Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovaj zlotvor deluje da je greškom na posao umesto u zatvor otišao u Hitnu. 

Ogorčena sam, gledam slike jadnog čoveka, vidi se da je neko milo i voljeno biće. Mučenik :(

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

49 minutes ago, InvisibleLight said:

gde ljudi omanu u vaspitavanju, znam majku i pok.oca tog tehnicara, bavili se najhumanijim pozivom..

 

Jednostavno, previse su deca zasticena od svega, roditelji enablers, niti mogu psihicki i mentalno zdravo da se razvijaju niti da razumeju odgovornost prema drustvu. 

Nekad se sa 18godina smatrao skoro zreo muskarac, spreman za zenidbu i da izdrzava porodicu, danas je taj isti 18snjak pretvoren u maminog i tatinog slinavca. 

Lenjost mozga, zivota, svega. 

On je iz lenjosti odbio ovog jadnog coveka. 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

Pise da je dao krv 55 puta, ne mogu da spojim ove informacije u jednu celinu

Zrtva je davao krv

 

@mustang

bahatost nepoznatog porekla, i mi (deca mojih roditelja) smo bili prezasticeni, vrv se tj sigurno to negativno odrazilo na formiranje al mrzimo bas bahatost

 

Link to comment
29 minutes ago, InvisibleLight said:

Zrtva je davao krv

 

@mustang

bahatost nepoznatog porekla, i mi (deca mojih roditelja) smo bili prezasticeni, vrv se tj sigurno to negativno odrazilo na formiranje al mrzimo bas bahatost

 

 

Mislim da nije bahatost (zahteva uloganje energije) 

 

Mi nismo bile prezasticene, cak ni zasticene, prilicno su nas mlade osamostalili da vodimo racuna o sebi osim.... ako im ne trazimo pomoc. 

  • +1 1
Link to comment

Htela sam danas na ovu temu.
Posto je ovo ko zna koji slucaj, sta se desava zapravo? Pretpostavljam zbog nekog dugovanja, nemogucnosti placanja rate kredita, infostana i sl, dolazi do utuzenja, rasta kamate i onda svega ostalog?
Kolika ta dugovanja na kraju mogu biti kada dolazi i do prodaje i oduzimanja stanova?
Nikada recimo nisam cula da je javnost animirana za neku vrstu pomoci, a sigurno da bi tu bilo razne, pogotovu gde ima male dece.

Jeziva se videa delilaa sa ovog danasnjeg haosa.


Banda kaze:



A komentar sa N1 pak kaze:

680723b210e65576fe151bac67f20014.jpg
Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

Htela sam danas na ovu temu.
Posto je ovo ko zna koji slucaj, sta se desava zapravo? Pretpostavljam zbog nekog dugovanja, nemogucnosti placanja rate kredita, infostana i sl, dolazi do utuzenja, rasta kamate i onda svega ostalog?
Kolika ta dugovanja na kraju mogu biti kada dolazi i do prodaje i oduzimanja stanova?
Nikada recimo nisam cula da je javnost animirana za neku vrstu pomoci, a sigurno da bi tu bilo razne, pogotovu gde ima male dece.

Jeziva se videa delilaa sa ovog danasnjeg haosa.


Banda kaze:
 

 


A komentar sa N1 pak kaze:

680723b210e65576fe151bac67f20014.jpg

 

Pa nije dug, lepo piše u vestima.

Quote

Penzionisani pukovnik Gojko Lalović bespravno koristi dva stana u Beogradu koji su vlasništvo Ministarstva odbrane, i to: garsonjeru u Pohorskoj ulici i troiposoban stan u Vespučijevoj ulici.

 

Kako je tada obrazloženo, Lalović je garsonjeru u Pohorskoj ulici u Beogradu dobio na privremeno korišćenje 15.11.2000. godine, u vreme kada je bio na dužnosti zamenika predsednika Više stambene komisije.

Gospodin Lalović je 13.03.2002. godine lično podneo zahtev da se rešenje o dodeli te garsonjere poništi, što je i učinjeno 10.04.2002. godine, ali je i pored toga i dalje bespravno koristi. Rešenje za triposoban stan u Vespučijevoj ulici u Beogradu doneto je 14.10.2005. godine kada je obavljao dužnost načelnika prvog odseka odeljenja za stambene poslove. Naime, na osnovu ličnog zahteva i pisane izjave Gojka Lalovića da želi da učestvuje sopstvenim sredstvima u iznosu od 58 odsto od vrednosti pripadajućeg stana, dodeljen mu je stan u zakup u naselju Bežanijska kosa, u ulici Vespučijeva, površine 93,29 metara kvadratnih. Izjava o sopstvenom učešću od 58 procenata od vrednosti stana direktno mu je omogućila značajno pomeranje na rang listi i dovela ga u poziciju da mu se dodeli troiposoban stan - piše u saopštenju MO.

