi se, ali vulin chesto ne dodje. ili i dodje, ali kao da nije.

shto se tiche zlatibora, bilo je poslova koji su se sa zlatiborom zavrshavali bez drame, ako je bilo realnih osnova da se zavrshe. govorim o poslovima vezanim za fondove, bolesti, liste i lekove. i mislim na operativce iz njegovog ministarstva i njega samog.

sa vulinom ne znam da je neko neshto reshio, u bilo kom od njegovih resora, nekad i sad.


sent from bubamoto

Link to comment
6 hours ago, dùda said:

jbt, još će taj lončar ispasti najnormalniji u mordoru :ohmy:

Ne sećam se da sam za nekog ministra rekla išta pohvalno, ali za njega moram.

Plus, ima onaj prodorni pogled karakterističan za dobre lekare i uopšte profesionalce, a da pri tom nije sumanuto iskolačen kao npr. Vulin.

Edited by halloween
Link to comment
12 minutes ago, halloween said:

Ne sećam se da sam za nekog ministra rekla išta pohvalno, ali za njega moram.

Plus, ima onaj prodorni pogled karakterističan za dobre lekare i uopšte profesionalce, a da pri tom nije sumanuto iskolačen kao npr. Vulin.

Pazi samo da ne preteras sa pohvalama...

A prodoran pogled sa sve profesionalizmom obaska... :isuse: 

 

537E4C90.jpg

 

 

Edit: kuku meni s tobom... :wub:

Edited by namenski
Link to comment
15 minutes ago, halloween said:

Da me bar stalkuje neki zgodan i pametan, a ne namensi, izlapeli čiča.

+ alkos...

 

A i kakva mi vajda, tvoj tip su:

31 minutes ago, halloween said:

onaj prodorni pogled karakterističan za dobre lekare i uopšte profesionalce

:cry:

Link to comment

sinoć na zvezdari je jedna devojčica (4. razred) oteta pri povratku iz škole (predveče). manijak je odvukao u zvezdarsku šumu gde je uspela da mu pobegne i trčala je sve do kuće. škola je inače prekoputa policijske stanice, a manijak još uvek nije uhvaćen.

  • Tužno 6
Link to comment

Zabranjeno NY policiji gej orjentacije da ucestvuje u paradi od strane LGBT+ zajednice. Pocetak kraja LGBT+ sto znamo.... Back the Blue. 

 

U drugim vestima, Zapadni Holivud konstantno zove policiju i obezbedjenje da oteraju beskucnike sa ulica. Isti ti koji glasaju da beskucnici moraju da imaju svoje satore gde zele, jer se oni brinu za njih. Go fuck yourself you fucking hypocrites!

Edited by mustang
Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

@beyoncéMože link?

 

nemam link, devojčica je sestra drugarice.

izašle su objave oko pola 10 u dnevnim novinama, većina objava je povučeno sada. ostalo je negde, ali ne bih da delim njenu sliku bez potrebe.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...