Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, Bujodrag said:

 

Mislim da te verovatno ne razumem sad ali nije strašno, na forumu ima vremena.

Konačno rešenje sam čuo da oni najbolji fizičari jure ceo život. Mora da je zabavno, ipak oni nisu fudbaleri, sportisti i tako to.

 

A odgovor na sve? 

Pa ja odavno sve intenzivnije poričem važnost i smisao ličnosti, ne zanima me da budem ličnost, a još manje odgovor na sve.

Trenutno najvažnije pitanje u mom životu je da li da kupim burek ili neka peciva koja prodaju u zgradi do moje.

Što dalje od toga odlazim s pitanjima (nije teško i privlačno je) to pitanja postaju sve manje precizna i fokusirana pa su i odgovori takvi.

 

ne pravi se naivan i mani me filozofiranja, bureka i peciva. ovde sam te prozvala zbog konkretnog posta o hranjenju gladnih usta afrike ljudskim mesom. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, ordi said:

ok, neće ti niko reći, pa ću ja.

ovo je doom, tema o raspadu našeg društva. šta te navodi na pomisao da bilo koga interesuju tvoja iskustva sa bivšim ribama? do dela gde si ih imao, te ih sad sticajem okolnosti nemaš, mogu da pratim, sve preko toga je malo neumesno. 

 

 

Odavno sam prestao da čitam naslove topika a i sve češće i nik onoga ko piše. 

Čitam smo tekst, gde god da je. A ako su mi odgovori neprimereni ili dosadni ili pogrešni, onda će me iili oterrati moderacija ili ću sam otići nezadovoljan reakcijom.

 

Dakle, nema problema  :) 

Link to comment
1 minute ago, ordi said:

 

ne pravi se naivan i mani me filozofiranja, bureka i peciva. ovde sam te prozvala zbog konkretnog posta o hranjenju gladnih usta afrike ljudskim mesom. 

 

 

Aha!

sad se ti nemoj praviti naivna ili barem čitaj pažljivije, lepo sam prvo naveo da mi to ostaje kao jedino moralno ambivalentno pitanje.

 

Nemam nikakav odgovor na to pitanje. Nemam pojama. Zato sam ga i postavio na mestu gde očekujem, možda, dobar odgovor. 

AAko nemaš nikakav odgovor nego si još uvek šokirana pitanjem, pa bio sa i ja svojevremeno. Odmori malo, cirkaj, duvaj ili šta već voliš pa se posle, ako te još bude zanimalo, vrati na pitanje.  

 

Jbt, osećam da moram i smajli da stavim, za svaki slučaj. Evo  :) 

Link to comment

niti cirkam, niti duvam i ne pada ni na pamet da se vraćam na nebulozno pitanje!

 

a ti si kanda ostao zarobljen u 97. te tako i dalje misliš da se ribe lože na besmisleno filozofiranje, e pa shvati da je to vreme prošlo.

Link to comment
5 minutes ago, ordi said:

niti cirkam, niti duvam i ne pada ni na pamet da se vraćam na nebulozno pitanje!

 

a ti si kanda ostao zarobljen u 97. te tako i dalje misliš da se ribe lože na besmisleno filozofiranje, e pa shvati da je to vreme prošlo.

 

 

Ribe me odavno ne zanimaju, odnosno, ne pravim razliku izmedju polova.

Link to comment
3 minutes ago, Bujodrag said:

 Zato sam ga i postavio na mestu gde očekujem, možda, dobar odgovor. 

možda je bolje da potražiš neki tinejdžerski forum za svoja interesovanja, za te teme i način na koji ih obrađuješ.

niko ko ima preko 25 godina, ( godine navodim uzimajući da su praćene uobičajenim/prosečnim psihofizičkim, odnosno mentalnim razvojem) ne može da se uživi u ovo što pišeš. 

 

takođe, mi ostali čitamo naslove tema. teme nisu samo konvencija forumske organizacije, već i neki elementarni obzir prema zajednici (forumu) i drugim ljudima koji godinama pišu ovde, prema njihovim interesovanjima i vremenu.

 

po abnormalnoj količini tvojih postova, u kojima najčešće ne odgovaraš nikome (ponajmanje temi), ili se nastavljaš na sebe, pišeš biografske crtice, i bilo šta o bilo čemu - možda je blog neka forma koja bi ti više odgovarala.

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Bujodrag said:

Vreme za besmisleno filozofiranje nikad ne prolazi. To je najvažnije vreme i delatnost. Ako ne možeš pratiti, barem ne smetaj

 

ne vidim kome smetam pošto su te svi kurtoazno zaobišli iz poštovanja prema tvojoj bolesti, a verujem da ti MS nije promenila način razmišljanja, iako te ne poznajem od ranije. 

Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

možda je bolje da potražiš neki tinejdžerski forum za svoja interesovanja, za te teme i način na koji ih obrađuješ.

niko ko ima preko 25 godina, ( godine navodim uzimajući da su praćene uobičajenim/prosečnim psihofizičkim, odnosno mentalnim razvojem) ne može da se uživi u ovo što pišeš. 

 

takođe, mi ostali čitamo naslove tema. teme nisu samo konvencija forumske organizacije, već i neki elementarni obzir prema zajednici (forumu) i drugim ljudima koji godinama pišu ovde, prema njihovim interesovanjima i vremenu.

 

po abnormalnoj količini tvojih postova, u kojima najčešće ne odgovaraš nikome (ponajmanje temi), ili se nastavljaš na sebe, pišeš biografske crtice, i bilo šta o bilo čemu - možda je blog neka forma koja bi ti više odgovarala.

 

 

 

Hm, ne mogu reći da nisu u pravu. Želim ali ne znam kako  :D 

 

Jedino na šta mogu da se pozovem kao traljavo objašnjenje je da mi je dosadno pa se hvatam za svaku slamčicu  

 

Naravno, objašnjenje nije i opravdanje pa se izvinjavam. 

 

I prestaću s ovim. Sad.

 

Odoh na vocap, dosadnijije ali i bezbedniji.

 

Ljudi, ja vas volim i požalim ako vam smetam.

 

:grozan:

Link to comment

Poznajem par ljudi naših godina sa MSom i bio bih jako, jako srećan kad bi za ovog jednog čuo da je napisao post na forumu, ili uopšte. Ne verujem ni da može da drži olovku. Tako da Bujo samo cepaj dok možeš.

Link to comment
Poznajem par ljudi naših godina sa MSom i bio bih jako, jako srećan kad bi za ovog jednog čuo da je napisao post na forumu, ili uopšte. Ne verujem ni da može da drži olovku. Tako da Bujo samo cepaj dok možeš.
ja bih da mi se jedan javi, ili makar odgovori na emajl. al nece. ono, nije da sam ja najsrecnija osoba na svetu nesposobma da razume, naprotiv. al eto.

sent from bubamoto

Link to comment
21 hours ago, Bujodrag said:

 

Je l' beše u Pirotu prave kačkavalj od magarećeg mleka?

Pevačica mi je iz Pirota pa je dobila zahtev da mi donese peglane kobasice.

A ako tamo prave   taj sir, možda i gaje magarce za klopu pa ću naručiti kilo, dva mesa.

Ne pravi se kačkavalj od magarećeg mleka, samo od kravljeg, ovčijeg i kozjeg mleka.

A prava peglana kobasica bi trebala da sadrži magareće meso.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...