Međutim...

- Uslov za uvođenje u posed dodeljenog stana bila je upravo uplata 58 posto vrednosti stana, što imenovani nije učinio. S obzirom na to da nije uspunio obaveze iz Ugovora o regulisanju prava i obaveza u rešavanju stambenog pitanja učešćem ličnim sredstvima, navedeno rešenje o dodeli tropiosobnog stana Stambena komisija je oglasila ništavnim još 12. novembra 2008. godine. Uprkos tome, Lalović se bespravno i samoinicijativno uselio u predmetni stan.

Ako je ovo tačno, čovek je kao predsednik stambene komisije sebi dodelio dva stana i oba bespravno zadržao. I 20 godina bespravno koristi te stanove.

  • +1 2
Link to comment

Tacno preko puta zivim. To je jedno 10-ti put da dolaze, ali kad sam video koja sila je tu... znao sam da ce ovog puta uspeti. 

Najbitnije da se covek ipak nije ubio. Vatrogasci, hitna, 3-4 mala auta, marica i jedno 30 policajaca. Prvo su izneli te sto stite, onda upali unutra i srecom skinuli ga sa vesala. Prerezali onaj konopac, nadrealno bilo. 

Mislim da je stan bio prazan, nedoljen kad je on uselio. Nisu dugovi... bar da ja znam. 

Edit evo uskebasi to detaljno preneo

Edited by radnik
Link to comment





Ako je ovo tačno, čovek je kao predsednik stambene komisije sebi dodelio dva stana i oba bespravno zadržao. I 20 godina bespravno koristi te stanove.


Ko to sve kaze, Ministarstvo odbrane?

I nisam pitala konkretno za ovaj slucaj, vec generalno, jer ovo je ko zna koje prinudno iseljenje.
Mozda ovde nije to, ali pretpostavljam da su dugovanja uglavnom problem.

Link to comment

Pukovnik Lalović: Da sam po zakonu bio na radnom mestu, nikada ne bi došlo do ovoga

Demanti pukovnika Gojka Lalovića na saopštenje Ministarstvo odbrane o bespravnom korišćenju stana, u nastavku prenosimo u celosti.

 

https://www.danas.rs/drustvo/pukovnik-lalovic-da-sam-po-zakonu-bio-na-radnom-mestu-nikada-ne-bi-doslo-do-ovoga/?fbclid=IwAR2t8yeeZ27xq-yKfCDe1Fx8eEPEuDq5GnEk6C5onsA7M2YpVaAimgaGMRM

Link to comment

Ja se ne mogu oteti utisku da su ovde svi nešto muljali...

 

Quote

a sada žele da me liše  i utvrđenog prava na stan od 6.4.1992. godine

 

Jel' on kaže da je njemu dodeljen stan u bih 6.4.1992? Jbt, ovo je meni najveći WTF... Ko se 6.4.1992 u BiH bavio dodelom stanova, tamo je već uveliko bilo sranje tada....

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ja se ne mogu oteti utisku da su ovde svi nešto muljali...

 

 

Jel' on kaže da je njemu dodeljen stan u bih 6.4.1992? Jbt, ovo je meni najveći WTF... Ko se 6.4.1992 u BiH bavio dodelom stanova, tamo je već uveliko bilo sranje tada....

 

Evo pojašnjenja:

 

Quote

Gojko Lalović kaže da je rešenje o dodeli stana u ulici Vespučijevoj doneto je 14.10.2005. kao zaposlenom profesionalnom licu, kojem je u toku službe odbijan od plate deo sredstava za rešavanje stambenog pitanja, koje mu, kako kaže, stambeni organ Ministarstva odbrane nije priznao kao deo učešća ličnim sredstvima, niti je priznao vrednost 56 kvadrata stana u garnizonu republike BIH koji od 6.4.1992. godine nije mogao da koristi zbog ratnih dejstava, „a za koje se Srbija obavezala da nadoknadi“.

 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...