Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Usluge obezbedjenja = reket, obezbedjujem te od sebe, pitanje sta je konkretno reketirano. Napravi fake dug, i na brzinu zapleni stan.

Link to comment
  • Replies 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    809

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minutes ago, Moonwalker said:

Usluge obezbedjenja = reket, obezbedjujem te od sebe, pitanje sta je konkretno reketirano. Napravi fake dug, i na brzinu zapleni stan.

Znam šta je reket :) , ali i dalje mi ovo nije čisto ni sa strane oštećenog.

Možda stvarno nije pri sebi, pa ga je ovaj ubedio da za to što je pomogao predsedniku i državi dobija zaštitu od strane vojske, ovo što buba kaže...

Link to comment

Oskudne su informacije, ali za sada sam Team Ko Jebe Matorog
zabacen keder u formi investiraj u networking povezi se gde treba. i on se upecao.
Dementi starci koji nemaju nigde nikog mogu imati 2 stana, ali sta ce im 3 parking mesta? To je verovatno neki investitor, biznismen, muljator koji je zeleo da predje u visi rang takmicenja

Link to comment

Nemojte zaboraviti da neko ko se potrudi može da napravi narativ kakav hoće i kod mladih ljudi a kamoli staraca. Razbijen prozor, pokušaj obijanja garaže, ulaznih vrata i slično. I onda se "spasilac" nađe tu da da podršku, napadi prestaju, sve je ok. I onda gradi priču dalje, da ga misteriozna grupa cilja zbog nečega iz prošlosti i da će ga on zaštititi jer je uvezan sa vojskom, zna Vučića itd... al mora dati nešto zauzvrat. I dođe se nakon nekog vremena preko para do auta ili stana.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, arheolog1981 said:

Nemojte zaboraviti da neko ko se potrudi može da napravi narativ kakav hoće i kod mladih ljudi a kamoli staraca. Razbijen prozor, pokušaj obijanja garaže, ulaznih vrata i slično. I onda se "spasilac" nađe tu da da podršku, napadi prestaju, sve je ok. I onda gradi priču dalje, da ga misteriozna grupa cilja zbog nečega iz prošlosti i da će ga on zaštititi jer je uvezan sa vojskom, zna Vučića itd... al mora dati nešto zauzvrat. I dođe se nakon nekog vremena preko para do auta ili stana.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

Ovaj deo mene buni, zbog čega bi neko mogao da ga cilja, pa da on smatra da mu je potrebna zaštita.

Link to comment
13 minutes ago, omiljeni said:

Oskudne su informacije, ali za sada sam Team Ko Jebe Matorog
zabacen keder u formi investiraj u networking povezi se gde treba. i on se upecao.
Dementi starci koji nemaju nigde nikog mogu imati 2 stana, ali sta ce im 3 parking mesta? To je verovatno neki investitor, biznismen, muljator koji je zeleo da predje u visi rang takmicenja

 

Dementni starac itekako može imati 2 stana i 3 parking mesta ako je dao kuću i parcelu investitoru za 2 stana i 3 parking mesta u budućoj zgradi. To je moglo biti i pre 10 godina, a moglo je i skorije, pre 6 mesdci. U međuvremenu šta se izdešavalo, milion mogućih scenarija može da se napiše. 

  • +1 3
Link to comment

isplete se to nekako. i prevaranti su profesionalci, te svoje profesije unsure.gif

predatori. kao kirbi hihi.gif

samo na nekom jachem nivou.

sent from bubamoto



Link to comment
 
Dementni starac itekako može imati 2 stana i 3 parking mesta ako je dao kuću i parcelu investitoru za 2 stana i 3 parking mesta u budućoj zgradi. To je moglo biti i pre 10 godina, a moglo je i skorije, pre 6 mesdci. U međuvremenu šta se izdešavalo, milion mogućih scenarija može da se napiše. 
A mozda je i cela zgrada bila njegova i sva parking mesta, pa on odvojio po gajbu za Danila i Andreja i da imaju gde parkirati. A da mu se zauzvrat nesto legalizuje. Ili da mu se namesti neki drugi plac. Ili otpisu neki dugovi za porez. Ili nesto osmo.
Ne znamo, nemamo pojma, ali ja naginjem ka ovoj teoriji, jer ne mogu da naginjem ka razumevanju za nekog ko poklanja stanove Danilu.
Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

A mozda je i cela zgrada bila njegova i sva parking mesta, pa on odvojio po gajbu za Danila i Andreja i da imaju gde parkirati. A da mu se zauzvrat nesto legalizuje. Ili da mu se namesti neki drugi plac. Ili otpisu neki dugovi za porez. Ili nesto osmo.
Ne znamo, nemamo pojma, ali ja naginjem ka ovoj teoriji, jer ne mogu da naginjem ka razumevanju za nekog ko poklanja stanove Danilu.

ne znam. ja sam poznavala zenu koja je, noge da izlomi, trchala za mrtvim miloshevicem, da joj je neko trazio, dala bi mu i kucu i stan i bubreg i decu i muza! sve!

 

tako da ne smem da naginjem k razumevanju. da je i to moguce.

Link to comment

a i mozda je do interpretacije srpskih novinara

ne bi bilo prvi put jel

 

ali kako smo jbt dosli do ove tacke da mi najpre procesljamo zrtvu uzduz i popreko, usput maltene zanemarujuci ovog prevranta

naravno, znam kako smo dosli

a i sam sam sklon slicnim vratolomijama

samo jel, jos jedan jasan pokazatelj u kojim smo mi jebenim govnima

 

a ovo sto moon govori, o starcima i srbiji, zemlji staraa i prevaranata, sve ce to jos i vise da bude problem

ko zivi sa starim ljudima ili ima ceste kontakte svestan je i dokle su ovi spremni da idu i to razni nivoi prevaranata, od onih koji "besplatno" uvaljuju jastuke do ovih koji otimaju kuce, a vala i koliko su starci pogubljeni i (sa razlogom) uplaseni od svega toga

  • +1 2
Link to comment

Ali statisticki je mnogo verovatnije da je matori mufljuz koji je hteo da podmiti pa legao na rudu jos vecem mufljuzu, nego da je predsednikov svijedok sto brine da li Danilo trpi nekomfor u onoj garsonjerici.
Ja sam sklon da dajem Dobrobit sumnje i po tome sam cuven nadaleko, ali ovde mi mnogo smrdi na neko petljanje gde bi ovaj sad da vrati stanove pricom kako je ustvari reketiran.

A valjda i presumpcija nevinosti treba da se postuje lol
Mozda je optuzenik stvarno hteo da ta 2 stana prosledi predsedniku i njegovoj porodici. Mozda je i on neki dementan i ide po gradu i ubedjuje ljude da poklone stan Danilu.

Link to comment

Jedna stvar: svi ti prevaranti su kao i džeparoši u autobusu - pre svega oportunisti. Briga njih što će nas hiljadu da ih provali kad oni žive od onih par desetina koji ih ne

će provaliti.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...