Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Privukla me je vest, jer ipak donacija organa dvogodisnjeg deteta je u pitanju i do kraja teksta nisam znala kako je preminula dusa ova mila

https://nova.rs/svet/organi-preminule-devojcice-2-idu-u-austriju-i-madarsku/?ref=fbnova

Zamisli imas dve godine, nista ne znas, takoreci si beba, i umesto da si najmazenije i navoljenije bice na svetu, tebi usud dodeli neke monstrume za roditelje, koji te zlostavljaju, muce i ubiju. Za jebene dve godine nista lepo ne iskusis u svom malenom zivotu samo bol, patnju i zlo!

Kako bih se ja izivaljvala nad takvima, kakva ljudska prava ili pozivanje na neuracunljivost, neke mentalne probleme. Monstrumi mira nemali!

Najosetljivija sam na decu i raspadam se sada.





  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
On 24.3.2021. at 7:46, Hermetico said:

Učitavaš stvari koje uopšte nisam rekao. Lek je skoro samo kod nas dozvoljen još uvek i po nekim USA UK, ali pošto ne sme da se reklamira valjda ne sme ni da se digne avernes. :D Tamo imaš cele forume za podršku navučenim ljudima. Mogu da ga kupe deca, bilo ko. Trebalo je da vidiš kako izgleda stepenšte ka Miljakovačkoj pijaci, prekriveno kutijama. Znam da se tim seče dop i spid al kolko dopa seku kutijom? Nije bre, gutaju ljudi ko nenormalni, normalno je da imaš više upozorenja. Ne mora da se zabrani.

 

EDIT A što si ti tolko zalego za Kafetin? Jedino to ti pomaže? Ozbiljno pitam. 

 

 

Kodein se vadi iz kafetina hladnom ekstrakcijom. Zato i kupuju vise kutija da bi dobili neki jadnu rezultat. Potreban ti je zamrzivac i filter za kafu. Potpuna glupost. 

Paracetamol ubija bubrege, a u kafetinu ga ima upola manje nego u ostalim lekovima za temp i prehladu. 

Secenje droge sa kafetinom ili nekim drugim lekovima se ne isplati. Za to se kupuje paracetamol na rinfuzu ili druge supstance koje ne podizu cenu ali povecavaju kolicinu. 

 

Korisnik kafetina od prvih glavobolja. Jedino kada pređe u migrenu pomaze mi samo amigren. 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

malo po malo i na kraju ce svako raditi bash shta hoce, bez ikakvih ogranichenja. naravno, ko bude imao vremena.

sent from bubamoto
 

U streljanu, jebiga.

Link to comment

maločas na vestima N1 videh da je u sremskoj mitrovici pred vratima hitne pomoći preminuo čovek koji je tražio pomoć.srčani udar. ne pronađoh vest na sajtu N1. čovek koji se pojavio na vratima rekao mu je da ide u dom zdravlja koji nije radio. na kraju vesti ispostvilo se da je preminuli rom.  

Link to comment
[mention=12403]Jumanji[/mention]
cela dva dana uspešno izbegavam tu vest svuda, i danas kod Ide Prester vidim sliku lutke male prelepe. Raspao sam se momentalno.
Tako sam se rasplakala danas, pa jbmt zivot!

maločas na vestima N1 videh da je u sremskoj mitrovici pred vratima hitne pomoći preminuo čovek koji je tražio pomoć.srčani udar. ne pronađoh vest na sajtu N1. čovek koji se pojavio na vratima rekao mu je da ide u dom zdravlja koji nije radio. na kraju vesti ispostvilo se da je preminuli rom.  


Jaooo upravo sam procitala.
Doborovljan davalac krvi, eeej, hitna pomoc nije htela da ga primi iako im dosao na noge, njemu kada je trebala pomoc...

https://rs.n1info.com/vesti/preminuo-od-srcanog-udara-kolega-tvrdi-hitna-ga-odbila-pola-sata-ranije/

Sta je ovo ljudi???
Da li smo vise uopste ljudi?


Znaci ove dve vesti danas, nista drugo, ama nista drugo...
  • Tužno 2
Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Tako sam se rasplakala danas, pa jbmt zivot!



Jaooo upravo sam procitala.
Doborovljan davalac krvi, eeej, hitna pomoc nije htela da ga primi iako im dosao na noge, njemu kada je trebala pomoc...

https://rs.n1info.com/vesti/preminuo-od-srcanog-udara-kolega-tvrdi-hitna-ga-odbila-pola-sata-ranije/

Sta je ovo ljudi???
Da li smo vise uopste ljudi?


Znaci ove dve vesti danas, nista drugo, ama nista drugo...

 

 

Da ti kažem...

 

Ljudi su (uglavnom) baš takvi. I što pre to čovek shvati, to bolje za njega.

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...